Page 62 of 84 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast
Results 1,282 to 1,302 of 1746

Thread: bau!!!

  1. #1282
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Eu as fi enumerat: Hingherul, Delaparis, Leo, in ordinea asta.
    Acuma Leo saraca, a mai dat ea din gura, ca faptic rau n-a facut. Insa ailalti 2! Catastrofe!
    Leo saraca? Poate ca nu ai aflat de penthouse-ul din Pipera, de vilisoara din Monte Carlo, de conturile grase in franci elvetieni, lire, euro, dolari, bitcoin de la ING, de Lamborghini cu care vine la munca, de bijuterii si alea alea....
    Sa n-o plangi.

  2. #1283
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    N-o plang, o cer in casatorie!
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  3. #1284
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    N-o plang, o cer in casatorie!
    S-ar putea sa risti sa fi refuzat brutal.

    Dar daca totusi ai un asemenea curaj, intreab-o ce crede despre colegul ei care ma face nebun zilnic fara ca domnia sa, si de fapt si altii, like, Delaparis , Dario ( pe care-i consider si sunt sigur prietenii mei) sa nu aiba nicio reactie.
    Mai mult, Dario imi spune senin ca adevarul e la mijloc.
    Care adevar si care mijloc?

    Am sa detaliez un pic: individul, ajutat de unul care se pisha constant pe l.romana, stie bine de ce sunt vanat. Postarile pe politica i-au isterizat pe sefii slugei. I-am mai spus la vremea respectiva ca este pupincuristul tenace al lulutzei. Acum, dupa ce fatuca a intrat in bezna, omul e mucles.
    I-am mai spus lui Vadim ca, in momentul in care a facut-o curva, pe un ministru roman - e vb de Olgutza Vasilescu, voi transmite prin e-mail respectiva postare idioata la SGG.
    N-am facut-o pentru ca stiam ce va urma. Urma sa plateasca nu numai individul abject ci si Vadim si poate si OLS-ul.

    Pe niciun forum de pe planeta un moderator nu-si permite sa faca curva un ministru al tarii sale.
    Ma opresc aici.
    Stiu ca stiti ca acesta este adevarul. Si nu la mijloc, la un sfert sau la treisferturi.

    ps- un "mic" amanunt : cel care mi-a cerut sa trimit postarea infecta la SGG se numeste Claudiu Manda- un vechi prieten. Pe atunci nu era vb sa devina sotul Olgutei.
    Si astazi ma intreaba de ce nu am facut-o.
    Last edited by Paul Atreides; 28th June 2019 at 13:24.

  4. #1285
    Moderator Celeb Sir. Eko's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    14,366
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    S-ar putea sa risti sa fi refuzat brutal.

    Dar daca totusi ai un asemenea curaj, intreab-o ce crede despre colegul ei care ma face nebun zilnic fara ca domnia sa, si de fapt si altii, like, Delaparis , Dario ( pe care-i consider si sunt sigur prietenii mei) sa nu aiba nicio reactie.
    Mai mult, Dario imi spune senin ca adevarul e la mijloc.
    Care adevar si care mijloc?

    Am sa detaliez un pic: individul, ajutat de unul care se pisha constant pe l.romana, stie bine de ce sunt vanat. Postarile pe politica i-au isterizat pe sefii slugei. I-am mai spus la vremea respectiva ca este pupincuristul tenace al lulutzei. Acum, dupa ce fatuca a intrat in bezna, omul e mucles.
    I-am mai spus lui Vadim ca, in momentul in care a facut-o curva, pe un ministru roman - e vb de Olgutza Vasilescu, voi transmite prin e-mail respectiva postare idioata la SGG.
    N-am facut-o pentru ca stiam ce va urma. Urma sa plateasca nu numai individul abject ci si Vadim si poate si OLS-ul.

    Pe niciun forum de pe planeta un moderator nu-si permite sa faca curva un ministru al tarii sale.
    Ma opresc aici.
    Stiu ca stiti ca acesta este adevarul. Si nu la mijloc, la un sfert sau la treisferturi.

    ps- un "mic" amanunt : cel care mi-a cerut sa trimit postarea infecta la SGG se numeste Claudiu Manda- un vechi prieten. Pe atunci nu era vb sa devina sotul Olgutei.
    Si astazi ma intreaba de ce nu am facut-o.


    Olguta ii curva. Iohannis ii prost. Dancila ii tampita. Ala de la USR(imi scapa numele) pare retardat. Ajunge?

  5. #1286
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Sir. Eko View Post


    Olguta ii curva. Iohannis ii prost. Dancila ii tampita. Ala de la USR(imi scapa numele) pare retardat. Ajunge?
    Olguta nu-i curva. Iohannis nu e prost. Dancila nu-i tampita. "Ala" de la USR - Dan Barna- nu-i retardat. S-ar putea sa fie viitorul presedinte al Romaniei.
    Ajunge?
    Cum ai spus ca te numesti?

  6. #1287
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    S-ar putea sa risti sa fi refuzat brutal.
    Pai deja m-a facut troglodit, pardon, zalauan. Nu vad de ce ar refuza sa-si imparta milioanele de euroi cu mine, sarmanul! Se zice ca nu te poti bucura de bogatii singur!


    PS: Paul, politicienii se-mpart in 2 categorii: cei infecti, si cei care stau la coada! (spre a fi infecti in curand)
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  7. #1288
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Johnny D View Post
    Pai deja m-a facut troglodit, pardon, zalauan. Nu vad de ce ar refuza sa-si imparta milioanele de euroi cu mine, sarmanul! Se zice ca nu te poti bucura de bogatii singur!


    PS: Paul, politicienii se-mpart in 2 categorii: cei infecti, si cei care stau la coada! (spre a fi infecti in curand)
    Nu chiar toti intra in cele 2 categorii. Un exemplu imi vine in minte : Liviu Plesoianu
    Iar faptul ca Leo te-a facut zalauan, poate fi un subiect de mandrie pentru tine si nu o ofensa.
    Last edited by Paul Atreides; 30th June 2019 at 13:09.

  8. #1289
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,470
    Reputatie
    0
    salajan din zalau, parerea mea!

  9. #1290
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Aduce mai mult cu "Gore din chitila", daca ma intrebi pe mine
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  10. #1291
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cancelarul german Angela Merkel a acceptat definitiv ca Manfred Weber, candidatul pe care îl sustine, să nu fie numit în functia de presedinte al Comisiei Europene, după consultări cu liderii europeni prezenti la summitul G20 din Osaka, potrivit ziarului german Die Welt am Sonntag, transmite AFP, preluată de Agerpres.
    Candidatii rămasi în cursă sunt Frans Timmermans, candidatul desemnat de social-democrați, si candidati externi, membri ai PPE.
    Die Welt am Sonntag îi menționează în acest context pe francezul Michel Barnier, negociatorul european pentru Brexit, pe Kristalina Georgieva din Bulgaria, directorul general al Băncii Mondiale sau pe premierul croat Andrej Plenkovic.
    https://www.cotidianul.ro/favoritul-a-pierdut/

    ps- Imi amintesc ca am fost "pedepsit" cand am spus ca cele 2 catastrofe - weber si timmermans nu au ce cauta in conducerea ue. Daca d-na Merkel a ajuns la aceiasi concluzie este ok.
    ps2- Cine crede ca pe mutu' nostru il va accepta cineva in stafful ue, ar trebui sa se apuce sa creasca melci. Omu' nostru spune ca nu doreste Bruxellesul, ci un nou mandat de pres.
    Asta inseamna sa nu ai simtul realitatii.
    Sunt sigur ca, in final, se va intoarce la sibiu cu tot cu minijupista.

  11. #1292
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Cea mai buna gluma proasta:

    "Dăncilă: Mă angajez că vom face o autostradă cap-coadă"
    https://jurnalul.antena3.ro/stiri/po...da-814420.html

    De ce dracu' romanii au imensul ghinion sa fie condusi in ultimii 15 ani de niste amatori?

  12. 29th June 2019, 13:22

  13. #1293
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Vai de poporul care poartă haine din pânză ce nu-i de el tesută, manâncă pâine din grâu nesecerat de el si bea un vin ce nu a curs din teascul său.
    Vai de poporul în ochii căruia tiranul e erou, iară cuceritorul e sclipitor și milostiv.
    Vai de poporul ce se visează a fi de neclintit si totusi cade pradă slăbiciunii la trezie.
    Vai de poporul ce nu-si ridică glasul decât atunci când merge în alai de-ngropăciune, nu strigă decât atunci când e-n ruină si nu se-mpotriveste decât atunci când are sabia deasupra capului.
    Vai de poporul cârmuit de un viclean, ce are-un sarlatan drept filozof, iar arta sa e-aceea a cârpelii si a înselăciunii.
    Vai de poporul ce îsi întâmpină noul conducător cu surle si trâmbite si îl alungă cu fluierături doar pentru a-l intâmpina pe altul cu surle si trâmbite.
    Vai de poporul ai cărui ințelepți sunt niște bătrâni fără vlagă și ai cărui voinici sunt încă în fașă.
    Vai de poporul dezbinat, în care fiecare fractiune e o altă natiune.

    KHALIL GIBRAN

  14. #1294
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Cea mai buna gluma proasta:

    "Dăncilă: Mă angajez că vom face o autostradă cap-coadă"
    https://jurnalul.antena3.ro/stiri/po...da-814420.html

    De ce dracu' romanii au imensul ghinion sa fie condusi in ultimii 15 ani de niste amatori?
    Daca si baietii "de salon" observa asta....
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  15. #1295
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Paul Atreides View Post
    Iar faptul ca Leo te-a facut zalauan, poate fi un subiect de mandrie pentru tine si nu o ofensa.
    Important e aerul cu care a facut-o, gestica si tonalitatea ce le-am simtit. N-am parte tocmai de mandrie, nu cred ca asta e sentimentul.
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  16. #1296
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Adica te-ai simtit mictionat?
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  17. #1297
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Adica te-ai simtit mictionat?
    Foloseste aplicatia Deep Nude. Este despre cum poti dezbraca virtual femeile. Scopul acestei aplicatii este sa satisfaca fanteziile grotesti si lamentabile ale barbatilor tembeli.
    Nu stiu de ce cred ca te califici.

    ps- Cand am folosit apelativul "tembel" am vrut sa fiu amabil.

  18. #1298
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Deci de acolo vii tu agitat
    Deep Nude iti mai trebuia tie
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  19. 30th June 2019, 13:04

  20. #1299
    Banned
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    12,804
    Reputatie
    0
    Vb ieri cu Johnny despre politicieni. Singurul care imi spune ceva, AZI, se numeste Liviu Plesoianu. Un om venit de nicaieri. Fara nicio functie. A reusit sa aiba cel mai perfect discurs pe care l-am auzit in ultimii 20 ani.
    Restul indivizilor "politicieni", par niste holograme tampite care au ajuns unde au ajuns, fara ca nici ei sa stie. Oameni de cea mai joasa speta care se cred cezari si nu sunt decat niste paiate.
    Sa-l compari pe Liviu cu un verner, o viorica vasilica, un gica mandolina, amaratul de ciolosica sau turcanca, s.a.m.d., ar fi grotesc, ridicol, absurd.
    Cineva, si nu oricine, I>C>, spune ca acest om ar trebui sa creeze un nou partid.
    Nu stiu daca o va face. Dar e cert ca-i poate spulbera pe toti cei pe care i-am nominalizat.

    ps- am pierdut la U19 cu nemtii pentru ca avem mentalitatea de invinsi inainte de a incepe jocul. Este mentalitatea poporului roman. Care nu stie sa stea demn in picioare. Ca sarbii, de exemplu.

  21. #1300
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Si Plescoianu e tot "baiat de salon" ca tine. Daca voi intre voi nu va sustineti...
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

  22. #1301
    Abomination Johnny D's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Zalau
    Posts
    61,919
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Hingherul View Post
    Adica te-ai simtit mictionat?
    Uite Leo ce zice badaranul asta? Pai faci tu asa ceva?
    The difference between a good and an awesome diplomat is the ability to reconcile the arrogant assholes with the scardy whiners, it's almost an art really!
    I know because I'M BOTH!

  23. #1302
    obsedat textual Hingherul's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Deasupra
    Posts
    55,441
    Reputatie
    0
    Eu am intrebat cum te-ai simtit tu nu ce face ea!
    Cap de gulie ce esti
    P$D iti vrea binele...nu-l lasa sa ti-l ia!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •