Page 12 of 40 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 232 to 252 of 824

Thread: FC Brasov

  1. #232
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Dark luna asta ne vedem oricum la o bere si cu plecatul pe munte mai vedem.Cum ajung pe 26 il sun pe Clau si nu stiu cum sa dam de tine.Am si tel lui Tudoor poate vine si el.

  2. #233
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pai tot la telefon, o sa va trimit telefoanele mele pe mail si cum ajungeti acasa imi dati un bazz si ne vedem intai la o bere si dupa pe munte. Las ca aranjam noi, numai sa veniti voi la baza

  3. #234
    incepator
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Cine conduce fotbalul brasovean?Pascu sau Teodorescu

    Razboiul celor doua personaje v-a duce la retrogradarea echipei in divizia B.Dupa meciul cu Poli Iasi jucatori erau cu Teodorescu in Poiana Brasov la discoteca unde chefuiau.Cat sunt cei doi in razboi tot fotbalul brasovean v-a avea de suferit.Cand tot razboiul se v-a termina fotbalul brasovean v-a avea de castigat.Un suporter al Brasovului.

  4. #235
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Teodorescu asta e un personaj mai mult decat dubios.
    Ai idee Ionutz de ce nu a transpirat nimic in presa sau de ce conducerea nu a luat nic o masura impotriva fotbalistilor? In afara ca nu le-a mai dat bani. Incepe sa fie din ce mai interesant.
    Fotbalistii stegari

  5. #236
    incepator
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Timpa
    Posts
    5
    Reputatie
    1
    De parca in RO presa nu e si ea aservita, stai tu linistit ca Romel are pretini peste tot, De ce crezi ca ma trageau de limba sa-mi afle identitatea, trebuie luate masuri drastice, iar cea mai dura ar fi boicotarea in masa a meciurilor de pe teren propriu, d-apoi sa-i vedem cum le tiuie mahmureala in cap cind or juca in fata unui stadion gol
    always outnumbered, never outgunned

  6. #237
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Nu cred ca prietenul nostru de la Prosport (daca intradevar lucreaza acolo) e omul lui Pascu. Si chiar daca ar fi ce poate sa-ti faca? Sa-ti ia boii de la caruta? Cred ca supraapreciezi influenta unui vierme ca Pascu. E posibil sa aiba cartitele lui prin Brasov (desi Transilvania Expres a luat intotdeauna atitudine impotriva lui, poate la celealalte), in presa centrala ma cam indoiesc.

    Boicotarea de care vorbesti e pusa deja in practica, tu vezi ce putini oameni au fost la ltimele meciuri. Nu cred ca da rezultate, au pielea prea groasa stimabili.
    Daca pleaca si Buga suntem in pom. Poate au atata minte incat sa-l tina pana la vara.

  7. #238
    incepator
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Multumesc pentru votul de incredere insa, deja povestea e cam cusuta cu ata alba, cam multi membrii noi... mai bine nu interveneam, oricum miine voi baga ceva pe tema asta si astept BRRC de la admin ca-i fac reclama la Forum

    PS si oricind aveti ceva concret nu ezitati sa ma contactati Oricum Forumul este supravegheat mereu
    Last edited by AlexPro; 6th December 2004 at 17:28.
    Cu toti murim, gloria Stelei ramine

  8. #239
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Vad ca si tu crezi ca e ceva necurat aici. Eu nu vad scopul chiar daca subforumul FC Brasov are prob cea mai agitata zi din existenta sa. Inainte nu prea existau subiecte fierbinti, asa ca linistea era pe undeva fireasca.
    Eu daca aud ceva o sa-ti scriu sau o sa postez pe forum si sper ca si ceilalti (BUG A si cine mai vrea) sa faca la fel. Parerea mea este ca un scandal pe aceasta tema poate sa limpezeasca apele la Brasov, si avem o sansa sa scapam de blatistii de pe teren si din conducere.

    Ai facut bine ca ai ne-ai spus si probabil din cauza asta o sa se vanda cateva exemplare din Prosport in plus . Te asteptam si alta data cu stiri calde

  9. #240
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Dark chiar nu te-ai prins de jmekekeria facuta de jegul asta de-si zice marele ziarist alexkktpro?L-a bagat inainte pe viermele de bug a sa-i de ao stire sa poata da in Pascu si sadestabilizeze si atmosfera la echipa.A mintit o tara -ntreaga ca fanii FC Bv l-au desfiintat pe Pascu cind ai vazut si tu ca nimeni n-a zis nimic in afara de viermele lui.Clau trebuie sa vorbim neaparat cu prietenul nostru de la bzb sa apara in toate ziarele brasovene si probabil si la gsp ce stiri se dau in prokktsport despre echipa noastra.Nu e prima data cint se -ntimpla asa ceva dar de data asta avem toul negru pe alb si voi merge cit se poate de departe.

  10. #241
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Dick, cred ca toti fanii brasoveni sunt impotriva lui Pascu. Poate asa se desteapta Nicolaie si il da afara de la echipa ca un vierme ce este. Nu stiu ce atmosfera poate sa faca la echipa mai mult decat este acuma. Sincer nu ma intereseaza prea tare daca BUG A si Alexpro ar fi aceasi. Nu cred ca pascu va pleca de la noi de bunavoie. Nu pleaca el de unde ii este bine. nIl doare pe el undeva ca ne ducem noi la fund.

  11. #242
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Da si eu vreau sa plece pascu nici o problema dar au mai aparut niste articole in prosp mai demult in care dadeau in noi fara motiv si scrise in aceeasi maniera de aceeasi soareci.Ma gindeam cind am citit articolul ce usor poti mintii o tara intreaga.Nu stiu oare acolo nu e un redactor sef care sa aiba toti soarecii astia sub control?Chiar orice stire neverificata poate intra asa usor la tiparit?
    FORZA STEAGU!!!

  12. #243
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pai prob i-a aratat un print cu forumul, la redactorul sef. Oricum cred ca esti de acord cam cu tot ce se scrie acolo. Si povestea cu Teodorescu e cel putin plauzibila.


    In alta ordine de idei, cand vii acasa? Ma gandeam sa merem cu toti brasovenii de pe OLS la o bere (asta in afara de munte). Claudiu vad ca a disparut. De el stii ceva?

  13. #244
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Am nr lui si il sun pe 26 cind vin.Zici tu unde si cind si sint prezent.Si yo abia apuc sa ne vedem sa mai vorbim de ale noastre.

  14. #245
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Claudiu a cam disparut din peisaj si nu mai dau de el, nici pe YM. Mai sunt numai vreo 2 saptamani pana la sarbatori.
    Tu cum ai prefera, sa ne vedem numai noi (si cu Tudoor daca vrea sa vina) sau facem (si) un OLS meeting la care sa-i chemam si pe renegati ?

  15. #246
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    E normal ca mi-ar place sa vina toti si cred ca asa o sa fie pina la urma.In privinta lui Clau nu-ti face probleme ,apare el dupa ce-si rezolva treburile.

  16. #247
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Aha, e oki atunci. Incepusem sa fiu ingrijorat de tacerea lui prelungita.
    Pai atunci ar trebui sa incepem sa fixam o data ca sa putem sa anuntam si pe alti doritori. Tu vii pe 26 parca? De Claudiu stii cumva cand apare. Ca noi ceilalti suntem mult mai aproape

  17. #248
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Deci Claudiu vine pe 23,eu vin pe 26 si s-ar putea sa vina si Pizzi unul din galerie din Italia.Deci de luni sint liber si ne putem initlni oricind.Daca vrei fixeaza tu o data si un loc pt ca eu trebuie sa-mi iau o carte noua in tara si nu stiu ce nr o sa am pe mobil.

  18. #249
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Intre timp situatia mea este putin mai ambigua, in sensul ca s-ar putea sa lucrez cateva zile intre Craciun si Revelion. De aceea nu am lansat nici un anunt oficial la sectiunea Forum Meeting. O sa incerc sa clarific saptamana viitoare.

  19. #250
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Nu e chiar placut salucrezi de Craciun si Revelion dar trebuie sa luam viata asa cum e.Am auzit ca a deschis Buga un bar si ar fi tare sa ne vedem p-acolo,precis vor mai fi si altii de la echipa.

  20. #251
    junior
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    66
    Reputatie
    1
    Buga asta cu barul este fotbalistul ?

  21. #252
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    E chiar fotbalistul. Eu zic ca e o idee buna sa ne vedem acolo. N-am bagat inca nici un anunt pt. ca nu stiu cat stau prin Brasov din motive de servici de cacao. Sper sa aflu maine poimaine si atunci sa trec la fapte. Sau poate cand ajunge Dick in tara se ocupa el?!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •