Results 1 to 7 of 7

Thread: Teren tenis acoperit

  1. #1
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    55
    Reputatie
    1

    Teren tenis acoperit

    Salutare tuturor pasionatilor ai sportului alb.as dori sa stiu daca s-a montat vreun balon in bucuresti acum la inceput de octombrie daca da in ce zona si alte detalii pentru ca se pare urmatoarele saptamani vremea va fi nepotrivita pentru a juca . va multumesc

  2. #2
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Nu stiu, de regula apar printre primele, baloanele de la Politehnica. Ai incercat?
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  3. #3
    sport legend Optimistul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Deocamdata aici
    Posts
    5,197
    Reputatie
    1
    Nu , am fost eu ieri pe-acolo , la un concurs.
    [COLOR="Blue"]Patience is your companion. Peace is your guide. Joy is your light. Pure love is your release. [/COLOR]

  4. #4
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Deci...nu.
    Orice om este al naibii de prost măcar cinci minute pe zi. Înțelepciunea constă în a nu depăși această limită.

  5. #5
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Sunt la 23.
    .

  6. #6
    Addicted 2Books Iulya's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Middle Earth
    Posts
    5,418
    Reputatie
    1
    Parca si terenurile de pe langa institulul IOR sunt acoperite - pe langa fosta policlinica globului parca ii zicea, inca un punct de reper ar fi liceul BENJAMIN FRANKLIN
    [B][I][CENTER]Zoltan Kelemen/Nathalie Pechalat & Fabian Bourzat/Alena Leonova/ Anna Cappelini & Luca Lanotte/Florent Amodio/Aliona Savchebko & Robin Szolkowy/Alexander Majorov/[/CENTER][/I][/B]




    [CENTER] Anybody can root for a winning side. It takes character to stick with the underdogs![/CENTER]

  7. #7
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    55
    Reputatie
    1
    va multumesc pentru raspunsuri !.se pare ca vremea va fi frumoasa inca vreo 2-3 saptamani deci m-am inselat.acum unde joc au zis ca asteapta pana in noiembrie sa il puna(este terenul perfect- zgura , aproape de casa si foarte ieftin mult sub celelalte - 20Ron ora) . dar o sa tin cont de terenurile propuse. spor la joc !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •