Page 30 of 40 FirstFirst ... 202829303132 ... LastLast
Results 610 to 630 of 824

Thread: FC Brasov

  1. #610
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Mi-a fost frica de meciul asta ca a lipsit Kara. Acum trebuie sa batem si la Buzau, un meci mult mai greu ca cel de la Moinesti!

  2. #611
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Am tecut pe 2? Ca pe Prosport nu arata nimic.
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  3. #612
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Da am trecut pe 2...in sfarsit , pacat ca a castigat ceahlaul

  4. #613
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    FC Brasov putea marca mai multe goluri dak era vreme faina. Forza Steagu'


    Darkslowstar. Cine crezi k bate diseara, Rapid sau Dinamo?

  5. #614
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    a fost un meci plictisitor...fara faze de poarta , noi am jucat fara o gramada de titulari insa important este doar rezultatul . Forza Steagu'

  6. #615
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    Ceahlaul are 49 si noi 38 inseamna. Ce ziceti mai sunt sanse sa ii prindem?
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  7. #616
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    sunt , dar destul de mici trebuie sa fim realisti

  8. #617
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    pai realist vorbind, cu cine mai poa sa piarda pinalti puncte? Cu Forex poate si cu mai cine?
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  9. #618
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mavs 4 Life
    Ceahlaul are 49 si noi 38 inseamna. Ce ziceti mai sunt sanse sa ii prindem?
    In mod realist nu. Doar daca intra in vrie si pierd 3-4 meciuri la rand si noi batem tot. E putin probabil pt ca sunt putine echipe tari in serie. In plus pot apela la masuri specifice.

  10. #619
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    Ceahlaul a castigat foarte greu la targoviste... eu zic ca in deplasare o sa aibe destule probleme in returul asta , totul e posibil iar noi vom crede in sansa noastra pana la capat

  11. #620
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Nici nu mai tin minte ultimu meci disputat pe asa o vreme mizerabila.. ploaie, vant, pana la urma am avut noroc ca mi-a dat si mie Lucirvr o jumatate din umbrela lui
    din meci ar fi de tras totusi unele concluzii pozitive in ciuda meciul slab... adica Hidisan din ce in ce mai bun, iar cuplu cu Cristescu a mers destul de bine. chiar si Maghici si Sandor (prima repriza mai mult) pe benzi! deci mijlocul sa zicem ca ar merge.. in rest apararea e varza! Pasca faulteaza la fiecare faza, satmar si Isa sunt depasiti total iar Tatarciuc nu are inca experienta! ciudat totusi ca nu a intrat moldovan. in atac Dedu a fost inexsitent iar prodan s-a zbatut destul de mult si cred ca e prima data cand mi-a placut jocul lui
    e clar, lotul e slabutz! ce mai... asta-i adevarul! Talnar incerca un 3-5-2, sistem absolut invechit, pentru ca pur si simplu n-are fundasi si nici atacant care sa-i rezolve o faza, de fiecare data trebe sa vina din spate mijlocasii! E bine totusi ca am inceput o serie de victorii, e bine pentru moral sper sa joace mai increzatori si mai agresiv in meciurile care urmeaza! suntem totusi pe doi si tre sa fim optimisti
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  12. #621
    ocazional
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Brasov
    Posts
    193
    Reputatie
    1
    vroiai sa zici din umbreloaia mea ca mai incapeau inca 2 , 3 sub ea.Meci slab s-au vazut cate ceva pe la unii dintre ai nostri dar concluzia e: slabutel

  13. #622
    sport legend NORGEMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    4,719
    Reputatie
    1
    hai ca poate avem sanse la promovare pana la urma.
    bravo lor si tot respectul celor care s-au dus la meci!!!

  14. #623
    Maverick RajaF's Avatar
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    694
    Reputatie
    1
    tudoor, nu ma speria
    daca e sa promovam cum arata lotul asa per ansamblu? am rezista in A un an macar?
    "Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded"

  15. #624
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Cel mai important lucru acu este acela k FC Brasov a urcat pe 2 iar Forex a cazut pe 3! Sperk k FC Brasov sa nu cedeze acest loc pana la sfarsitul campionatului. Iar la primu loc din serie nu prea mai avem sanse asa mari, sa zic cam vreo 25%.

  16. #625
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mavs 4 Life
    tudoor, nu ma speria
    daca e sa promovam cum arata lotul asa per ansamblu? am rezista in A un an macar?
    pentru seria noastra avem echipa de promovat, asta e clar. dar pentru a rezista in A eu zic ca trebe niste intariri serioase! si sunt convins daca dupa ce vom promova o sa bage ceva banii in transferuri, k altfel riscam sa ne facem de ras!
    Poze de sub umbrela http://www.99poze.ro/Steagu_Mangalia/
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  17. #626
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Cata-mai umbrela la Luci

    In aparare e prima data anul asta cand se joaca fara unul dintre veteranii Bodea si Moldovan. Sa speram ca Pove va putea sa aduca ceva siguranta. In aparare nu-mi fac prea multe griji, mijlocul mi s-a parut cuiul lui pepelea sezonul asta, pt ca atacul depind foarte mult de mijloc. Prodan depunde foarte mult mijloc, el nefiind jucatoul care sa-si creeze faze singur. Cu Kara in echipa o sa fie alta mancare de peste sambata si chiar imi pare rau ca nu puteam ajunge la Buzau.
    Test foarte important sambata la Buzau, daca nu batem e bai!Buzau e o ehipa clar mai buna ca ciomagarii din Moinesti. Daca bat si meciul asta baietii devin siguri pe ei si ii asteptam pe padurari sa se mai impiedice si apoi sa ne viziteze pe Tineretului

  18. #627
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    asta cam asa e , daca sambata castigam urcam la +9 si viitorul suna bine

  19. #628
    Banned BrasovFans's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Brasov
    Posts
    488
    Reputatie
    0
    Stati un pik. Dak promovam trebuie adusi destui jucatori, ca alfel degeaba o sa ne mandrim cu o echipa in A. Uitativa la Sportu', aia juaca cu jucatori de pana in 24 de ani, si uite, sint pe 3 in campionat. Eu am mai spus k la FC Brasov trebuie procedat ca la Sportu'. Sa se joace cu juniori, ai caror valoare va creste in timp.

  20. #629
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu trebuie adusi asa de multi jucatori, doar 3-4, avem si noi destui tineri carora le trebuie meciuri tari ca sa creasca. Trebuie sa promovam pt ca numai asa au autoritatile motiv temeinic sa investeasca (de ex nocturna).

  21. #630
    sport legend de_kid's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Brasov
    Posts
    970
    Reputatie
    1
    sau conducatorii clubului se pot gandi sa cumpere toata echipa sportul...doar asa ca sa-i indeplineasca dorinta lui aleks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •