View Poll Results: balaci moderator pe U. Craiova si pe Intern?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Da

    37 75.51%
  • Nu

    12 24.49%
Page 14 of 17 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 274 to 294 of 337

Thread: Propunere moderator U. Craiova

  1. #274
    hingheru' Navarro's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    la etaju' 2
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    bai vere da' ce bate vantul pe-aci...

  2. #275
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    E bine. Asa trebuie moderati oltenii.

  3. #276
    hingheru' Navarro's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    la etaju' 2
    Posts
    154
    Reputatie
    1
    Ce vrei sa zici cu chestia asta?

  4. #277
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Vreau sa spun ca majoritatea oltenilor de pe forum sunt scandalagii si ca e o gura de aer proaspat sa auzi cum bate vantul, parca iti clateste urechile.

    Iar despre cum trebuie moderati oltenii, s-a demonstrat ca mai bine ii modereaza altii decat ei intre ei pentru ca tot iese show pana la urma de vrei sa auzi vantul.

  5. #278
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Vreau sa spun ca majoritatea oltenilor de pe forum sunt scandalagii si ca e o gura de aer proaspat sa auzi cum bate vantul, parca iti clateste urechile.

    Iar despre cum trebuie moderati oltenii, s-a demonstrat ca mai bine ii modereaza altii decat ei intre ei pentru ca tot iese show pana la urma de vrei sa auzi vantul.
    asta este parerea ta, vadit discriminatorie la adresa oltenilor!
    pfuah...

    ps. cat despre vant,asa este, unii aud permanent o voce sau un zgomot in cap!

    stii,de gustibus nondispuntandum

  6. #279
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    Lordliv ai cam utat cateva cuvinte acolo ... adica partea cu culorile
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #280
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Lordliv ai cam utat cateva cuvinte acolo ... adica partea cu culorile
    daca tot esti pe postul de avocat al diavolului pe acest forum,iti las tie placerea de completa " omisiunile" mele

  8. #281
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    73,017
    Reputatie
    1
    parca asa era "de gustibus et coloribus non est disputandum " .. nu ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  9. #282
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    asta este parerea ta, vadit discriminatorie la adresa oltenilor!
    pfuah...
    Asa ar suna, dar cine e de aici si are vechime stie ca nu exagerez. Majoritatea asa a fost. Iti promit sa adun o minoriate dea olteni care sa faca invers.

    Quote Originally Posted by lordliv View Post

    stii,de gustibus nondispuntandum
    Nu ma injura!

  10. #283
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    parca asa era "de gustibus et coloribus non est disputandum " .. nu ?
    exista si variante mai scurte...
    lasa dictionarele si uita-te la meciul favoritilor tai

  11. #284
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Asa ar suna, dar cine e de aici si are vechime stie ca nu exagerez. Majoritatea asa a fost. Iti promit sa adun o minoriate dea olteni care sa faca invers.


    Nu ma injura!
    Mda...
    Edmond mi-a povestit cu cine am de a face!

    sry,am folosit latina vulgara,cea oficiala o foloseste apendicele tau

    ps. nu prea am inteles chestia cu " invers "

  12. #285
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Adica inversul lui Edmond. Oameni cu scaun la cap, normali, calmi, decenti. Da, sunt olteni si asa pe forum,ti-amzisca nu generalize.

    Doamne, Edmond, ptiu drace si vise urate, bine ca am scapat de el... Eram o data la munte si m-a sunat pe la ora 10 noaptea sa imi transmita nu mai stiu ce de la o intalnire a gastii de olteni care era atunci aici. Nu stiu de unde avea telefonul, nu cred ca vorbisem de 2 ori in viata cu el. Nesimtire curata... Bine ca am scapat... Nici nu mai vreau sa imi aduc aminte. Edmond... Bleah.

  13. #286
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Adica inversul lui Edmond. Oameni cu scaun la cap, normali, calmi, decenti. Da, sunt olteni si asa pe forum,ti-amzisca nu generalize.

    Doamne, Edmond, ptiu drace si vise urate, bine ca am scapat de el... Eram o data la munte si m-a sunat pe la ora 10 noaptea sa imi transmita nu mai stiu ce de la o intalnire a gastii de olteni care era atunci aici. Nu stiu de unde avea telefonul, nu cred ca vorbisem de 2 ori in viata cu el. Nesimtire curata... Bine ca am scapat... Nici nu mai vreau sa imi aduc aminte. Edmond... Bleah.
    Vadime, si eu doresc o sectiune puternica a Stiintei!
    In care sa purtam discutii decente si " pe subiect "...
    Dar nu ne lasa altii!

    In privinta intalnirii de care discutai tu,eu inteleg ca a fost o incercare de strangere a unor relatii...si tu exagerezi
    Acum ce vrei, pe forumuri sa incearca socializarea ,am inteles ca trebuie sa lasam la o parte ceea ce suntem in viata de zi cu zi si sa ne cream un loc in viata virtuala!
    eu am incercat sa intru in acest joc...

  14. #287
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Altii care? Nu imi spune ca moderatorii. Tot de-ai vostri.

    Eh, crede-ma ca nu a fost strangere de relatii, a fost un misto ieftin.

    Fiecare intelege ce vrea intr-o comunitate virtuala. Eu inteleg ca esti anonim si ramai anonim, insa iti prelungesti opiniile din viata de zi cu zi pe o platforma virtuala, intr-un soi de comunicare pe care altfel nu o poti realiaza. Ma refer mai ales la barierele geografice. Nu stiu daca eceva de inteles,fiecare face cum il taie capul, cum crede mai bine si ce vrea sa realizeze.

  15. #288
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Altii care? Nu imi spune ca moderatorii. Tot de-ai vostri.

    Eh, crede-ma ca nu a fost strangere de relatii, a fost un misto ieftin.

    Fiecare intelege ce vrea intr-o comunitate virtuala. Eu inteleg ca esti anonim si ramai anonim, insa iti prelungesti opiniile din viata de zi cu zi pe o platforma virtuala, intr-un soi de comunicare pe care altfel nu o poti realiaza. Ma refer mai ales la barierele geografice. Nu stiu daca eceva de inteles,fiecare face cum il taie capul, cum crede mai bine si ce vrea sa realizeze.
    mda,nici eu nu suport mistoul ieftin...

    si din pacate, reactionez.

    oricum vadime,te asigur ca intentiile multora dintre noi nu sunt de a transforma forumului in circ,dar cerem si un anumit respect din partea interlocutorilor!
    ce vrei, noi iubim echipa cu patima!
    ai vazut scena de ieri cu sarutatul mainii lui dina pentru ca a inscris golul,de catre un membru al staffului echipei? ( chiar daca este un fost membru al galeriei...)
    eu de exemplu, am ajuns sa respect ideile majoritatii userilor dinamovisti de aici cu care conversez cu placere...( chiar daca urasc dinamo de peste 35 de ani)
    cu cei de la steaua este altceva...

  16. #289
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Stiu ca voi sunteti focosi, patimasi etc. Dar au fost situatii in care s-a sarit peste granite. Si chiar avand protectie sa zicem si suport sa dati report la cei care fac special sava enerveze mai niciodata nu ati facut asa. Adica s-a preferat scandal parte in parte decat sa se inchida din fasa.

    Au fost moderatori olteni care au cerut scoaterea temporara de la moderare ca sa se poata injura parte in parte. Nu era mai simplu sa raporteze sau sa baneze si seincheia discutia? Nu, acolo e nevoie de nervi.

  17. #290
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Vadim View Post
    Stiu ca voi sunteti focosi, patimasi etc. Dar au fost situatii in care s-a sarit peste granite. Si chiar avand protectie sa zicem si suport sa dati report la cei care fac special sava enerveze mai niciodata nu ati facut asa. Adica s-a preferat scandal parte in parte decat sa se inchida din fasa.
    ce vrei, daca mie nici in viata reala nu mi-a placut sa " parasc " pe cineva?!

    ps. protectia s-a pierdut si datorita caracterului " focos " pe care il avem,dar si datorita unor gafe facute de ambele parti ( moderatori-useri stiinta )

  18. #291
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,665
    Reputatie
    0
    Vadim hai sa-l lasam pe Lordliv moderator aici . El promite sa fie un pic mai temperat si totul o sa fie bine .

  19. #292
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Eu vorbesc de chestii care se repeta de 5-6 ani. De aia zic, in general asta e situatia.

  20. #293
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,840
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Vadim hai sa-l lasam pe Lordliv moderator aici . El promite sa fie un pic mai temperat si totul o sa fie bine .
    las ca vin eu moderator pe craiova

    salve lordliv

  21. #294
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,665
    Reputatie
    0
    Resita tu mergi pe Intern .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •