Page 2 of 17 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 355

Thread: Steliana Nistor

  1. #22
    manager violetta76's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Galati
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post
    Multumim Vio pt articol!
    Vad ca articolul nu e semnat de Mirela Basescu....
    Sper ca pe 1 octombrie sa aflam doar vesti bune!!!!!!!!!
    e ziarist la Sibianul

  2. #23
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by violetta76 View Post
    e ziarist la Sibianul
    Aha, nu am stiu..ms de info.
    Asta inseamna ca putem avea incredere in cele scrise.
    www.fangymnastics.com

  3. #24
    manager violetta76's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Galati
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Tot Dragos Popescu e cel care a facut articolul cu garsoniera ei. ati vazut video de atunci?
    http://www.sibianulonline.ro/galerie...-3042563#video

  4. #25
    manager violetta76's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Galati
    Posts
    332
    Reputatie
    1
    Oare primarul si-a dat seama ca a zis adresa ei integral? Imi place numarul apartamentului: 13!

  5. #26
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by violetta76 View Post
    Oare primarul si-a dat seama ca a zis adresa ei integral? Imi place numarul apartamentului: 13!
    13 va fi cu noroc in cazul Stelianei
    www.fangymnastics.com

  6. #27
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Cine mai vrea sa scrie un mesaj pt Stela...il rog sa o faca ori aici pe forum, ori pe blog .
    Mai tarziu as vrea sa-i trimit toate mesajele..pana la 12 noaptea ca sa nu treaca ziua ei. Mai aveti cateva ore
    www.fangymnastics.com

  7. #28
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    La multi ani, Stela!

    Ne dorim sa te vedem in continuare evoluand, insa meriti tot ce e mai bun pentru tine, pentru familia ta si pentru toti cei dragi.

    Trebuie sa te respecti pe tine, sanatatea ta, si sa iei decizia care stii ca este mai buna pentru tine. Desi, mi-ar fi dor sa te vad din nou evoluand, cu privirea hotarata, motivata si cu dorinta fantastica de victorie.

    Felicitari pentru cariera ta superba, eu unul sper ca nu se incheie aici.

    Multa bafta in continuare!

    Mihai Cinpoeru

    Asta l-am postat si pe blogul de pe wordpress.

    Sper sa aflam intr-adevar vesti bune pe 1 octombrie, tinand cont ca atunci decid si Stela si Marian Dragulescu daca raman sau renunta, desi in cazul lui Marian sperantele sunt destul de mici.

    Sanatatea este insa prioritara, asa trebuie sa fie.

  8. #29
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    I-am trimis Stelianei toate mesajele!!!
    Va multumesc!
    www.fangymnastics.com

  9. #30
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Noi iti multumim!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  10. #31
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yanna View Post
    Noi iti multumim!
    Asa este,fara voi mesajele mele n-ar putea ajunge la Stela si la celelalte fete si baieti de la gimnastica.
    Multumesc,deci.

  11. #32
    Listening Anisia's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,660
    Reputatie
    1
    Am citit intr-un ziar ca Steliana se va retrage. Pe de-o parte imi pare rau, dar in acelasi timp este vorba de sanatatea ei. Sper sa aiba succes in ce va face in continuare.
    "In muzică există ceva care te poate atinge unde nu o poate face nici cel mai profund gând." Sergiu Celibidache

  12. #33
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Ar fi pacat, dar sanatatea e cea mai importanta.

  13. #34
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Eu nu concep gimnastica în următorii ani fără Stela . Deși știu că dacă s-ar retrage ar fii din motive bine întemeiate refuz să cred că o să se întâmple asta ( Concursurile n-o să mai fie la fel fără ea....

  14. #35
    manager mariusvl's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    262
    Reputatie
    1
    Steliana Nistor se retrage!

    La doar o zi dupa ce a implinit varsta de 19 ani, gimnasta Steliana Nistor, aflata in prezent, acasa, la Sibiu, a dezvaluit pentru Libertatea ca nu se va mai intoarce la Deva pentru a-si continua activitatea in sportul de performanta.

    'M-am decis sa ma retrag din gimnastica. Nu ma voi mai intoarce la Deva. In zilele urmatoare voi veni la Bucuresti pentru a-mi depune actele pentru obtinerea rentei viagere. Nu am apucat sa vorbesc deocamdata cu antrenorul Nicolae Forminte, dar il voi anunta de hotararea pe care am luat-o', a precizat Steliana, care pe data de 1 octombrie va fi prezenta la deschiderea anului scolar universitar, ea fiind studenta in anul intai la Facultatea de Sport din Sibiu.

    'Este un nou inceput. Am petrecut ani frumosi in gimnastica, dar din cauza problemelor de sanatate nu mai pot merge mai departe', a mai spus Steliana Nistor, care la Olimpiada de la Beijing a cucerit, cu echipa, medalia de bronz.

    Isi mobileaza apartamentul

    La putin timp dupa revenirea de la Beijing, Steliana a primit din partea Primariei orasului Sibiu un apartament. 'Sunt fericita ca am propria mea locuinta. Am inceput deja sa-mi cumpar o serie de lucruri, dar va mai trece ceva vreme pana cand imi voi amenaja casa', a declarat Nistor.


    Multa sanatate Stela si mult succes in viata!
    "Trecut de ***** am avut, prezent de ***** avem, bine macar ca nu avem nici un fel de viitor ..."

  15. #36
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    ce urat imi pare raw ... a facut ce trebuia asta e ... oricum la concursurile pe echipe cand o sa vina romania la paralele nu cred ca o sa am curaju sa ma uit

  16. #37
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Totusi in Prosport tot la o zi dupa ziua ei de nastere spunea ca deocamdata nu a hotarat nimic...eu inca mai sper!
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  17. #38
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    E vorba de Libertatea....eu nu as prea crede ce se scrie aici...au obiceiul de a rastalmaci cuvintele pt a scoate senzationalul in fata. Sa nu uitam ca tot acest ziar a scris ca Stela vrea sa i se compuna manele pt sol, iar cand Stela a fost intrebata de Nicole la concursul din UK, a zis ca ea defapt a spus cu totul altcumva pt Libertatea....deci eu astept sa apara un articol in prosport, in care am incredere.
    In plus nu vi se pare ciudat ca Stela anunta presa intai si nu pe Forminte???

    Daca pana la urma se va retrage, asta e decizia ei...foarte bine face ca se retrage tinand cont de problemele de santate...mi-as dori din tot sufletul sa continue dar sanatatea e mult mai importanta.

    @Axel: oricum Stela nu continua mai mult de 1-2 ani....tot ramanem fara exercitiul ei la paralele la un moment dat...si cu Stela si fara Stela trebuie pus accentul fff mult la acest aparat.
    www.fangymnastics.com

  18. #39
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Asa-i, si pe mine m-a uimit ca ar anunta intai in presa si abia apoi pe Forminte...mi-e greu sa cred chestia asta.
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  19. #40
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Asa este,si eu sunt de acord cu voi,cine stie ce a spus Stela si ce au inteles/scris ziaristii.

    Nu pot sa cred ca spune 1 octombrie si apoi da declaratii pentru Libertatea,dupa numai o zi,nu-i sta in caracter sa faca asta.

  20. #41
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    87
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by mikeyy View Post

    @Axel: oricum Stela nu continua mai mult de 1-2 ani....tot ramanem fara exercitiul ei la paralele la un moment dat...si cu Stela si fara Stela trebuie pus accentul fff mult la acest aparat.
    stiu dar ma gandeam ca poate pana la olimpiada or mai aparea vreo 2-3 gimnaste mai bune era sa zic cu note peste 15 da nus cum o sa fie cu codu de punctaj nou... si stela sa mai incerce daca ii permite sanatatea sa mai ajute pana la mondialele de la anu nimic mai mult

  21. #42
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by axel rom View Post
    stiu dar ma gandeam ca poate pana la olimpiada or mai aparea vreo 2-3 gimnaste mai bune era sa zic cu note peste 15 da nus cum o sa fie cu codu de punctaj nou... si stela sa mai incerce daca ii permite sanatatea sa mai ajute pana la mondialele de la anu nimic mai mult
    La anul, atat europenele cat si mondialele vor fi concursuri fara finala pe echipe...doar din 2010 va fi si finala pe echipe
    www.fangymnastics.com

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •