Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 71

Thread: Finala EURO 2004: Portugalia - Grecia

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rt_trujohn
    acuma daca ma scuzati am de luat bani de la casa de pariu
    ESHTI BOGAT NENE! Grecia avea o cota de vreo 150/1!!!
    ex-alpopa

  2. #44
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    ESHTI BOGAT NENE! Grecia avea o cota de vreo 150/1!!!
    poate la inceput, si nu era 150, doar 80

    lasa omu' sa-si ia banii, eu ma duc abia maine ca la ora la care s-a incheiat finala casele "e" inchise.

  3. #45
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rt_trujohn
    Hahahaha Grecia a cistigat, Bog_tom eu tiam zis de la inceput ca Grecia va cistiga si ai zis ca sint nebun, am pus si pe un formum de fotbal si mi sa zis la fel, acuma sa intimplat. hahaha ce imi vine sa rid acuma daca ma scuzati am de luat bani de la casa de pariu
    catzi bani ai pus, grecoaico?

  4. #46
    incepator
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    Salonic Grecia
    Posts
    6
    Reputatie
    1
    FRATI ROMANI ESTE O REALITATE... GRECIA E CAMPIONA EUROPEI.Meritam aceasta cupa pentru ca am luptat cu toti "asa zisi" giganti ai fotbalului modern (Portugalia,Spania, Franta, Cehia) si le am doborit pe toti din tronul lor. Capitanul nostru Thodoris Zagorakis nu ia milione de euro pentru o spot publicitar, ca Figo. Portarul nostru Antonis Nikopolidis nu este la prime pagine revistelor internationale cum e Bartez. Scorerul nostru Angelos Haristeas valoara (financiar vorbind) cit degetul cel mic din piciorul sting a lui Zidane. Dar baieti astea din cea mai sudica tara a Peninsulei Balcanice au ceva THAT MONEY CAN NOT BUY... AU SUFLET SI INIMA DE EROU. Sa va bucurati dragi Romani pentru sucesul nostru, pentru ca victoria noastra este o metafora moderna ai legendei lui David si Goliath.Si cum si voi sunteti ca noi niste Davizi vorbind in mod politic, economic si social in Europa aceasta, in care daca nu ai mii de euroi esti calcat in picioare (indiferent daca esti Profesor de Facultate sau cioban), va am aratat cum se face. Adica cum sportul poate sa face o tara intreaga sa se ridice in cer si sa simte fericita indiferent de probleme uriase pe care are.

    Salutari prieteneste de la CAMPIONI EUROPEI 2004

    P.S.1 ricky, imi placut foarte mult raspunsul tau la barfe Portugezilor.
    P.S.2 Despre citeva ziaristi Romani care au sustinut aceste minciuni penibile..e ce sa zic? OTET SI O SA VA TRECE.

    -Greeks fight like Heroes, and Heroes fight like Greeks- Winston Churchil 1940
    Attached Images Attached Images
    [SIZE=2][FONT=Verdana][COLOR=Blue]"Se gnorizo apo tin kopsi tou spathiou tin tromeri,se gnorizo apo tin opsi pou me via metraei tin gi, ap' ta kokalla vgalmeni ton Ellinon ta iera kai san prota andreiomeni haire o haire lefteria" Imnul National Ai Republicii Ellene[/COLOR][/FONT][/SIZE]

  5. #47
    MÍTIC gigel_bucur's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,214
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Grecul
    FRATI ROMANI ESTE O REALITATE... GRECIA E CAMPIONA EUROPEI.Meritam aceasta cupa pentru ca am luptat cu toti "asa zisi" giganti ai fotbalului modern (Portugalia,Spania, Franta, Cehia) si le am doborit pe toti din tronul lor. Capitanul nostru Thodoris Zagorakis nu ia milione de euro pentru o spot publicitar, ca Figo. Portarul nostru Antonis Nikopolidis nu este la prime pagine revistelor internationale cum e Bartez. Scorerul nostru Angelos Haristeas valoara (financiar vorbind) cit degetul cel mic din piciorul sting a lui Zidane. Dar baieti astea din cea mai sudica tara a Peninsulei Balcanice au ceva THAT MONEY CAN NOT BUY... AU SUFLET SI INIMA DE EROU. Sa va bucurati dragi Romani pentru sucesul nostru, pentru ca victoria noastra este o metafora moderna ai legendei lui David si Goliath.Si cum si voi sunteti ca noi niste Davizi vorbind in mod politic, economic si social in Europa aceasta, in care daca nu ai mii de euroi esti calcat in picioare (indiferent daca esti Profesor de Facultate sau cioban), va am aratat cum se face. Adica cum sportul poate sa face o tara intreaga sa se ridice in cer si sa simte fericita indiferent de probleme uriase pe care are.

    Salutari prieteneste de la CAMPIONI EUROPEI 2004

    P.S.1 ricky, imi placut foarte mult raspunsul tau la barfe Portugezilor.
    P.S.2 Despre citeva ziaristi Romani care au sustinut aceste minciuni penibile..e ce sa zic? OTET SI O SA VA TRECE.

    -Greeks fight like Heroes, and Heroes fight like Greeks- Winston Churchil 1940
    bravo grecule! ma Bucur pt. voi, pe langa ca mi-a iesit la pariuri (Astra-sport-bets, nu dau linku'), chiar am tinut cu Grecia. am vazut acel om la om de care uitasem, adevarat ca se facea numai la "VIP"-uri, gen Figo-de la "figori", ca fotbal ... daca ma gandesc bine in portugheza se pronuntza Figu si tot la figuri ajungem.
    in primele meciuri mi-a placut si Botezatu lor, ala cu shershel (cum ar spune Stratan), Cristi Ronaldu, pre numele sau.
    ce s-o mai lungim, bravo Grecia!

  6. #48
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Cota de 150 era pentru o finala GRECIA-PORTUGALIA !
    Cine asi face probleme ca am tinut, vreun minut cu PORTU...trebuie sa-i dezamagesc !
    Ce se mai poate spune la aceasta splendida victorie ?
    A cistigat o ECHIPA !
    Sa nu vina v'o unul sa spuna ca GRECIA a facut ANTI-JOC ca...

    P.S. Am deschis laborator de tratament...BLATITA !
    Tratamentul consta intr-o spalare a interiorului capului unora !
    Si-apoi...se repompeaza aer !
    Last edited by ricky; 5th July 2004 at 07:22.

  7. #49
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    nu-mi vine sa cred!!!!!!
    grecia campioana??????????????????!!!!
    cine te aude zice ca esti nebun dar ASA ESTE!
    e campioana europeana!!!!
    felicitari!!!
    si rusine portughezilor ca n-au stiut sa joace fotbal!
    ADIO EURO2004!
    BRAVO GRECIA!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  8. #50
    junior
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Brisbane australia
    Posts
    45
    Reputatie
    1
    am cistigat 1500 de dolari pentru pariul pe care lam pus si uite de la inceput am tinut cu ei, leau mai facut probleme a facuto pe spania sa fie pe locul 2 in grupa calificari si spania a trebuit sa joace cu norvegia ca sa se califice. BRAVO GRECIA, ROMINI AR TREBUI SA INVETE CEVA DE LA ACEST MOMENT SPECIAL IN ISTORIA FOBALULUI, NU TREBE SA AI ECHIPA CU JUCATOR DE CEL MAI MARE CALIBRU, TREBE SA AI INIMA, SA AI DORINTA SI SA FACI TOT CE POTI SA CISTIGI. BRAVO GRECIA ATI LASAT O LUME INTREAGA MUTA. SA VEDEM DACA ACUMA POATE SI ROMINIA SA FACA ACELAS LUCRU

  9. #51
    Moderator Doctor_Satan's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Targu Mures
    Posts
    8,343
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Grecul
    FRATI ROMANI ESTE O REALITATE... GRECIA E CAMPIONA EUROPEI.Meritam aceasta cupa pentru ca am luptat cu toti "asa zisi" giganti ai fotbalului modern (Portugalia,Spania, Franta, Cehia) si le am doborit pe toti din tronul lor. Capitanul nostru Thodoris Zagorakis nu ia milione de euro pentru o spot publicitar, ca Figo. Portarul nostru Antonis Nikopolidis nu este la prime pagine revistelor internationale cum e Bartez. Scorerul nostru Angelos Haristeas valoara (financiar vorbind) cit degetul cel mic din piciorul sting a lui Zidane. Dar baieti astea din cea mai sudica tara a Peninsulei Balcanice au ceva THAT MONEY CAN NOT BUY... AU SUFLET SI INIMA DE EROU. Sa va bucurati dragi Romani pentru sucesul nostru, pentru ca victoria noastra este o metafora moderna ai legendei lui David si Goliath.Si cum si voi sunteti ca noi niste Davizi vorbind in mod politic, economic si social in Europa aceasta, in care daca nu ai mii de euroi esti calcat in picioare (indiferent daca esti Profesor de Facultate sau cioban), va am aratat cum se face. Adica cum sportul poate sa face o tara intreaga sa se ridice in cer si sa simte fericita indiferent de probleme uriase pe care are.

    Salutari prieteneste de la CAMPIONI EUROPEI 2004

    P.S.1 ricky, imi placut foarte mult raspunsul tau la barfe Portugezilor.
    P.S.2 Despre citeva ziaristi Romani care au sustinut aceste minciuni penibile..e ce sa zic? OTET SI O SA VA TRECE.

    -Greeks fight like Heroes, and Heroes fight like Greeks- Winston Churchil 1940
    Jos palaria!
    Un meci atat de frumos n-am vazut de mult timp (adica sa castige o finala o echipa cu care tin eu), cred ca de la Bayern-Valencia in Champions League. Sper ca nu te superi daca zic ca la Mondial e randul nostru!
    Fac plecaciuni in fata acestei echipe si sper ca intr-o zi sa-i vad si pe-ai nostri jucand atat de "urat".
    Iancu si FC Timisoara, prima grupare mafiota care a primit o mica pedeapsa. FRF-DNA 1-0.
    OTELUL GALATI SUPERCAMPIOANA 2010-2011!!!
    Aici este criza economica a Romaniei: http://www.porcisme.ro/

  10. #52
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Doctor_Satan
    Jos palaria!
    Un meci atat de frumos n-am vazut de mult timp (adica sa castige o finala o echipa cu care tin eu), cred ca de la Bayern-Valencia in Champions League. Sper ca nu te superi daca zic ca la Mondial e randul nostru!
    Fac plecaciuni in fata acestei echipe si sper ca intr-o zi sa-i vad si pe-ai nostri jucand atat de "urat".
    la ce meci te-ai uitat aseara ?!?
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  11. #53
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    fara sa comentam modul in care au jucat, sigur blat n-a fost,grecii au dat o pilda de eroism in teren,de dorinta si disciplina.a sosit vremea celor mici,fotbalul lor a crescut in valoare iar cei mari sunt super obositi v-or fii nevoiti sa-si schimbe programul foarte incarcat de meciuri daca nu, si noi romanii v-om fi pe urmele grecilor,o natiune mare a renascut.felicitari, sper ca Iordanescu sa reuseasca sa-si mobilizeze jucatorii,sa ne ofere din nou nopti albe pe strazi la fel ca cele din `94 cind au invins Agentina.

  12. #54
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    cand te gandesti ca in luna iulie a anului 2002 Otto Rehagel debuta ca antrenor al greciei intr-un meci impotriva finlandei pe care l-au pierdut cu 5-1 si ca acum sunt campioni europeni, e ceva
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  13. #55
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1

    Question

    Quote Originally Posted by suporterita
    fara sa comentam modul in care au jucat, sigur blat n-a fost,grecii au dat o pilda de eroism in teren,de dorinta si disciplina.
    de ce sa nu comentam modul in care au jucat ? nu are importanta acest lucru ?!?
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  14. #56
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Felicitari suporterilor greci. Aveti o echipa buna care a reusit cea mai mare performanta supriza din fotbalul pe care il am eu in memorie.

  15. #57
    sport legend
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    958
    Reputatie
    1
    la un asemenea nivel nu are importanta, important e sa marchezi goluri si sa cistigi.

  16. #58
    FORZA DELTA!!! dj_jaxxx's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Toronto, Canada
    Posts
    2,732
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by bog_tom
    de ce sa nu comentam modul in care au jucat ? nu are importanta acest lucru ?!?
    Daca ar fi fost Romania in locul Greciei, nimeni nu ar mai fi comentat nimic.

    Au jucat defensiv. Nu au facut aproape nicio gresala. Au tras doar un sut pe poarta si a fost de ajuns. Atat.
    [B]LET THE BEAT GO ON![/B]

  17. #59
    Negociator bog_tom's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    New Jersey
    Posts
    3,464
    Reputatie
    1

    Arrow

    Quote Originally Posted by dj_jaxxx
    Daca ar fi fost Romania in locul Greciei, nimeni nu ar mai fi comentat nimic.

    Au jucat defensiv. Nu au facut aproape nicio gresala. Au tras doar un sut pe poarta si a fost de ajuns. Atat.
    stai linistit ca ar/am fi comentat. Pe mine nu ma incanta daca Romania bate cu 10-0 pe Anglia in cazul in care ar juca prost.

    cred ca eram mai castigat daca ma uitam la o telenovela decat sa-i vad aseara pe greci
    [size=1]
    well done...

    [b]Bogdan Toma
    Romanian phpBB online community

    [COLOR=Green]regele off-topic Forum OLS[/COLOR][/b] [/size]

  18. #60
    sport legend
    Join Date
    May 2003
    Posts
    8,389
    Reputatie
    1
    Chiar ca nu mai shtiu ce meci atzi vazut voi aseara....
    I-atzi vazut pe greci?! Atzi vazut devotamentul?! Atzi observat excelenta lor pozitzionare in teren?! Atzi vazut ashezarile echipelor shi tacticile lor defensive shi ofensive?! L-atzi vazut pe Figo cat de mult incerca shi totushi era penibil ?! Din punctul meu de vedere a fost SPECTACOL!
    Din faza semifinalelor s-a observat (poate cu exceptzia Olandei) ca jucatorii practic joaca din inertzie, ca se simt unii pe altzii! Aseara grecii au aratat ca pot juca la fel de bine shi daca-i scoli din somn, atat de bine au invatzat lectzia! N-atzi simtzit tensiunea meciului ?! Chiar n-atzi simtzit nimic aseara ???
    Oare cand va arata shi Romania un asemenea control asupra adversarei shi asupra propriei evolutzii, asha cum a aratat Grecia ieri ?!
    ex-alpopa

  19. #61
    manager
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    298
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alpopa
    Chiar ca nu mai shtiu ce meci atzi vazut voi aseara....
    I-atzi vazut pe greci?!

    Din punctul meu de vedere a fost SPECTACOL!
    Din faza semifinalelor s-a observat (poate cu exceptzia Olandei) ca jucatorii practic joaca din inertzie, ca se simt unii pe altzii! Aseara grecii au aratat ca pot juca la fel de bine shi daca-i scoli din somn, atat de bine au invatzat lectzia! ?!
    lectia antijocului?

    Quote Originally Posted by alpopa
    asemenea control asupra adversarei , asha cum a aratat Grecia ieri ?!
    ca la politie
    n-a miscat unu'

  20. #62
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Desi pare plictisitor totusi e un farmec si in jocul Greciei.. parca e Italia din vremurile bune...
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  21. #63
    junior
    Join Date
    Sep 2003
    Posts
    56
    Reputatie
    1
    Cine nu le are cu fotbalul, poate sa spuna ca portughezii au fost mai buni.
    S-a vazut de la o posta ca grecii sint FIZIC si TECHNIC MAI BUNI decit echipele
    pe care le-a batut si pe care le-ar mai bate o data daca ar fi cazul.

    Cehii, olandezii si altii fac "spectacol" cu echipe slabe, dar nu cu UNA MAI BUNA DECIT ELE

    HAI POLI TIMISOARA

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •