Page 3 of 40 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 824

Thread: FC Brasov

  1. #43
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    ar trebui sa il intrebi pe tudor.
    Absolut nimic. Nici macar fault nu a fost.
    Aici e mana rapidului , ei au vrut sa ne fure.
    In rest arbitrajul a fost dezastruos.
    Pacat.
    Am ajuns o RUSINE in materie de fotbal
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  2. #44
    sport legend deep purple's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,110
    Reputatie
    1
    Nu am vazut meciul dar oricum ati avut doua penalty-uri si am auzit si de-un gol anulat Brasovului. Probabil nu a gresit cu intentie.
    Astept comentariile la euroechipe.

  3. #45
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Oltenii erau de batut azi, i-am dominat categoric. E bun si un egal in deplasare.

  4. #46
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Au fost corecte acele faze.
    dar,
    eliminarea nu a fost justificata.
    rapidul nu se dezminte si mituieste arbitrii
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  5. #47
    Banned jay's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    496
    Reputatie
    0
    Ady, citeste aici: http://forum.onecenter.com/cgi-bin/forum/forum.cgi?c=msg&fid=bluelions&mid=5877 . Sau aici: http://www.craiova-maxima.as.ro/forum/viewtopic.php?t=36 Asa ca nu te mai plinge de arbitrajul lui Tudor, alti olteni de-ai tai au recunoscut ca ati primit cadou cele doua penalty-uri... Eu, dupa meciul de miercuri, m-am decis sa nu mai comentez prestatiile fluierasilor.

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Claudiu , voi ati fost o echipa de batut astazi...chiar daca am ramas in zece oameni.... punctele pierdute le voi trece in contul lui Cartu , care la 2-0 s-a vazut cu sacii in caruta si a retras echipa in aparare....niciodata de cand stiu eu Craiova ( si o stiu de foarte multa v reme ) Craiova nu a avut o astfel de tactica la un meci acasa...Si asta nu fiindca ne-au obligat adversarii...

  7. #49
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Tot respectul pt Craiova dar as vrea sa primim si noi in fiecare meci cate doua cadouri cum au primit ei.Cine nu crede ca alea au fost moca sa citeasca in Prosport. /nope/ Oricum mi-a placut mult cum au abordat baietii a doua repriza,mai ales Mozacu.
    FORZA STEAGU!!! 8) 8) 8)

  8. #50
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Felicitari pentru punctul obtinut in deplasarea de la Craiova!!!! Ati jucat frumos si ati iesit la joc dupa ce v-ati vazut condusi. Dar trebuie sa spun ca ati avut noroc deoarece Badea a fost eliminat total nejustificat.
    Inca ceva de laudat: BRASOVUL si Argesul sunt cele mai redutabile echipe (din provincie poate chiar din tara) in deplasare.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  9. #51
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    Trebuia sa-i batem!!!!! mai ales ca am jucat cu un jucator in plus aproape tot meciul! tot meciul am atacat, i-am dominat categoric! dar iar ne-a furat arbitrul.. :x :x :x
    mah Dick la meciul cu Galati, dupa meci, l-am huiduit pe Mozacu si i-am zis ca a facut blat, sa ramana la Galati... La craiova, dupa primul golul, a venit la noi si ne-a aratat obrazul!! Dupa meci a venit la autocarul galeriei si ne-am impacat... ne-a promis ca nu o sa mai joace asa prost ca la Galati!!!! A fost o lectie buna pentru el! sper sa joace asa bine in continuare
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  10. #52
    Atlant Sorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Montreal
    Posts
    695
    Reputatie
    1
    ati mai fost atacati sau injurati la Craiova ,Tudore?
    Romani prin nastere, olteni prin gratie divina

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Dick , din ce am vazut la emisiunile etapei penalturile au cam fost , jucatorii vostri au fost cam imprudenti....iar Badea a fost dat afara la o faza care nu necesita nici macar galben....

  12. #54
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    ma todoor tu nu iti dai seama ce vb.
    Cum sa va fure ma arbitrii?
    Alea au fost penaltiuri clare ,pe toate forumurile scrie ca a fost penalty in ambele faze.
    Iar eliminarea lui badita nu a fost corecta.
    Acum cine a fost furat ma. :e?:
    Sunteti o echipa care a practicat antijocul la fel ca bacaul.
    La 2-2 nu ati avut curajul sa atacati , va a fost frica ca puteti obtine victoria.
    SUNTETI DE RIS
    ANTIJOC TOTAL.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #55
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ady , eu am fost la meci... regret ca te contrazic , Brasovul nu a facut antijoc...chiar a jucat fotbal.... In ceea ce priveste penaltyurile , Lacatus a recunoscut ca au fost si chiar i-a certat pe Constantin si Prunea dupa joc!!

  14. #56
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Regret sa va spun brasovenilor dar cei care au fost furati de arbitri au fost craiovenii mai ales la eliminarea lui Badea. Penalty-urile au fost acordate corect si ma bucur ca ati facut un joc frumos acolo (adica nu v-ati aparat pe toata durata meciului).
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  15. #57
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    M-am referit la faptul ca au facut antijoc in ultimele minute cand nu au atacat absolut deloc, dupa ce s-a facut 2-2, nu am mai vazut nici o faza :boring:
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #58
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Pun pariu cu voi ca daca acorda cineva asa ceva contra nationalei iara se adunau vrajitoarele de la voi si-i faceau farmece.ce a fost a fost si fiecare are dreptul la o parere personala,a mea fiind ca si cartonasul si cele doua 11m au fost acordate prea usor.Tudoor vin in Oct. in tara si vreau sa ne vedem poate facem un bener adevarat.
    FORZA STEAGU alternative 0,000 8) 8) 8)

  17. #59
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    DICK chiar asa te cheama?
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #60
    flankultras tudoor's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Brasov
    Posts
    611
    Reputatie
    1
    ati mai fost atacati sau injurati la Craiova ,Tudore?
    n-am avut nici o problema! doar aia de la peluza, de langa noi, "Gruppo Motru" sau asa ceva, ne-au injurat tot meciul. nici nu cred ca au vazut ceva din meci ca tot timpul erau cu fata sper noi ! dar pe cuvant galeria voastra nu s-a auzit aproape deloc!!! de cateva ori a cantat tot stadionul "Stiinta, Stiinta..." dar in rest slab de tot... si in mod surprinzator am ajuns in Brasov fara nici un geam spart

    Cum sa va fure ma arbitrii?
    Alea au fost penaltiuri clare ,pe toate forumurile scrie ca a fost penalty in ambele faze.
    Iar eliminarea lui badita nu a fost corecta.
    azurro, ai dreptate la 2-2 noi am inghetat jocul!! dar voi din minutul 30 v-ati aparat tot meciul!!!!!! si la Procesul Etapei au fost Tudor, Craciunescu si la tel a fost Badea! Ei au zis ca a fost fault de rosu clar!!!!

    Dick... eu am material (2x8 m) si 7 cutii de vopsele + spreiuri, de o sapt la mine in casa!! astept sa se termine ploaia si o sa incepem sa vopsim, as vrea sa terminam pana la meciul cu Farul de duminica!!! o sa iasa super, am vorbit cu un grafer sa il faca (suflici, daca il sti)! oricum asta e asa, de inceput... mai vorbim noi cand vi in tara!
    [I]"In toată cariera mea de jucătoare sau antrenoare nu am simţit ce am simţit după partida cu Merignac. Mă durea sufletul să văd publicul acela extraordinar care ne aplauda deşi am pierdut. Pentru ei merită să dăm totul pentru calificare şi apoi să ne bucurăm împreună." [/I][B]Mariana Tarca[/B]

  19. #61
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Chiar daca a fost fault la Badea mie nu mi s-a parut cu intentie. Dar totusi nu cred ca l-a atins pe adversar. Oricum s-a consumat faza si tre sa vorbim despre meciurile viitoare.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  20. #62
    ardelean DIXX's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    EU
    Posts
    1,228
    Reputatie
    1
    Am spus si pe situl lui steagu ca vreau sa facem o cheta mare sa facem unul adevarat cam 2mx20m.Am zis ca pun eu 100 de euro si cu ce se mai strange facem unul marfa.Carpele alea cu gasca nebuna n-au nici o valoare.Auzi...nu prea stiu ce vrea sa spuna webmasterul de la steagu cu mesajele in ziarele brasovene.
    Pt.Adi:ma cheama Horatiu dar vreau eu sa scriu pe nicknameul asta.Tie ce ti-ar place mai mult,terminatorul,rambo sau ce? :?

  21. #63
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    e misto nickul , si numele la fel .
    nu vrusai sa fiu ironic
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]România, ţara cu sânge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •