Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 32 of 32

Thread: conducerea PETROLULUI..ceva de rasul lumii

  1. #22
    sport legend Lup_Galben's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Patria Hotilor
    Posts
    680
    Reputatie
    1
    incredibil.......putin spus....
    e practic inadmisibil.........nicaieri in lume nu am auzit de o asa masura.....
    [B] PETROLUL PLOIESTI : O PASIUNE IMPINSA PANA LA EXTREME ![/B]

  2. #23
    LupGalben N0_NaM3's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Rep. Ploiesti
    Posts
    1,579
    Reputatie
    1
    mai nou, am auzit k doar pe cei sub influenta alcoolui nu`i lasa pe stadion...

    si ceva adevarat pe prosport,la comentarii, ptr cei care cred in echipa 'csm' :
    '' va'ti vandut k iuda
    Trimis de eu la 2007-03-07 01:11:33

    bha sclavilor cu csm'ul vostru,ptr ce echipa ati colindat tzara,ati plans shi va'ti luat bastoane si amenzi!?"si la bine si la rau PETROLUL e clubul meu"acuma gata nu va convine bERcea shi hai sa facem alt PETROLUL k ne e greu sa luptam pana il gonim pe gunoiu de bercea..bha nu v'a vindeti!!unde e onoarea...ma doare sufletul k suntetzi din PLOIESTI...Doar PETROLUL ''
    [SIZE="4"]T'estimo, Barça !!![/SIZE]

  3. #24
    sport legend Lup_Galben's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Patria Hotilor
    Posts
    680
    Reputatie
    1
    mda, interesanta opinia respectivului .
    ideea e k fara bercea , Petrolul poate spera la performanta !
    cu un asemenea om, performata e un cuvant neexistent in vocabularul suporterilor .
    pentru Petrolul o promovare in prima liga nu poate fi asociata cu performanta !
    [B] PETROLUL PLOIESTI : O PASIUNE IMPINSA PANA LA EXTREME ![/B]

  4. #25
    sport legend CHITU's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PH-PLOIESCI
    Posts
    422
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0_NaM3 View Post
    mai nou, am auzit k doar pe cei sub influenta alcoolui nu`i lasa pe stadion...

    si ceva adevarat pe prosport,la comentarii, ptr cei care cred in echipa 'csm' :
    '' va'ti vandut k iuda
    Trimis de eu la 2007-03-07 01:11:33

    bha sclavilor cu csm'ul vostru,ptr ce echipa ati colindat tzara,ati plans shi va'ti luat bastoane si amenzi!?"si la bine si la rau PETROLUL e clubul meu"acuma gata nu va convine bERcea shi hai sa facem alt PETROLUL k ne e greu sa luptam pana il gonim pe gunoiu de bercea..bha nu v'a vindeti!!unde e onoarea...ma doare sufletul k suntetzi din PLOIESTI...Doar PETROLUL ''
    sti ceva ala se pare ca habar nare ce vb......pt care PETROLUL si-a luat el bastoane si amenzi ,,pana in 2003???????pt ala care e in liga a2a sau pt ala care e in liga a4a???????? ba v-am mai spus yo nu mai vb daca habar nu aveti de capu vostru......stiti ca toate campionatele si cupele si palmaresul PETROLULUI apartin celui din liga a4a?????? stiati ca PETROLUL din liga a2a nu are nici un palmares nimic???? si are sediul intro scara de bloc????????stiati asta?????.......nu mai vb daca habar nu aveti de PETROLUL....cel din liga a2a se numeste S.C PETROLUL PLOIESTI S.A....nu F.C PETROLUL PLOIESTI....mai interesati-va de PETROLUL si dupaia mai comentati pana at lasati comentariile doparte......

  5. #26
    sport legend Lup_Galben's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Patria Hotilor
    Posts
    680
    Reputatie
    1
    Vazute si auzite pe la Moreni

    "Bercea, esti o jigodie !"
    Cativa localnici au luat loc, cu o ora inainte de inceperea partidei, in tribunele stadionului Flacara, incurajand sincer Petrolul. Nu acelasi lucru l-au facut si "suporterii" de la peluza a doua, veniti de la Ploiesti. Daca sloganul "Bercea, du-te la Moreni !” nu isi avea rostul, au facut uz de un altul, intrat de mult in repertoriu: "Bercea, esti o jigodie !" Obisnuit, presedintele Consiliului de Administratie al SC FC Petrolul Ploiesti nici ca s-a sinchisit de vorbele grele aruncate, vorba ceea, ca pe stadion.
    A venit si... spionul
    Imediat dupa inceperea partidei, la tribuna oficiala si-a facut aparitia si presedintele celeilalte divizionare secunde prahovene, FCM Campina, Stefan Chitu. Cum echipa sa se chinuia pe la Braila sa scoata un 0-0, el a preferat sa "spioneze" evolutia Petrolului, pentru a gasi antidotul la intalnirea directa cu ploiestenii. Ce-o fi inteles din meci, ne vom da seama dupa disputa dintre cele doua divizionare.
    Aceleasi metehne organizatorice
    Organizatorii clubului ploiestean s-au aratat, si la aceasta partida, zelosi cum nu se poate. Astfel, unii ziaristii cu legitimatii eliberate de catre Asociatia Presei Sportive din Romania (APS) au beneficiat de un "tratament" special, fiind trimisi sa-si caute loc prin...tribune, nu la masa presei. Nici cameramanii unei televiziuni ploiestene n-au scapat de puricat, ei intampinand greutati in a intra pe stadion fiindca nu erau trecuti pe un tabel al unei firme de securitate ! Important mai este clubul asta, iar noi nu ne dam seama...
    [B] PETROLUL PLOIESTI : O PASIUNE IMPINSA PANA LA EXTREME ![/B]

  6. #27
    sport legend CHITU's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PH-PLOIESCI
    Posts
    422
    Reputatie
    1
    asa vrea m***** lu bercea...el e miezu.-pi***** pe r*** lui
    Last edited by Lup_Galben; 12th March 2007 at 19:17.

  7. #28
    sport legend CHITU's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PH-PLOIESCI
    Posts
    422
    Reputatie
    1
    "Petrolisti din toate colturile uniti-va! Veniti in fata primariei, vineri 9 ianuarie, de la orele 17 sa ne sustinem cauza. Campania "Petrolul e al nostru" e pe cale sa devina masina de bani a unor oportunisti nemilosi.IN NUMELE PETROLULUI - IESITI IN STRADA .Mitting-ul este autorizat de primarie si mizam pe aportul vostru"

  8. #29
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by CHITU View Post
    Sper Sa Moara Luca Si Bercea Cat Mai Curand Posibil...
    peste cateva zile sunt sanse mari sa scapam in sfarsit de ei dupa atatia ani de zile... odata ce Petrolul Ploiesti va deveni echipa Primariei Ploiesti, deci a ploiestenilor.
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

  9. #30
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1
    in momentul de fata a cui este echipa?
    care dintre petrolul si fc ploiesti este a lui interagro?

  10. #31
    sport legend cristy1110's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    zimnicea,bucuresti
    Posts
    1,883
    Reputatie
    1

    prahova

    Quote Originally Posted by CHITU View Post
    "Petrolisti din toate colturile uniti-va! Veniti in fata primariei, vineri 9 ianuarie, de la orele 17 sa ne sustinem cauza. Campania "Petrolul e al nostru" e pe cale sa devina masina de bani a unor oportunisti nemilosi.IN NUMELE PETROLULUI - IESITI IN STRADA .Mitting-ul este autorizat de primarie si mizam pe aportul vostru"
    acum vreo 6-7 ani aveatzi 2 echipe in divizia a.
    sefii celor 2 echipe erau luca de la petrolul si nicolae de la astra.
    la finalul campionatului au zis sa fuzioneze ca sa fac echipa puternica pentru europa...dar surpriza...au facut treaba asta si care crezi ca a fost rezultatul...
    a retrogradat echipa si in loc de 2 echipe in a ploiestiul nu a mai avut niciuna.

  11. #32
    republican
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Ploiesti
    Posts
    4,332
    Reputatie
    1
    o sa avem iar 1 echipa in A acum...

    cat despre conducatorii aia...mai bine duca-se cat mai repede!!!
    [b][color="navy"]Good Girls Go to Heaven!
    Bad Girls Go... Everywhere![/color][/b]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •