Page 39 of 40 FirstFirst ... 2937383940 LastLast
Results 799 to 819 of 824

Thread: FC Brasov

  1. #799
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    mai primim si gol in minutul 91 de la jumatea terenului .....
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  2. #800
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    e pe bune? sa nu-mi spui k a luat coleceag gol de la mijlocul terenului?

  3. #801
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    gol de la jumatea terenului?????? asta trebuie invatat minte!!!!!!!!!!!!!!!1
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  4. #802
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Il omor cand il prind p-asta. Mai bine jucam cu un junior in poarta decat cu asta !!!

  5. #803
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    nu am vazut exact faza dar stiu ca a dat hidisan gol si imediat dupa aia au dat gol aia de la jumate
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  6. #804
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Da,dar penaltiul a fost inventat asa ca rusinica,nu meritam sa promovam cu echipa asta.Colceag ala cred ca vinde meciuri pt ca atunci cand vrea apara(Botosani ex) altfel nu-mi explic.M-am gandit si am ajuns la concluzia k daca ar promova Forex ar fi mai bine pt noi de cerin contopirea loturilor se va forma o echipa mai puternica iar prin venirea lui Tucunel la actionariatul lui FC Brasov se va castiga inca un sponsor puternic si un om care se pricepe la fotbal.Altfel ramanem la mana unui singur om care nu investeste asa ne-am fi dorit cu totii si nu ne vom ridica niciodata la nivelul unei echipe de div A,singurii care pierd sunt Talnar sau Harlab pt ca unul tre sa plece.Daca numele echipei va ramane FC Brasov si culorile galben-negru chiar n-as avea nimic impotriva.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  7. #805
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E putin probabil sa se intample asa ceva. Probabil se va umbla la numele echipei si la culori si mai bine ramanem in B, cu amaratii nostrii. Copiii nostri au nevoie de timp ca sa creasca.

  8. #806
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Yo nu iubesc decat culoarea galben-neagra,daca schimba culorile clubului dupa atatia ani va iesi cu deranj mare,vom boicota fiecare meci vom arde stadionul daca e nevoie dar nici sa stam la mana jidanului toata viata nu e o solutie pentru k asta nu mai baga nici un ban in echipa.De aia e bine sa facem liga aia odata,mergem peste el odata 1000-2000 de nebuni si ii zicem "nene ori ne faci echipa de UEFA ori mars la tara de unde ai venit jigodie,nu sta un oras Brasovul la mana unui pervers k tine sa-ti bati joc de atata timp de noi si sa rada toti moldovenii si toti taranii de noi"Am ajuns sa ne dea arbitri cate un penalty chiar doua pe meci sa prindem un loc la baraj si sa ne huiduie o tara intreaga,asta e politica pe care o intelege el?De cativa ani incoace va spun tot timpul k pana nu dispare jigodia asta de jidan prost si nu avem un sponsor competitv si o conducere sanatoasa ne ducem tot in jos,chiar nu vedeti nici unul asta?Cea mai clara dovada e Multescu care a fost dat afara de doua ori de la noi si uite-l acum cu Sportul.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  9. #807
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    ce ce putem sa facem o mana de insi?
    [SIZE="4"][I][FONT="Tahoma"]Onoarea patriei . . .[/FONT][/I][/SIZE]

  10. #808
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai tocmai asta e punctul lovit,bingo,cand vom fi o liga nu vom mai fi o mana de insi si la o actiune mamut trebuie sa raspunda toti care beneficiaza de avantajele ligii,nu doar la placinte inainte.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  11. #809
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    100% Pro
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  12. #810
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    FC Brasov va pleca are programat un stagiu in Austria. Stegarii vor fi cazati intr-un hotel de 4 stele... iar statiunea este aproape de granita cu Ungaria. FC Brasov va sta in Austria din 21 iulie pana pe 30 iulie, in aceasta perioada FC Brasov doreste sa aiba programate 5 amicale, 2 dinter ele cu echipe din prima liga si 3 din liga a 2-a...

  13. #811
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    In momentul de fata FC Brasov se afla in cantonament In Poiana Brasov si chiar la aceasta ora sustine un meci de verificare in compania formatiei FC Predeal din liga III .
    [SIZE="4"]STEAGU' ... anything else ?[/SIZE]

  14. #812
    girl Andreea17's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Timisoara & Brasov
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    Forza Brasov de la Timisoara!
    Castiga Brasovul sambata!
    [B]Mereu alaturi de [COLOR="DarkOrchid"]FCU Poli Timisoara[/COLOR] & [COLOR="DarkOrange"]FC Brasov![/COLOR][/B]

  15. #813
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Succes si voua si sper sa luati Cupa anul asta.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  16. #814
    girl Andreea17's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Timisoara & Brasov
    Posts
    130
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DIXX View Post
    Succes si voua si sper sa luati Cupa anul asta.
    Ar fi minunat... si cred ca avem prima sansa pentru ca jucam acasa finala.
    [B]Mereu alaturi de [COLOR="DarkOrchid"]FCU Poli Timisoara[/COLOR] & [COLOR="DarkOrange"]FC Brasov![/COLOR][/B]

  17. #815
    fcbrasovfans.ro
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    177
    Reputatie
    1
    Vine Iencsi?
    *Dinu Gheorghe si Razvan Lucescu mai vor un fundas la echipa.

    Razvan Lucescu mai vrea la FC Brasov, un fundas lateral si un mijlocas central. O solutie pentru postul de fundas lateral o reprezinta fostul fundas de la Ceahlaul Piatra Neamt, Adrian Iencsi.

    Adrian Iencsi: "In Liga 2 as juca doar la FC Brasov, pentru ca acolo este Razvan Lucescu. Am vazut ca Robert Ilyes si Nae Constantin s-au dus dupa Razvan la Brasov. M-as duce si eu la Brasov sa readucem echipa in elita fotbalului"

    www.brasovfans.ro

  18. #816
    fcbrasovfans.ro
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    177
    Reputatie
    1
    In turneul de pregatire din Elvetia, FC Brasov va juca un amical cu echipa din Ligue 1, Strasbourg.

  19. #817
    fcbrasovfans.ro
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    177
    Reputatie
    1
    Adversar de Liga Campionilor pentru "stegari"

    *Formatia antrenata de Razvan Lucescu va juca duminca un amical impotriva campioanei Elvetiei, FC Zurich.

    FC Brasov va juca in intr-un interval de 48 de ore 2 meciuri. Primul meci impotriva formatie de liga secunda, FC Wohlen iar duminica importiva campioanei Elvetiei, FC Zurich.
    "Stegarii" nu au putut refuza oferta clubului FC Zurich de a juca un amical cu FC Brasov, chiar daca acest amical nu era trecut in planurile brasovenilor.

    www.brasovfans.ro

  20. #818
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Razvan Lucescu a reusit un egal cu campioana Elvetiei

    Razvan Lucescu a reusit un rezultat mare cu FC Zurich, campioana Elvetiei, scor 2-2.

    Astfel, fostul antrenor al Rapidului incepe sa confirme, pentru echipa lui Ioan Nicolae si totodata le "plateste" o polita oficialilor rapidisti, echipa din Giulesti reusind tot un egal, cu FC Sion, insa echipa care a ocupat locul 3 in campionatul Elvetiei, la 15 puncte distanta de FC Zurich.
    [B]Forza Steagu!!! [/B]

  21. #819
    sport legend Mario Di Lazi's Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Rm. Vâlcea
    Posts
    12,151
    Reputatie
    1
    Neculaie îl vrea pe Hagi sub Tâmpa
    FC Brașov, pe urmele `Regelui`!

    Așa cum ProSport v-a anunțat în urmă cu doar câteva zile, Gică Hagi reprezintă principala țintă pentru campioana de la CFR. Paszkany îl vrea neapărat pe `Rege` pe banca formației din Gruia și se părea că și acesta este tentat să accepte oferta.
    Pe fir a intrat însă și FC Brașov. Rămas fără antrenor, după ce Lucescu Jr a plecat la națională, Ioan Neculaie se gândește la o altă lovitură de imagine. TVR susține că fostul internațional nu exclude această variantă, dar condiția principală e ca echipa să se califice în Europa League.
    Cu șase etape înaintea finalului de campionat, formația de sub Tâmpa ocupă poziția a 8-a în clasament, cu 45 de puncte, unul mai puțin decât un loc care i-ar permite calificarea într-o cupă europeană.

    prosport
    Verizon IndyCar / Barclays Premier League / FC Dinamo București

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •