Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 40 of 40

Thread: Champions League 2004 - 2005

  1. #22
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    Nu prea au sanse Werder sa se califice dar eu sunt fanul lor cel putin in acea grupa, al lor si al interului

    Hai Poli a scris
    fain, vad pe Inter aici la Valencia
    grupa grea are Barça dar se califica

    Grupa grea eu nu cred ca avetzi, doar Milan ce poate sa puna probleme in rest nu prea vad surprize...
    Grupa realului nu este foarte grea, deci nu vad mari surprize, iar cea mai frumoasa grupa este C, cu Juventus, Ajax, Bayern si.....Maccabi

  2. #23
    junior Milan's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Mures
    Posts
    69
    Reputatie
    1
    Am vazut aseara Barca ... doamne cine ii poate opri ?
    -- Forza Milan! Vinci per noi! --

  3. #24
    RMD realmadrid.com's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    Bucuresti/Militari
    Posts
    9,473
    Reputatie
    1
    :: hai ca esti tare, cine ii poate opri?, auzi si tu intrebare, pai io cred ca majoritatea echipelor de top din europa
    Un 2-0 nu este cine stie ce, mai ales cu un gol din penalty inexistent...

  4. #25
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Dumitrescu Ionutz
    :: hai ca esti tare, cine ii poate opri?, auzi si tu intrebare, pai io cred ca majoritatea echipelor de top din europa
    trebuia sa spui real si totul era sa fie ok

  5. #26
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Pana una alta performerele primelor meciuri sunt echipele lui Abramovic: TSKA Moscova si Chelsea.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  6. #27
    incepator
    Join Date
    Sep 2004
    Posts
    1
    Reputatie
    1
    arsenal

  7. #28
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Cit de mare a fost surpriza acestui 3-0 a lui BAYER LEVERKUSEN vs REAL MADRID se poate deduce si din caseta de pe OLS in care apare...0-3 !
    Inteleg, la 1-0 a aparut 0-1 ! Dar dupa ?
    Ori, cei de la OLS au programat astfel caseta incit sa fie pentru spanioli !
    Deh ! Sa cistige intrecerea de pe ARENA impotriva italienilor !

  8. #29
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,904
    Reputatie
    0
    Mi-a ramas in memorie superbul gol al lui Gavrancic, factor determinant in enervarea suporterilor Romei.
    In orice caz Leverkusen-performera primei etape, iar Porto-marea dezamagire.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  9. #30
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    BAYER LEVERKUSEN - REAL MADRID 3-0 (1-0)

    „Totul a functionat perfect !“- a declarat ROBSON PONTE ( LEVERKUSEN ) dupa fantastica victorie ( 3-0) impotriva SUPER TEAM-ului REAL MADRID .
    Intr-adevar, a fost o seara de neuitat pentru FAN-ii BAYERN-ului, si nu numai pentru ei !

    N-au trecut nici 2 saptamini de la rasunatorul succes ( 4-1 ) impotriva…rudelor din MÜNCHEN . Acest succes a fost insa minimalizat, deoarece BAYERN nu si-a gasit inca ritmul cu noul antrenor FELIX MAGATH.
    A urmat insa, simbata trecuta, acel joc impotriva nou promovatei MAINZ. BAYER ( 0-2 ) a fost readusa pe pamintul realitatii dure !
    Avind in vedere meciurile precedente, aproape toti expertii pronosticau victoria Realului.
    Si cum altfel, din moment ce “ficiorii” regelui veneau in formatie completa !

    BAYER insa, de la inceput, n-a aratat nici un respect REALULUI.
    Cu un presing necrutator, ei i-au anihilat aproape complet pe RAUL, ZIDANE, FIGO, RONALDO, ROBERTO CARLOS !
    Singurul FIGO, cind pe dreapta cind pe stinga, a aratat ca…DORESTE !
    Chiar si BECKHAM nu a aratat mare lucru desi, foarte retras, a primit citeva mingi.

    Am vazut la REAL o “paleta” de jucatori ( in general STARURILE ) pentru care a alerga dupa minge parea un chin.
    Normal, vor spune unii, campionatul spaniol abia a inceput si echipa inca nu si-a incalzit motorul.
    Dar, nu cred ca sint singurul care a descoperit la aceasta echipa ca ea joaca un fotbal static ( “fara suflet” cum titrau ziarele ), fara nerv .
    Am impresia ca echipa a adunat prea multi “comandori” si are prea putini…salahori !

  10. #31
    sport legend
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    390
    Reputatie
    1
    Victorie nemeritata al lu-i Milan,dupa parerea mea un egal era mai echitabil.Shahtior a fost echipa care a dominat 80% din meci.Pacat...s-e putea m-ai mult

  11. #32
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Prima parte meciului dintre Chelsea si Barcelona a fost cea mai buna repriza de fotbal adevarat vazuta de mine si, cred, de toata lumea, din ultimele luni bune.
    Super scor la pauza , 3 - 2 ! Nu stiu cati ar fi prezis asa ceva la inceputul partidei, dar chiar ca pare incredibil, dar este totusi adevarat.
    super faze, super goluri, super driblinguri !!!

    Daca n-ati vazut aceasta repriza nu stiti ce-ati pierdut !!!
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  12. #33
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    eu n-am vazut meciul si...crap de ciuda

  13. #34
    CFR Cluj! roxana_cj's Avatar
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    CLUJ NAPOCA
    Posts
    857
    Reputatie
    1
    sincer imi pare rau de Barcelona ca nu s-a calificat! S-au dus increzutii aia de la Chelsea! Nasol!

  14. #35
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Pai increzutii aia de la Chelsea nu au dreptul sa fie increzuti la ce rezultate au???
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  15. #36
    Sir
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    iasi
    Posts
    2,099
    Reputatie
    1
    uefa a impartit 415 mln euro pt CL 2004-2005:
    liverpool-30 mln
    chelsea-28
    arsenal-26
    manchester-16
    milan-26
    juve-15
    inter-14.8
    roma-10
    barca-16
    real-13
    bayern-18
    PSV-15
    lyon-20
    [SIZE="4"][B][FONT="Trebuchet MS"]Del Piero, Buffon and Nedved fan forever!!! [/FONT][/B][/SIZE]

  16. #37
    incepator
    Join Date
    May 2005
    Location
    Bucale
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    In sezonul UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2005-2006 trofeul v-a fi cucerit de noua campioana a romaniei, Steaua Bucuresti !!!!!!
    [COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea, STELIST pana la moarte si dincolo de ea ![/COLOR]

  17. #38
    Socrate!
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Moldova
    Posts
    8,157
    Reputatie
    1
    frumos vis
    dar totusi vis

  18. #39
    Rapidist Mihai's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Abydos
    Posts
    5,308
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by giovany
    In sezonul UEFA CHAMPIONS LEAGUE 2005-2006 trofeul v-a fi cucerit de noua campioana a romaniei, Steaua Bucuresti !!!!!!

    Vezi sa nu te dea la carcotasi
    [B][COLOR="DarkRed"]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="DarkRed"]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Silver"]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  19. #40
    incepator
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Cool sss

    aha cum zici u

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •