View Poll Results: balaci moderator pe U. Craiova si pe Intern?

Voters
49. You may not vote on this poll
  • Da

    37 75.51%
  • Nu

    12 24.49%
Page 3 of 17 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 43 to 63 of 337

Thread: Propunere moderator U. Craiova

  1. #43
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    sau sa se simta bagata in seama
    deh....complexele si gravitatia ...
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  2. #44
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    nr.zece ... parca te rugasem ceva acum cateva luni ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  3. #45
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    Daca lordliv nu mai are voie, balaci la fel, eu cred ca zece sau sezione ar fi potriviti. Sorry ca m-am bagat, dar mi-am dat cu parerea.
    Asa si?

  4. #46
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    pariziene noi am vorbit multe atunci, dar nu ai facut decat o parte din ce am vorbit
    ai inchis ce era de inchis si... cam atat
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  5. #47
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by laurdog View Post
    Daca lordliv nu mai are voie, balaci la fel, eu cred ca zece sau sezione ar fi potriviti. Sorry ca m-am bagat, dar mi-am dat cu parerea.
    Ce te faci ca si 10 a fost moderator?!
    Trebuia sa moderam impreuna ,asa era intelegerea dar lacheii unora s-au opus...

    Sa stii ,vorba micului parizian ca eu am fortat iesirea...imi era scarba de servilismul unora dar si de ineficacitatea a ceea ce trebuia sa fac...
    Stii ca nu puteam sa dau o sanctiune?! ( nu aveam posibilitatea tehnica ,exact cum nu pot acum sa postez la infractiuni.)

    Sezione ,nu este nici el bine vazut de albastri...

  6. #48
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Iar vorbesti fara acoperire lordliv ... arata-mi unde a zis cineva ca este contra ca Sezione sa fie moderator !
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  7. #49
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    Nu ai raspuns totusi... Din zecile de suporteri ai Craiovei nu gasesti unul care sa fie moderator? Ca tot vorbim de fond...

    Si poate ii rogi pe ceilalti olteni, in numele carora vorbesti, sa posteze aici
    Mai ai un raspuns dat de mine la grija deosebita a ta fata de timpul meu liber
    -sectiunea craiova,threadul mesaje de la prieteni,postarea nr 191,pagina 12!



    Sa posteze aici?!
    Daca ai sti cum este privit in craiova acest forum...
    Am mai spus-o,eu sunt sadic pentru ca postez aici,dar o fac si in virtutea unor revanse pe care o sa le iau

  8. #50
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Iar vorbesti fara acoperire lordliv ... arata-mi unde a zis cineva ca este contra ca Sezione sa fie moderator !
    Ca deobicei, folosesti metode ********e,micule parizian!

    PS.Pune-l atunci micule parizian,moderator

  9. #51
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Ce metode ********e mai ? ... astea sunt metode franceze ... Cand afirmi ceva e necesar sa poti argumenta , nu sa calomniezi in stil comunist ()
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  10. #52
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Ce metode ********e mai ? ... astea sunt metode franceze ... Cand afirmi ceva e necesar sa poti argumenta , nu sa calomniezi in stil comunist ()

    Iar fugi de raspuns!

    PS. Asta este stilul comunisto-********,micule parizian!

  11. #53
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Ce raspuns ? M-ai intrebat ceva ?

    ...ah ... mititelule craiovean
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  12. #54
    Moderator Leo's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Timisoara
    Posts
    59,609
    Reputatie
    0
    Singura persoana pe care o sustin pt functia de moderator pe Suporter Craiova este Lordliv .
    Balaci sub nici o forma nu merita .

  13. #55
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Uite lordliv aici ... ca sa nu zici ca "am dat ordin EXECUTAREA " ...
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  14. #56
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Uite lordliv aici ... ca sa nu zici ca "am dat ordin EXECUTAREA " ...

    Stii chestia aia veche,te faci ca nu vrei un lucru ca sa-l ai,micule parizian!
    La tine a prins

  15. #57
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by leodacin View Post
    Singura persoana pe care o sustin pt functia de moderator pe Suporter Craiova este Lordliv .
    Balaci sub nici o forma nu merita .
    Nu intelegi ca pana nu am o intalnire tete a tete cu micul parizian nu poate fi vorba de o coabitare normala intre mine si el?
    Micule parizian ( cu m mare ) hai sa ne dam un rendezvous la mijlocul distantei dintre Strasbourg si Paris?
    Reims? Metz?
    Pe urma va executa de frica comenzile mele

  16. #58
    Super Moderator
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Paris
    Posts
    72,784
    Reputatie
    1
    Reims poate, ca Metz e la mijloc asa cum sunt eu alsacien ... tu esti sigur ca vei mai posta pe ols dupa ce ne vedem ?
    Sportul darama barierele rasismului !!!
    Cel care cade dar se ridica este mai puternic decat cel care nu a cazut niciodata.

  17. #59
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    OOOOOOO, ce importanta intalnire , zici ca trebuie sa pui la cale cu parizianul"Planul pentru salvarea economiei mondiale"
    Pleaca ba cititule, la tine Metzul e Caracal iar facultatea e scoala de fete din Bailesti
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  18. #60
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by delaparis View Post
    Reims poate, ca Metz e la mijloc asa cum sunt eu alsacien ... tu esti sigur ca vei mai posta pe ols dupa ce ne vedem ?
    Ma vei ruga in genunchi,cum a facut republicanu' ala cu democrata aia ,ca sa-i ceara sa voteze senatul american bascalia aia de 700 mld de dolari

    Problema este sa nu renunt eu a mai posta atata timp cand umbla pe aici multi care au fugit de la spitalul 9!

  19. #61
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by lordliv View Post
    Ma vei ruga in genunchi,cum a facut republicanu' ala cu democrata aia ,ca sa-i ceara sa voteze senatul american bascalia aia de 700 mld de dolari

    Problema este sa nu renunt eu a mai posta atata timp cand umbla pe aici multi care au fugit de la spitalul 9!


    Vai , vai, vai, muritorii vor plange soptind rugaciuni in biserci, cometele se vor opri spanzurate pe cer iar sfarsitul lumii se va amana cu inca 15 miliarde de ani
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  20. #62
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,963
    Reputatie
    0
    Ulysses,scumpule nu mai posta ca ai ignore la persoana mea!

    PS. Tu esti draga ala care apare pe un site adormind cu un Teddy Bear in brate?
    Prietenii stiu de ce
    Puahhh! Si asta ( ursuletul ) are un y

    Hai pa, ursuletule!

  21. #63
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Vedenii ai de asemenea si cand te uiti pe diploma de la scoala po****ra de arta si zici ca e emisa dupa ce ai absovit harvard... sau yale... sau amandoua
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •