Page 4 of 40 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 64 to 84 of 824

Thread: FC Brasov

  1. #64
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Dick este un nume ca oricare altul. Daca esti obsedat e normal sa-ti stea gandul la prostii.
    Cum la noi se foloseste Cristi pentru Cristian, Luci pentru Lucian etc asa se foloseste Dick pentru Richard. Cred ca s-a mers mai intai pe Rick si apoi Dick. De ce? Intreaba-i pe americani.

    Ady (Adryan), deci "Dick" nuuuuuuu "dick".

  2. #65
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Dick, ai dreptate bannerele de acum sunt de tot kkt-ul!! sapt. trecuta a facut Cornel (unul din sefii galeriei) un banner mai fain! scrie Forza Carpatica, cu caractere gotice. e pe galben, cu litere negre si ingrosate cu argintiu!! arata super!!! dar oricum trebe facute unule adevarte! eu il fac sapt. asta pe al meu si iti trimit niste poze sa vezi cum a iesit
    pai cu 100 de euro faci unul klumea de tot! in Bv e 24.000 metrul de material galben, adica ar costa 1.000.000 pt. 2x20m! si iti mai raman 2.800.000 sa iei vopsea, adica spreuri, ca sa iasa misto, diluant si pt. innadit! si un sprei e 150.000-250.000, da' facem rost mai ieftin. si ne mai raman bani si de bere mai vorbim noi cand vi in tara si stabilim atunci!

    by the way... nici eu nu l-am inteles pe webmaster, cred ca vrea sa trimitem mesajele noastre de pe guestbook la ziare... macar sa ne zica cu ce ar vrea sa-l ajute clubul!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  3. #66
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Eu zic ca ar fi mai frumos un "banner" de 6x7 metri, galben-negru... cu sigla FC Brasov... "banner" care sa-l tina galeria deasupra la inceputul meciului! Inchipuiti-va cum s-ar vedea la TV, la meciurile de acasa, banner-ul asta!

  4. #67
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by deep purple
    Dick este un nume ca oricare altul. Daca esti obsedat e normal sa-ti stea gandul la prostii.
    Cum la noi se foloseste Cristi pentru Cristian, Luci pentru Lucian etc asa se foloseste Dick pentru Richard. Cred ca s-a mers mai intai pe Rick si apoi Dick. De ce? Intreaba-i pe americani.

    Ady (Adryan), deci "Dick" nuuuuuuu "dick".

    Da' pe tine cine te-a invatat sa scri Adrian cu "y" ?

    Acu' te dai mare ciumeg ca esti printre americani , crezi ca nimeni cu mai e ca tine.
    Interpretez cum imi trece mie prin cap , nu am nevoie de comentariile tale
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #68
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pai da e un tricou imens acolo de ce nu-l tin pe ala.Nu eu vreau sa facem un banner pe fond verde sris cu o combinatie de galben-negru si prin mijloc sau prin parti un cap-mascota a grupului(se poarta).Aveti unul? Daca nu putem sa-l luam pe asta de ex. 8) In cazul asta suntem mai smecheri si ca stiaua ca al lor e fara ochelari.Am vazut undeva combinatia asta si se vede marfa mai ales pe nocturna.
    Pt.Ady si DP:
    FORZA STEAGU alternative 0,000

  6. #69
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Si la Ceahlaul se vorbeste despre un tricou de dimensiuni 50 x 25 m care va fi amplasat pe !muntele! (dealul) din apropierea stadionului. Misto, nu?
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  7. #70
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    kool DRAGOS 8)
    E bina ca se dezvolta si la voi notiunea de ULTRA
    Da' voi organizati pt fani deplasari ?
    Nu de alta dar nu prea am vazut suporteri ceahlauani prin deplasari.

    Dick lasa-l pe deep ca e dus cu pluta de mult , incearca sa urmaresti dialogurile de la "cea mai tare galerie" si ai sa te convingi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  8. #71
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Iar face Neculaie circ ieftin. Daca sintem datori la fisc, sa platim si gata!!! Nu numai FC Brasov, ci toate cluburile care nu si-au platit impozitele! Neculaie mai are si tupeul nesimtit sa spuna ca el a pierdut o multime de bani investindu-i in fotbal. Uita de publicitatea pe care si-a facut-o, de contractele obtinute de Prescon, de multe altele. Singurele lui merite sint ca nu a fost comunist sau ********, ca si-a facut banii cinstit, ca maninca la cantina si ca a acceptat sa se implice in finantarea echipei acum 4 ani, cind intr-adevar situatia era disperata. Acum insa personajul ma dezgusta! Mai bine sa ne lase decit sa se tot plinga! Tucunel, fost fotbalist la noi in deceniul 8, abia asteapta sa preia clubul. Apropo de Tucunel, eu zic sa ne bucuram de infringerea echipei lui, Forex Brasov, in C4. Tipul are ambitii mari, si n-as vrea sa vad un surogat gen Astra Ploiesti, Elecroputere (Extensiv) sau UMT si la poalele Timpei.

    Doar Steagu'!

  9. #72
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Nici eu n-am inteles ce vrea webmaster-ul de la www.fcbrasov.ro :o De ce sa trimitem noi mail-uri la Transilvania Expres, la Monitorul de Brasov, la celelalte ziare din Brasov? :? Nu e platit pentru munca lui? Spune ca nu are acces la informatii. Dar pentru imbunatatirea paginii nu sint neaparat necesare informatii de la Kovacs si ceilalti din conducere. Cronica meciului o poate scrie singur, amanunte din istoria clubului (unele chiar inedite) am vazut la pagini ale fanilor, care e problema? :? Sa ne spuna clar ce asteapta de la noi, suporterii. Ca noi asteptam de multisor un forum la pagina oficiala, o actualizare la zi a site-ului, vrem sa avem posibilitatea de a asculta meciurile in direct, lipseste o sectiune video, ar fi de dorit sa gasim mai multe poze cu echipa si galeria etc.

  10. #73
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    looool Dick! tricoul ala de care zici e de kkt! nici nu are forma de tricou, e un material patrat pe care e desenat un tricou galben si scrie Atlanta House! il punem de obicei pe jos, in fata galeriei!
    noi o sa facem la fel banneru! scriem Flank Ultra (in stil de graff) si la mijloc facem ceva, o stema, o fata sau un ultras suparat! sper sa iasa klumea !
    Daca ar lua Tucunel echipa ar fi fantastic!!!! El s-ar implica foarte mult cu sufletul! pe Nicolaie nici nu-l mai intereseaza :x !
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  11. #74
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Bine atunci o sa fac altceva,vorbim cand vin.Ady ce sa vad la galerii acolo cum va certati pe tema primarilor,sunteti de belea.Il mai stiu eu pe unu Crazy Town care daca nu zici ca el se injura cu toti de pe forum.
    FORZA STEAGU

  12. #75
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    FC Brasov - Farul, duminica ora 17:00!!!! meciul va fi transmis in direct pe TVR 1.
    Se pare ca doar Buga va lipsi. Dar Mozacu, Dani si Bodea au fost accidentati saptamana aceasta! Trebuie neaparat sa castigam acest meci pentru ca altfel incep sa se complice lucrurile pentru noi! Eu sunt foarte increzator, ma astept la o victorie la cel putin 2 goluri!!!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  13. #76
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Am inteles ca vine o lege noua care ii favorizeaza mult pe investitorii in sport.Sunt curios ce-o sa mai gaseasca gasca de Nicos atunci.Ce bine ar fi fost sa aiba Tucunel bani mai multi, sa vina la Steagu si sa faca ordine.Cat timp e acolo Pascu mi se pare tot timpul ceva necurat.
    FORZA STEAGU !!!

  14. #77
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    O victorie logica, sintem in carti.

  15. #78
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Interpretez cum imi trece mie prin cap , nu am nevoie de comentariile tale
    Problema e daca iti trece ceva prin cap.

  16. #79
    senior PeaceKeeper's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    248
    Reputatie
    1
    Felicitari Brasovului pt. victoria in fata Farului!
    Tineti-o tot asa,deocamdata sunteti la egalitate de puncte cu noi.
    Hai provincia!
    TOTUL PENTRU TARA!!!
    TOTUL PENTRU ROMANIA!!!
    BLACK WARRIORS RULE!!!

  17. #80
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    a trecut boala vacii nebune si pe la tine?
    Esti obsedat rau , ti-am mai spus , ai face bine sa treci pe la vreun ospiciu prin orasul tau e renumit in toata lumea , le-ar face o onoare sa treci pe la ei
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #81
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Victorie fara emotii! Chiar ar mai fi putut sa dea stegarii vreo 2 goluri! Prima repriza foarte buna dar si a doua peste media ultimelor evolutii. Mie mi-a placut de Baicu, s-a agitat mult, a reusit si primul gol (chiar de ziua lui), Constantin si bineinteles Robert Dani care a reusit unul din putinele sale goluri cu capul!!!!
    Cred ca ne-am revenit.. dupa ce am inceput f. prost campionatul, acum suntem pe 6, zero la golaveraj, la patru puncte de titlu ! Urmeaza meciul de sambata cu Gloria, care nu se anunta deloc usor...

    Am revenit si cu cateva poze (32), chiar din mijlocul galeriei: http://stegaru.tripod.com !
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  19. #82
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Tudoore, nu cred ca e cazul sa ne fie frica de Bistrita! Avem lot mai bun decit ei, Lacatus se pare ca a invatat sa-si aseze echipa in teren, jucam acasa, ei au 3 suspendati, deci...

    Cea mai faina poza e 14.

    Forza Steagu'!

  20. #83
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    asa e, Claudiu. dar nu uita ca nu am mai batut pe Gloria de mult, adica de cand se joaca corect! ultima victorie a fost pe 9 iunie 2001 si anul trecut ne-au batut in ambele meciuri! nu trebuie chiar sa ne temem acum, dar totusi trebuie sa fim atenti! ar fi un dezastru sa pierdem meciul asta!!!!!!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  21. #84
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Tudore se mai joaca cu Dinamo pe 11 Oct sau se amana din cauza cupei UEFA? Nu de alta dar nu vreau sa vin aiurea.Daca ati facut deja voi bannerul ala o sa iau eu atunci cam 50 de fumigene pt meciul cu Dinamo.
    FORZA STEAGU !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •