Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 43 to 63 of 65

Thread: scandarile galeriei rapidului

  1. #43
    sport legend chipy_1923's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    870
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    am chiar rude care simpatizeaza rapidul dar va zic sigur galeria rapidului e cea mai jegoasa din Europa
    cum poti sa injuri un jucator de mama tot meciul, sa ai scandarea jucatorilor cu m-e,

    sa nu mai vb de jucatori care participa cu mare bucurie la aceste trivialitati dar zotta nu depune memorii si pt rahaturile astea
    unde erau sfintii...voi sunteti cea mai jegoasa galerie...sunt de acord ca va acordam prea multa atentie si injuram in unele momente excesiv...cat despre faza cu Radoi...aminteste-ti de la c a inceput acea scandare...dc nu stii,iti spun eu...a venit in fata peluzei noastre si ne-a aratat fundul...asta pe langa declaratiile de 2 lei(asa cum e si el) pe care le-a facut la adresa clubului si a suporterilor...sunt de parere ca ar trebui sa ne limitam la injurii in meciurile directe..ca acolo e f greu sa te abtii...dar stai tu linistit ca nu am inceput sa injuram de nebuni,fara motiv...si oricum penalizarile date de Mitica...reprezinta furt pe fata...
    [B]VOI SUPORTERI PT. CUPE SI FLORI,[COLOR="DarkRed"]NOI DIN PASIUNE PT. ACESTE CULORI!!![/B][/COLOR]

  2. #44
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by pytzy View Post
    Eu unu nu stiu si nici nu am gasit pe net. Dar daca gasesc pe undeva ti-o trimit. Forza Rapid
    Nu ai nici-o noutate pentru mine ? Imi trebuie neaparat varianta mp3 a cantecului !

    ajutati-ma fratilor rapidisti !

  3. #45
    incepator
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    nu vreau sa jignesc pe nimeni !!
    dar vreau sa intreb si eu. de cate ori ati mers la meciuri ?
    sunt unele lucruri pe care nu le pot simti decat suporteri adevarati!!!!!!

  4. #46
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sorin3 View Post
    vreau sa intreb si eu. de cate ori ati mers la meciuri ?
    de mai multe ori ca tine ,de asta sa fi sigur !

    Iti spun ceva numele astea ,Republicii ,Metalul ?

  5. #47
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by sorin3 View Post
    nu vreau sa jignesc pe nimeni !!
    dar vreau sa intreb si eu. de cate ori ati mers la meciuri ?
    sunt unele lucruri pe care nu le pot simti decat suporteri adevarati!!!!!!
    Eu merg pe stadion de la 3-4 ani (ma lua tata ). Cred ca am vazut suficiente meciuri ca sa imi dau cu parerea.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  6. #48
    Registered User
    Join Date
    Nov 2006
    Posts
    2,868
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by SAMM View Post
    cum poti sa injuri un jucator de mama tot meciul, sa ai scandarea jucatorilor cu m-e,
    aaaa, e vorba de Mirel Ra2 . cand jucam cu S si noi strigam aceleasi cuvinte impotriva nesimtitului si increzutului ala de Ra2 ...ca sa auda ca nu e iubit el peste tot

  7. #49
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    3 etape suspendare!

    * Sursa: www.fzr.ro

    Clubul Rapid a fost sancționat astăzi de Comisia de Disciplină a FRF, pentru incidentele provocate de fanii giuleșteni la partida cu Steaua. Astfel, stadionul Giulești va rămâne închis pentru 3 etape, rapidiștii urmând să dispute meciurile de pe teren propriu la o distanță de minim 150km de București. Pe lângă suspendarea stadionului, Rapid a primit și o amendă de 20000 de lei.
    Din cauza unor retardati, sezonul asta am jucat mai mult in deplasare. Cate suspendari va mai trebui sa luam pana vor intelege?
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  8. #50
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Problema a fost readusa in actualitate:

    http://ovidiunahoi.fzr.ro/?p=30
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  9. #51
    Vw Phaeton grande's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Luxembourg
    Posts
    14,054
    Reputatie
    1
    Are 100% dreptate .....frumos articol

  10. #52
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Dupa fiecare meci pe Giulesti, greata devine tot mai puternica. Nu avem conducere, nu avem jucatori si, ce-i mai trist, nu mai avem nici galerie.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  11. #53
    Jack the Ripper Lordul's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Iasi/Piatra Neamt
    Posts
    31,277
    Reputatie
    0
    dar aveti antrenor , sa stiti ca Puriul e mare antrenor
    Dinamo , Manchester United , Bayern Munchen , Borussia Dortmund , Juventus , FC Barcelona

  12. #54
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    E ok. Dar il preferam totusi pe Bergodi. Poate candva, cand nu vor mai fi Copos si Zotta, va reveni in Giulesti.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  13. #55
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Semnatura unui suporter de pe fzr, trista dar adevarata:

    Propunere de imn pt. noii "rapidisti":
    Suntem niste retardati
    Si dam m..e la spurcati
    Suntem niste prostalai
    Si dam m..e la catzei
    In cap n-avem mai nimic
    Si-i dam m..e lu' Rednic
    Adversarul s-a apropiat
    O bricheta-n cap i-am dat
    Of, de s-ar accidenta
    Drept in ceafa l-as flegma!
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  14. #56
    incepator
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    1
    Reputatie
    1

    Thumbs up idiotule

    sal,nu inteleg cine esti tu sa critici galeria rapidului!noni e unu din sutele de mii d suporteri rapidisti!daka nu.ti k0nvine stai akasa kw tv pe mute da?si nu mai propune tw imnuri pt galerie si pt ekchypa skz ka zik da esti wn idiot kredema!vbesti numa aiureli !cum sa renwnti la ura pt steawa?pt ka asta keri tw?saw pt ka esti kaine saw awrolak?sfatw mew e sa taki in plm din gwra!nw sti ist0rie nw k0menta!bafta!si. . .mirel radoi,sa.mi bag pwla.n m0rti tai. . . . .rapid-steaua 5-1 . . .si ci0kw mik.
    iubesc de cand ma stiu,rapidu,alb-visiniu!

  15. #57
    sharpshooter Ted's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    in the penalty box
    Posts
    3,463
    Reputatie
    1
    priceless
    If you get in trouble, just go back in time!

  16. #58
    _!_ TeBat's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    10,143
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by effekt View Post
    sal,nu inteleg cine esti tu sa critici galeria rapidului!noni e unu din sutele de mii d suporteri rapidisti!daka nu.ti k0nvine stai akasa kw tv pe mute da?si nu mai propune tw imnuri pt galerie si pt ekchypa skz ka zik da esti wn idiot kredema!vbesti numa aiureli !cum sa renwnti la ura pt steawa?pt ka asta keri tw?saw pt ka esti kaine saw awrolak?sfatw mew e sa taki in plm din gwra!nw sti ist0rie nw k0menta!bafta!si. . .mirel radoi,sa.mi bag pwla.n m0rti tai. . . . .rapid-steaua 5-1 . . .si ci0kw mik.
    De aici, am impresia ca s-a produs un scurtcircuit al neuronilor.

  17. #59
    Moderator
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,358
    Reputatie
    1
    tre' sa citesti de doua ori ca sa intelegi ce a vrut sa zica

  18. #60
    Federer Express TenisFan's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Posts
    5,990
    Reputatie
    1
    Daca citesti si intelegi tot din prima inseamna ca esti dotat? In mai multe locuri...
    De magicus Federerus...
    As falls Wichita/So falls Wichita Falls

  19. #61
    watcher Datenshi's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    online
    Posts
    12,849
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by effekt View Post
    sal,nu inteleg cine esti tu sa critici galeria rapidului!noni e unu din sutele de mii d suporteri rapidisti!daka nu.ti k0nvine stai akasa kw tv pe mute da?si nu mai propune tw imnuri pt galerie si pt ekchypa skz ka zik da esti wn idiot kredema!vbesti numa aiureli !cum sa renwnti la ura pt steawa?pt ka asta keri tw?saw pt ka esti kaine saw awrolak?sfatw mew e sa taki in plm din gwra!nw sti ist0rie nw k0menta!bafta!si. . .mirel radoi,sa.mi bag pwla.n m0rti tai. . . . .rapid-steaua 5-1 . . .si ci0kw mik.
    Ma gandeam sa-l sterg, dar il las asa pentru a se vedea cine a ajuns sa aibe acces la internet in ziua de azi.
    I must not let my passion interfere with my reason. That is not good. That is bad.

  20. #62
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    limba noastra-i o comoara!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  21. #63
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,133
    Reputatie
    1
    Ori e un imbecil, ori vreun ''amic'' care cauta sa faca misto, in ambele ipostaze nu are cum sa fie rapidist.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •