View Poll Results: Care din echipele romanesti a fost eliminata cel mai rusinos din Uefa ???

Voters
37. You may not vote on this poll
  • Rapid

    1 2.70%
  • Dinamo

    33 89.19%
  • FC Vaslui

    0 0%
  • Unirea Urziceni

    1 2.70%
  • Poli Timisoara

    2 5.41%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 54 of 54

Thread: Eliminarea carei echipe romanesti din cupa UEFA a fost cea mai rusinoasa?

  1. #43
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    adevarul e ca v-ati comportat eroic anul trecut cu lazio...ati dat si gol
    da' 3-1 cu roma nu se pune chiar daca e amical? las ca vezi goluri la fiorentina in poarta pe ghencea

  2. #44
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,645
    Reputatie
    0
    Pt mine nu conteaza decat meciul lui DINAMO . Asa cum am mai spus , am fost varza . Asta meritam la ora actuala , ne imbatam cu apa rece si speram ca meciul urmator va fi mai bun . Asta vara cand unii se intrebau unde sunt transferurile , spuneam ca mai este timp , ca vor face , ca vor drege . M-am inselat amarnic .

  3. #45
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    penibil mai e bumbescu asta!
    sa facem un topic si despre echipa care ne face de ras an de an in CL si cine ar fi meritat sa joace in locul lor daca nu ar fi recurs la mijloace obscure pentru a-si asigura locul de participare?

    da' 3-1 cu roma nu se pune chiar daca e amical?
    ghinionu vostru ca n-ati jucat amical si cu chelsea..

  4. #46
    anti GG YoYoyOi's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    42,958
    Reputatie
    1
    cine ar fi meritat sa joace in locul lor?

    Rapid, Dinamo? care nu merita sa joace nici in Cupa UEFA cum bine s-a observat

  5. #47
    DBNTD Sergiu's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    Cluj Napoca / Baia Mare
    Posts
    2,993
    Reputatie
    1
    Mie cu exceptia Urziceniului mi s-a parut ca toate echipele s-au comportat onorabil.

    Dinamo a avut cel mai slab adversar, dar a jucat cel mai bine. Vasluiul s-a batut de la egal la egal, dar totusi e de-abia locu 7 din Romania si a scos chiar mai mult decat a putut scoate Steaua anu trecut. FC Timisoara si Rapid s-au zbatut in gol, au fost mai slabi insa cel putin au limitat infrangerile la un minim.

    Urziceniul a pierdut 0-2 acasa, probabil cu cel mai puternic adversar, desi in campionat Wolsburg-Hamburg a fost 3-0. Oricum pe mine m-a dezamagit.
    [SIZE="3"]Să ne ajute Dumnezeu![/SIZE]

  6. #48
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    penibil mai e bumbescu asta!
    sa facem un topic si despre echipa care ne face de ras an de an in CL si cine ar fi meritat sa joace in locul lor daca nu ar fi recurs la mijloace obscure pentru a-si asigura locul de participare?


    ghinionu vostru ca n-ati jucat amical si cu chelsea..
    mah, Steaua a ajuns in CL jucand tur preliminar cu Galata, pe care a eliminat-o si care btw s-a calificat in grupele UEFA.
    CFR s-a calificat in CL pe baza punctelor facute de Steaua in anii anteriori.

    poate ne vorbesti de vitejiile europene ale cainilor

  7. #49
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    dinamo fara discutii.....
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  8. #50
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    penibil mai e bumbescu asta!
    sa facem un topic si despre echipa care ne face de ras an de an in CL si cine ar fi meritat sa joace in locul lor daca nu ar fi recurs la mijloace obscure pentru a-si asigura locul de participare?
    Deschide si tu un thread cu "Ce echipa din europa joaca cel mai penibil in CL" sau "Cate echipe nu au reusit sa inscrie in CL"!
    bumbescu nu e penibil, asa e el!
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  9. #51
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Deci: cinebelu si m8k, pe urma am sa primesc email cu intrebarea: ce am cu voi ? Sunteti offtopic si mai si jigniti pe deasupra. Si pe urma tot moderatorii sunt rai.

  10. #52
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    dar oare cum de nu-si pune nimeni intrebarea daca astfel de threaduri pot duce la altceva decat ofense si offtopic??
    pot deschide si eu unul despre cat de proasta e steaua in CL?? sa vedem cat dureaza pana cand vine un moderator stelist si hotaraste ca e de scandal, punandu-i lacatel imdeiat..

  11. #53
    sport legend m8k's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,960
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cristi_Galati View Post
    Deci: cinebelu si m8k, pe urma am sa primesc email cu intrebarea: ce am cu voi ? Sunteti offtopic si mai si jigniti pe deasupra. Si pe urma tot moderatorii sunt rai.
    Daca ai fi moderator atunci ai inchide acest thread! Trebuie sa-ti spunem noi ca aici e numai scandal si clar e menita sa ingroape mai adanc "mortul Dinamo"?

    Spune tu ce trebuie sa scriu aici ca sa nu fiu offtopic? M**E dinamo?
    [COLOR="Purple"]De la 1907 am fost primii puși pe fapte
    Cu echipa Clujului, mândria Ardealului
    Trăiesc fiecare clipă cu cea mai bună echipă
    Și-am purtat de când mă știu alb și vișiniu.[/COLOR]

  12. #54
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Scrie de Steaua

    Uitasem, thd inchis
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •