Results 1 to 2 of 2

Thread: StreamingRadioTV.ro

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    StreamingRadioTV.ro

    Spuneti-mi ce parere aveti de site-ul StreamingRadioTV.ro. Am creat site-ul special pentru usabilitate. Marele beneficiu este creare unei liste de favorite ce poate fi creata din pagina player-ului.

    Dati un reply daca va place ceva sau ce anume nu va place. Avand mai multe feedback-uri pot sa-l imbunatatesc.

    Cititi si post-ul din categoria de streamingradiotv.ro de pe blogul streamingradiotv.ro site-ului pentru a intelege cum de am ajuns sa fac acest site.



    Astept sugestii.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Oct 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    Asa cum sper ca v-am obisnuit, roboteala din spatele site-ului continua neincetat. Ultima upgradare este motorul de cautare avansat care duce la cresterea ‘usabilitati’ acestui site. Astfel acum puteti sa restrangeti aria de cautare a unor termeni introdusi de catre voi in casuta de cautare. Find constienti de limitarile vechiului motor de cautare, ne-am concentrat activitatea pe aceasta zona si astfel azi avem un motor de cautare nou-nout. Sper ca interfata este destul de prietenoasa si nu necesita prea multe informatii pentru a intelege modul in care functioneaza. Tot ce trebuie facut este sa introduceti unul sau mai multi termeni de cautare si sa apasati butonul ‘Cauta’. Rezultatele pot fi restranse dupa tip-ul postului, dupa gen sau dupa tara de origine. In acest fel puteti sa gasiti mai usor posturile care va intereseaza pentru un anumit tip sau pentru o anumita zona. Cautare placuta!

    StreamingRadioTV - apropae 600 de posturi radio si tv online

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •