Results 1 to 10 of 10

Thread: Meciuri live, audio, pe Internet

  1. #1
    junior comisaru's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    New Jersey
    Posts
    112
    Reputatie
    1

    Meciuri live, audio, pe Internet

    Suporterii au facut-o si pe asta
    Meciurile "U"nicei echipe audio live pe Internet.

    www.ucluj.ro si www.sepcile-rosii.com, doua site-uri neoficiale, administrate de suporteri, va ofera trasmisiuni audio in direct ale meciurilor echipei noastre.
    Ascultati radio ucluj.ro & sepcile-rosii.com in fiecare sambata (sau in fiecare miercuri in cazul etapelor intermediare). Emisia incepe de obicei cu 15 minute inainte de ora oficiala de start a partidelor. Mai multe detalii pe www.sepcile-rosii.com sau pe www.ucluj.ro

    Pentru a asculta, click pe linkul de mai jos (aveti nevoie de Winamp).

    http://sepcilerosii.serverroom.us:7378/listen.pls

    Pana acum s-au transmis urmatoarele meciuri:

    U Cluj - FC Targoviste (etapa a 2-a, 19 august)
    Unirea Alba Iulia - U Cluj (etapa a 3-a, 23 august)
    U Cluj - Auxerre Lugoj (etapa a 4-a, 26 august)
    Bihorul Beius - U CLuj (Cupa Romaniei, 29 august)

    Pe ucluj.ro gasiti si o arhiva mp3 cu meciurile deja transmise, urmand ca in curand aceasta arhiva sa fie prezenta si pe sepcile-rosii.com

    Urmatorul meci: FC Caracal - U Cluj, sambata 2 septembrie.
    Artificial intelligence doesn't stand a chance against natural stupidity
    [I][B][COLOR="Red"]Sepcile Rosii[/COLOR][/B][/I]

  2. #2
    junior
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    ULTRAS pe stadion nu pe calculator...!!!! NUMAI "U"

  3. #3
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Mai bine nu o faceau, acei doi hai sai zicem "comentatori" sunt naspa de tot.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  4. #4
    junior comisaru's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    New Jersey
    Posts
    112
    Reputatie
    1
    Asa e, strugurii sunt acri cand nu ajungi la ei.
    m8k, sper ca intelegi expresia de mai sus...daca nu, poate dupa ce mai cresti
    Artificial intelligence doesn't stand a chance against natural stupidity
    [I][B][COLOR="Red"]Sepcile Rosii[/COLOR][/B][/I]

  5. #5
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by comisaru View Post
    Asa e, strugurii sunt acri cand nu ajungi la ei.
    m8k, sper ca intelegi expresia de mai sus...daca nu, poate dupa ce mai cresti
    Nu am spus niciodata ca nu este un lucru frumos acel radio live, dar nu are de ce sa ajung eu la struguri pentru ca meciurile noastre se pot vedea in proportie de 90% la televizor, deci imi pare rau dar nu avem nevoie de "struguri". Poate puneti si voi de un post TV, atunci as vedea nu doar auzi "Cascadorii risului".
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  6. #6
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Si meciurile noastre se pot vedea la TV ( e drept doar cele de acasa ) nu vad ce va doare pe voi astia cu Caile Ferate ca meciurile noastre sunt comentate live pe internet. Prin asta s-a demonstrat (daca mai era cazul) ca suporterii lui "U" sunt la ani lumina in fata conducerii care se lauda cu promovari, cafenele, si alte proiecte grandioase dar la capitolul realizari au trecut un mare 0
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

  7. #7
    fairplay dragos_popa17's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    prin Cluj
    Posts
    2,234
    Reputatie
    1
    La noi e ceva normal ca suporterii sa fie inainte conducerii. In ultima vreme doar suporterii au mai ramas de 'U' Conducerea, staful tehnic, jucatorii, un monument de mediocritate. Si io m-am cam saturat de mediocritate. Dar ce sa facem. Astia-i avem si cu astia defilam. In fiecare sambata, ca-i soare, ploua sau ninge(ca poshtasii aia americani ), noi la meci Daca pierdem, ne consolam cu baschet, handbal, volei, rugby si toate celelalte sporturi in care cfr nu exista (asta e pentru m8k )
    [SIZE="1"]"I firmly believe that any man's finest hour - his greatest fulfillment to all he holds dear - is that moment when he has worked his heart out in a good cause and lies exhausted on the field of battle - victorious." [i](Vince Lombardi)[/i][/SIZE]

  8. #8
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dragos_popa17 View Post
    La noi e ceva normal ca suporterii sa fie inainte conducerii. In ultima vreme doar suporterii au mai ramas de 'U' Conducerea, staful tehnic, jucatorii, un monument de mediocritate. Si io m-am cam saturat de mediocritate. Dar ce sa facem. Astia-i avem si cu astia defilam. In fiecare sambata, ca-i soare, ploua sau ninge(ca poshtasii aia americani ), noi la meci Daca pierdem, ne consolam cu baschet, handbal, volei, rugby si toate celelalte sporturi in care cfr nu exista (asta e pentru m8k )
    ....sa faci un lucru, dar ala sa-l faci bine In rest doar consolare pentru voi, ca de asta aveti nevoie. Realitatea e crunta citeodata.
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  9. #9
    junior numaiu's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Cluj
    Posts
    75
    Reputatie
    1
    Suntem pe primul loc si in 2007 promovam. Pentru asta avem nevoie de consolare?

    PS: Mi se pare cam ciudat versul "Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu".
    Inseamna ca toti cfr-istii s-au nascut in 2004, atunci cand a promovat CFR-ul in A. Numai asa poate spune un om ca acea fraza il caracterizeaza. Sau sunteti rapidisti cumva?

  10. #10
    st"U"dent t.b.'s Avatar
    Join Date
    Jun 2005
    Location
    Cluj
    Posts
    4,154
    Reputatie
    1
    Nici macar aia 50 care mergeau la derby-urile cu Somcuta Mare si Minerul Iara nu "au purtat de cand se stiu alb si visiniu" din simplu motiv ca echipa cailor ferate pana sa inceapa epoca ecomacs poollush avea culori alb-violet.
    [B]Cluj-Napoca centru UNIVERSITAR nu feroviar[/B]
    [B]VETI FI IARASI [COLOR="DarkRed"]c[/COLOR]E ATI [COLOR="DarkRed"]f[/COLOR]OST SI MAI [COLOR="DarkRed"]r[/COLOR]AU DECAT ATAT[/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •