Page 12 of 83 FirstFirst ... 210111213142262 ... LastLast
Results 232 to 252 of 1738

Thread: catre valea plangerii

  1. #232
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    dnul Blaj ar trebui sa fie mandru de ce fani are. din astia care scot 2 onomatopee si cam atat

  2. #233
    the untouchable newcool's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Arad-Perla Vestului
    Posts
    8,625
    Reputatie
    1
    lasa relansat ca 24 de ore trec zburand...ce sa-i faci daca vinul da reactii d-astea
    Facem slalom printre cretini,zi de zi,
    Intr-o lume mica si murdara,asa cum o stii,
    Prostii par conceputi pe cale artificiala
    Ca sunt multi ai dracu,si n-au nici o boala!

  3. #234
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    vreau sa-i salut pe urmatorii : Novac , LordulCapdeMort , vlad1607 , Jaden Gil , Lexus , Hingherul


    Toti fiind cazuti la datorie
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  4. #235
    tennis fan useroarecare's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    2,290
    Reputatie
    1
    Parcă era vorba să fie scris pe Lista NEagră motivul pentru care se dă ban. Novac ce-a făcut ?

  5. #236
    sport legend Patriots's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Galati
    Posts
    3,101
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Adi Da Samraj View Post
    vreau sa-i salut pe urmatorii : Novac , LordulCapdeMort , vlad1607 , Jaden Gil , Lexus , Hingherul


    Toti fiind cazuti la datorie
    Stai sa vezi ca Lordul in astea 24 de ore se gandeste la idei de threaduri. Revine in forta

  6. #237
    Doctor Honoris J.Bond's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    5,918
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by alter ego View Post
    Parcă era vorba să fie scris pe Lista NEagră motivul pentru care se dă ban. Novac ce-a făcut ?
    Trolling la greu ca si tine. Ar trebui sa ii tii si tu din nou companie.

  7. #238
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Marker tu vezi de politica acolo ca nu te vad bine nici pe tine asta seara ... Alter, sa nu crezi ca nu am vazut jignirile tale ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  8. #239
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Pot sa-i las Lordului aici mesaje de prietenie?

  9. #240
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Lordul nu mai e printre noi? Nici Uni? Again?

    Rezistati mai, ca iesiti imediat de la racoare.
    Am zis!

  10. #241
    God of all Gods Sasuke Uchiha's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    debajo de un puente
    Posts
    6,088
    Reputatie
    1
    lordu banat... iar ?? wow....
    ..the world would be covered in darkness, it would basically block out the sun. That is the might of the Uchiha penis.

  11. #242
    Atotstivuitor! Nightwish's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    UK
    Posts
    6,979
    Reputatie
    1
    E de-a dreptul enervant... Aveti bunul simt ca, daca dati un ban, sa-l treceti in lista aia nenorocita

  12. #243
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    pai e trecut, din cate stiu eu
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  13. #244
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,003
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Nightwish View Post
    E de-a dreptul enervant... Aveti bunul simt ca, daca dati un ban, sa-l treceti in lista aia nenorocita
    Ai bunul simt sa citesti inainte sa postezi
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #245
    Team OLS Adi Da Samraj's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    3,729
    Reputatie
    1
    Buna Novac !
    Rezonez la vibratiile ezoterice ale gintei patriarhale exhaustive... habitand in dihotomia elucubranta a viziunilor dialecticii metafizicului imbecilizant...

    Stand pe marginea imaginara a sferei elipsoidale generata de vibratiile epileptice ale atomului universului, ma intreb: Ce am de haleala ?

    ex-Toraxa

  15. #246
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    a-nceput curatenia?

  16. #247
    Abuzez. zebe's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    9,825
    Reputatie
    1
    Mai aveti un pic. Don't drop the soap!
    Am zis!

  17. #248
    visurat Novac's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,053
    Reputatie
    1
    Resita, urarea de bine ramane in picioare ca- meritata: doua saptamani batute in cui din momentul in care-am scris-o, nici o ora in plus -GARANTAT! Suntem oameni de cuvant, la naiba!

    Jessica Ellen Cornish brilliant performance https://www.youtube.com/watch?v=FaBAFRMwSgE

  18. #249
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Luckyanno, complexatule, ti-am mai spus si-ti repet: daca cineva nu are chef sa scrie numai despre "oi, becali, mizerii", "javre, borcea, blaturi" nu inseamna ca respectivul pozeaza in cine stie ce intelectual, numai creierul tau mucegait poate sa faca asemenea corelatii. Iar daca mai scrii si lucruri ce nu au legatura cu fotbalul, pe diverse threaduri existente pe acest forum, iar nu inseamna nimic.

    "cu speranta de a impresiona cele cateva pipite care intra pe aici sau unele persoane naive, care au citit doar Sven Hassel si Sandra Brown in existenta lor mizera, care fac umbra pamantului si care cred ca doua texte pline de pedanterii ieftine arata cultura sau inteligenta unui om (gen Lumberjack Ullysses)" spune complexatul

    M-ai innebunit cu "pedanteria" asta, ai descoperit un cuvant nou si-l folosesti la nesfarsit....in plus e f interesant sa vezi cum un zevzec monoman ca tine, ce tot timpul scrie numai de despre "mizeriile ghenciste" isi permite sa jigneasca alte persoane cu texte gen "fac umbra pamantului" si "existenta lor mizera"...
    Ideea e, ca sa intelegi mai bine, ca tu nu esti decat un vierme ce contesta ceva ce nu intelege, un complexat suparat ca nu poate avea alti parteneri de dialog in afara monomanilor de pe "dinamo", desi probabil si-ar dori-o...
    Esti cel mai bun exemplu al expresiei "limba boului e prea lunga si-l impiedica sa vorbeasca......"


    "Aici pe OLS am intrat sa sustin DINAMO si e normal sa am prieteni persoane care au intrat aici cu acelasi scop. TU ai intrat aici sa ne arati cat de inteligent si de cult esti."

    q.e.d.
    Orice alt comentariu e de prisos....
    Oare cata minte trebuie sa ai ca sa-ti petreci atata timp pe un forum pt un scop atat de "nobil"?:
    Oare cata minte iti trebuie ca sa iti imaginezi ca poti sustine o echipa pe un forum?:
    SI oare cata minte trebuie sa ai ca sa crezi ca cei ce nu procedeaza ca tine vor neaparat sa arate ceva?
    Cred ca numai medicina ne poate da un raspuns.....

    Iar daca tu nu esti decat un damblagiu capabil sa jigneasca fete pe un forum, nu inseamna ca ceilalti care sunt capabili sa discute normal si sa se distreze, "agata pipite"....


    Si gata, ca daca mai stau "de vorba" cu tine, chiar ca simt ca incep sa ma coclesc...
    Last edited by Bumbescu; 19th July 2009 at 14:21.
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  19. #250
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    bumbescu ce zicea stelistul ala polar bear? ca esti tampit sau fosila ? sau ambele ?

  20. #251
    sport legend Bumbescu's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Bucharest
    Posts
    14,686
    Reputatie
    0
    Vladut, o farama de adevar avea si el, sunt intr-adevar tampit pt ca stau de vorba cu tine aici, un personaj ce in viata reala creaza probabil un disconfort vizual si de comunicare chiar si vanzatoarelor din piata....
    o să fie mereu bani și curve și bețivi,
    până-n ultima clipă,
    pân-o să cadă și ultima bombă

  21. #252
    . vlad1607's Avatar
    Join Date
    Aug 2004
    Posts
    17,550
    Reputatie
    1
    moama ce te-ai concentrat ca sa debitezi ineptia asta.....si la capitolul disconfort vizual provocat de unul ca tine.....de aia au aparut filmele horror.....

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •