View Poll Results: balaci moderator pe U. Craiova si pe Intern?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Da

    37 75.51%
  • Nu

    12 24.49%
Page 1 of 17 12311 ... LastLast
Results 1 to 21 of 337

Thread: Propunere moderator U. Craiova

  1. #1
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1

    Propunere moderator U. Craiova

    Este clar ca lipsa unui moderator oltean pe forum a devenit deja o mare problema, in conditiile in care comunitatea olteneasca nu mai are de cine sa fie reprezentata/aparata, nici pe intern, nici macar pe propria sectiune (odinioara cea mai dezvoltata si prospera de pe tot forumul). de aceea, aceasta problema trebuie cat mai repede rezolvata.
    In aceste conditii, si tinand cont apropierea mea fata de U. Craiova, cat si de valorile oltenesti in general, ma autopropun moderator pe aceasta sectiune si pe intern. O sa fac si un poll, unde ii rog numai pe olteni/cei interesati in problemele acestei sectiuni/suporterii U. Craiova sa voteze.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Oltene,tu nu ai obsevat ca elevatii astia care cica conduc forumul, dau dovada de un dispret demn de o cauza mai buna, fata de po****tia olteana?!
    Iar micul parizian da dovada in plus si de o predispozitie genetica in ceea ce priveste promovarea discriminarii fata de o zona a tarii?!
    Si in plus ,cum am mai spus, da dovada de un egocentrism exacerbat,probat de numeroase ori?
    Eu am avut " fericirea " sa intru in sectiunea unde posteaza numai albastri,si am vazut frustrarile celor care sunt sefuti doar in viata virtuala
    Faptul ca 20 de useri inregistrati sunt suporteri declarati ai Universitatii Craiova ( locul 2 pe acest forum ) nu are prea multa importanta pentru ei...
    Pentru ei are mare importanta ca purtatorii de nickuri ce incorporeaza literele x,y ( in exces),w sa-i linga undeva!
    AI ACEATA INSUSIRE?
    Baga-te!Daca nu o ai ,stai calm

    PS. AI VOTUL MEU !
    Last edited by lordliv; 27th September 2008 at 13:56.

  3. #3
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Auzi lordliv, gluma ca gluma dar te rog frumos sa incetezi cu denigrarea gratuita tipic politicianului frustrat ... nu spun numele ...

    Cei care ma cunosc bine stiu ca nu am nimic contra oltenilor si nu promovez nicio discriminare aici pe forum.

    Lui Balaci i-am explicat pe PM cum sta treaba in legatura cu aceasta propunere si sper ca a inteles.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Intorc votul pentru Balaci Daca si ceilalti moderatori sunt de acord nu am nimic impotriva

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Auzi lordliv, gluma ca gluma dar te rog frumos sa incetezi cu denigrarea gratuita tipic politicianului frustrat ... nu spun numele ...

    Cei care ma cunosc bine stiu ca nu am nimic contra oltenilor si nu promovez nicio discriminare aici pe forum.

    Lui Balaci i-am explicat pe PM cum sta treaba in legatura cu aceasta propunere si sper ca a inteles.
    Eu nu glumesc,si chiar " te rog frumos " sa incetezi cu folosirea unor metode tipic ********e, cum ar fi santajul!

  6. #6
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Unde vezi tu santaj aici ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #7
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Mai inventati ma multe bufonade?

    Sa voteze numai oltenii?Poate pentru sectiunea "suporter craiova".

    Pentru intern avem insa si noi ceva de spus:Huoooooooooooooooo, fir-ati ai dracu' de fanfaroni sunteti toti o apa si-un pamant, va credeti cei mai destepti...si cei mai frumosi... si cand colo ati demonstrat exact contrariul
    Asta mai ramasese , sa va autopropuneti moderatori dupa ce v-au exclus aia cu suturi in dos de pe ra cand si-au dat seama cu cine au de-a face:ras-plans::ras-plans::ras-plans:
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Iar ati dat drumul la giboni ca sa exprime in felul lor, gutural, ideile protipendadei forumului?!

  9. #9
    . iuli's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    12,794
    Reputatie
    1
    Am votat si eu pentru instalarea lui balaci pe intern.
    .

  10. #10
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    Iar ati dat drumul la giboni ca sa exprime in felul lor, gutural, ideile protipendadei forumului?!
    Se vede clar ca in afara de doua cuvinte/fraza cautate cu infrigurare in dex , restul postarii e de kkt- cuvinte copiate de alti useri "ce din coada au sa sune".
    Bine ca te exprimi tu din varful limbii cititule, ai exersat mult pe la fundurile altora si-ti vine usor acum
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  11. #11
    a dracu'!
    Join Date
    May 2007
    Location
    Budapest, Romania
    Posts
    2,777
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    Oltene,tu nu ai obsevat ca elevatii astia care cica conduc forumul, dau dovada de un dispret demn de o cauza mai buna, fata de po****tia olteana?!
    Po****tia olteana?? Tu esti ala cu 2 facultati?
    Am draci! Caut exorcist.

  12. #12
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Auzi lordliv, gluma ca gluma dar te rog frumos sa incetezi cu denigrarea gratuita tipic politicianului frustrat ... nu spun numele ...

    Cei care ma cunosc bine stiu ca nu am nimic contra oltenilor si nu promovez nicio discriminare aici pe forum.

    Lui Balaci i-am explicat pe PM cum sta treaba in legatura cu aceasta propunere si sper ca a inteles.

    Mda, mi s-a explicat ca nu am nicio sansa pentru ca pe RA nu as fi votat. Se pare ca parerea userilor obisnuiti nu conteaza prea mult. Raman la concluzia ca e pacat ca a doua comunitate ols, in materie de voturi, sa nu aiba niciun reprezentant printre moderatori, sa nu ii apere nimeni drepturile.

  13. #13
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,911
    Reputatie
    1
    Balaci ti-am explicat mai multe acolo si ti-am dat si argumente ...

    Imi place la tine stilul asta de discutie privata/publica deformand sensul cand vine vorba "sa dai din casa".

    M-am lamurit si in privinta asta cum te comporti.
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #14
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Ceea ce se intampla pe acest thread,confirma afirmatiile mele anterioare...
    Adica se perpetueaza promovarea ideilor de injosire a oltenilor sub inaltul patronaj al " moderatorilor " stelisti si dinamovisti!

    PS.Stiu ca haita de moderatori sta cu ochii pe reactiile mele in fata invectivelor refulate de persoane puse sa faca asa ceva pe forum:
    adica sa provoace!
    Cat despre persoanele care " fac asa ceva pe forum ",acestea fac, ceea ce stiu sa faca mai bine si in viata reala,adica se tarasc, neputand sa se obisnuiasca cu cerintele conditiei umane...
    De multe ori ii calci in picioare!

    Acum ,pa! va las ,ma duc la meci!
    Last edited by lordliv; 27th September 2008 at 15:56.

  15. #15
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by luluta View Post
    Po****tia olteana?? Tu esti ala cu 2 facultati?
    Tu esti aia care promoveaza slangul ?!
    PS. Si ca sa te zgarii pe ochi am si un masterat in Olanda si un doctorat la Craiova!
    Dar stai linistita,NU ma folosesc de hartiile astea...
    Last edited by lordliv; 27th September 2008 at 15:53.

  16. #16
    OLTEAN Balaci's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Location
    Targu Jiu
    Posts
    8,661
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Balaci ti-am explicat mai multe acolo si ti-am dat si argumente ...

    Imi place la tine stilul asta de discutie privata/publica deformand sensul cand vine vorba "sa dai din casa".

    M-am lamurit si in privinta asta cum te comporti.


    mai, eu stiu un lucru: sectiunea U. craiova e in paragina de ceva vreme, iar printre moderatori nu exista niciun oltean la ora actuala. Cine raspunde de situatia asta dezastruoasa, daca nu moderatorii, care blocheaza alegerea unui moderator DORIT de catre userii olteni sa le apere drepturile?
    Sau nu exista democratie deloc pe acest forum? Naibii, pana si in Romania normala, daca un om este dorit ca reprezentant, de obicei chiar devine reprezentant al acelui grup. Numai aici nu e voie.

  17. #17
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Imi arunc si eu o parere

    In primul rand, cine a murit si l-a lasat pe lordliv rege si purtator de cuvant al po****tiei oltene? Trecand peste asta, din zecile de olteni prezenti pe OLS nu poti gasi o propunere viabila? Nici tu si nici Balaci nu puteti fi deocamdata moderatori din motive evidente. Asadar, un baiat destept ca tine, cu doua facultati si master in Olanda, nu poate sa aleaga un oltean get-beget din cele cateva zeci prezenti pe forum?

    Trecand peste asta, am sa intru putin pe panta off-topicului. Observ ca ai doua manii - cea a persecutiei si cea a epatarii. Imi e greu sa cred ca cineva de pe OLS te vaneaza. Imi e si mai greu sa cred ca un om cu studii superioare si umblat prin lumea asta, poate crede asa ceva. Parerea mea proprie si personala despre studiile tale este: neinteresant . Sunt sigur ca mai sunt si alti useri de acord cu mine, asa ca ne-ai face un bine daca nu ai repeta de 3 ori pe zi cate facultati ai, unde ai studiat etc.

    P.S. cunosc oameni cu mult mai putina scoala decat ai tu, care sunt mult mai ocupati; abia au timp pentru ei, nici nu mai vorbesc de rezolvarea conspiratiilor intr-o comunitate virtuala.

    Numai bine.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  18. #18
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    Imi arunc si eu o parere

    In primul rand, cine a murit si l-a lasat pe lordliv rege si purtator de cuvant al po****tiei oltene? Trecand peste asta, din zecile de olteni prezenti pe OLS nu poti gasi o propunere viabila? Nici tu si nici Balaci nu puteti fi deocamdata moderatori din motive evidente. Asadar, un baiat destept ca tine, cu doua facultati si master in Olanda, nu poate sa aleaga un oltean get-beget din cele cateva zeci prezenti pe forum?

    Trecand peste asta, am sa intru putin pe panta off-topicului. Observ ca ai doua manii - cea a persecutiei si cea a epatarii. Imi e greu sa cred ca cineva de pe OLS te vaneaza. Imi e si mai greu sa cred ca un om cu studii superioare si umblat prin lumea asta, poate crede asa ceva. Parerea mea proprie si personala despre studiile tale este: neinteresant . Sunt sigur ca mai sunt si alti useri de acord cu mine, asa ca ne-ai face un bine daca nu ai repeta de 3 ori pe zi cate facultati ai, unde ai studiat etc.

    P.S. cunosc oameni cu mult mai putina scoala decat ai tu, care sunt mult mai ocupati; abia au timp pentru ei, nici nu mai vorbesc de rezolvarea conspiratiilor intr-o comunitate virtuala.

    Numai bine.
    Faptul ca ti-ai ales aschimodia aia sa te reprezinte la avatar,te" reprezinta"perfect
    Faptul ca te-a trimis stelista yo ca sa latri pe aici este treaba ta si a ei!

    Faptul ca eu am timp liber si studii multe si mai stiu si unele lucruri pe care un simplu boy ca tine nici nu le viseaza ,este treaba mea!
    ESTI INVIDIOS?!

    AI INTELES?!

    Si mai lasati-ma dracului, ca nu mai ajung la meci!

    PS Ce va place sa va legati de forma si nu de fond ,complexatiilor

  19. #19
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    Tu esti aia care promoveaza slangul ?!
    PS. Si ca sa te zgarii pe ochi am si un masterat in Olanda si un doctorat la Craiova!
    Dar stai linistita,NU ma folosesc de hartiile astea...
    Sigur asta nu e clona lui balaci?
    Ma tu vrei sa-l imiti pe tyler dar esti o copie diluata

    ps si vezi ba oltene cu trei mastere ca te-ai grabit si ai scris complexatiilor
    Marius, te stimez din ce in ce mai mult!
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  20. #20
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Nu ai raspuns totusi... Din zecile de suporteri ai Craiovei nu gasesti unul care sa fie moderator? Ca tot vorbim de fond...

    Si poate ii rogi pe ceilalti olteni, in numele carora vorbesti, sa posteze aici
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  21. #21
    sport legend
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    14,307
    Reputatie
    1
    Balaci o intrebare: ce te-a facut pe tine sa faci acest poll, avand in vedere ca nu vei mai ajunge vreodata moderator ?? Eu am vrut sa fiu finut si sa-ti intorc votul, insa ceea ce s-a votat aici nu e realist.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •