Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 29 of 29

Thread: Intertoto

  1. #22
    manager Cipangoo's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    nu inteleg de ce vi se pare asa o drama sa incerci sa fii prietenos cu oamenii, si eventual, sa obtii mici avantaje?
    Prietenos? Cand vin la tine in casa mi-o dai pe nevasta-ta ca de, e cel mai bun lucru pe care-l ai, nu???
    Si pentru ce? Ca sa "obtii mici avantaje". Si atunci mai ai tupeul sa vi sa-mi zici ca ai fost in nush ce deplasare si te-au furat, nu??? Ca probabil aia la care ai fost nu au dreptul sa obtina "mici avantaje". Mi-e mie rusine de postul tau :oops:

  2. #23
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1

    pt cipangoo

    Chestia aia cu cei e mai bun a fost o gluma...In schimb realitatea este ca exista coruptie in fotbal pina la cele mai inalte nivele. Cred ca ai vazut traseul Coreei de sud de anul trecut.... Nu cred ca e prea mult de comentat.
    Din declaratiile Nasului s-a umblat la arbitri pt. calificarea din 90; i s-au promis bani lui Mikelsen la meciul cu Cehoslovacia ( ca am avut un portar catastrofa, asta-i altceva ).
    OM a cistigat titlul in Franta prin aranjarea unui meci din campionat, dupa care a cistigat CL.Si ex. ar putea continua...
    Din toate cele prezentate se poate considera ca acest flagel exista peste tot in lume ( chiar si in competitii mult mai importante decit INtertoto).
    De asemena singurii care au fost pedepsiti au fost cei de la OM ( coincidenta sau nu la meciul ala au arbitrat niste Francezi.
    In concluzie asta-i realitatea in lumea fotbalului : fiecare face orice ca sa cistige; uneori cistigi alteori pierzi....
    FORZA CEAHLAUL

  3. #24
    gonczi riva's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bistrita
    Posts
    845
    Reputatie
    1
    Fratilor sinteti grei de cap? Gloria o sa joace in intertoto, si in primul tur o sa joace cu o echipa din finlanda! ce sinteti asa de grei de cap?? O sa joace bine anul asta gloria, o sa vedeti voi! ceau

  4. #25
    junior
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    128
    Reputatie
    1
    eu le urez bafta echipelo romanesti care vor juca in Intertoto!!!!!!!!
    sper ca se vor descurca!ar fi foarte important pt fotbalul nostru sa ajungem cu o a treia echipa in cupa UEFA anul acesta......sperante exista!

  5. #26
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Stire de ultima ora...Eu stiam ca Ceahlaul va juca cu o echipa din Tara Galilor si Gloria cu una din Finlanda, dar e invers... :?

    Tampere United(FIN) v FC Ceahlaul Piatra Neamt (ROM)

    Bangor City FC (WAL) v CF Gloria 1922 Bistrita (ROM)

    Sursa http://www.uefa.com
    AFC Red member

  6. #27
    Moderator oaspetele's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bistrita
    Posts
    1,545
    Reputatie
    0
    se pare ca Gloria va juca cu Brescia , in cazul fericit al promovarii primului tur.
    iar daca se autodepasesc , dupa Fiorentina va poposi pe meleagurile bistritene ...... :? .........BARCELONA !!


    iar Ceahlaul ar cam avea sanse sa patrunda adanc in acesta competitie !!
    Schumi? the only one!

  7. #28
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Eu as fii vrut ca Ceahlaul sa intalneasca Barca,chiar daca lua bataie..
    Poate se intalneste cu celalata echipa ,necunoscuta inca,a Spaniei...
    AFC Red member

  8. #29
    sport legend Drakoness's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Posts
    390
    Reputatie
    1

    CEAHLAUL

    Cam asta ar fi traseul :
    1. Tampere United - Ceahlaul
    2. (1) - FK Sutjeska (SMN) / US Luxemburg
    3. (2) - NK Cibalia ( Cro) / ( Sahtior Solgorosk ( BLS)/ Omagh Town FC ( NIR))

    Ceahlaul are ceva sanse, parerea mea
    HAI ROMANIA!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •