View Poll Results: Cine câºtigã acest meci ?

Voters
48. You may not vote on this poll
  • ROMÂNIA

    34 70.83%
  • Lituania

    7 14.58%
  • meci egal

    7 14.58%
Page 20 of 20 FirstFirst ... 10181920
Results 400 to 405 of 405

Thread: România - Lituania 0-3 (06.09.2008)

  1. #400
    MU IS US ... aetius's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    bihor
    Posts
    1,138
    Reputatie
    1
    In afara de lby, chivu, mutu restul afara !!!! doar jucatori tineri sub 24 de ani, asta daca vrem echipa nationala, daca vrem selectionata Becaly atunci sa ne spuna i noua baietii de la FRF ca mergem la Chisinau sa vedem meciuri internationale, aia macar incearca .

    Piti stinge lumina si du-te .... si nu te mai intoarce. Ce o sa zica Sandu daca ne bate feroe cu 1-0 din penalty ?
    5 noiembrie 2010... primul meci in cea mai veche competitie de fotbal THE FA CUP
    MU and FCUM ...the soul is one

  2. #401
    ros albastru delaoltenia's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    43,461
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Dario View Post
    sa fim seriosi,de cand a ajuns Lituania o nuca tare.
    punem si cele doua egaluri cu Franta si Italia si concluzia este ca tot la periferia fotbalului european se afla aceasta tarisoara.
    ...am bifat Romania si dau un pronostic,3-1 pentru noi.
    bah...ce increzator si optimist eram inaintea meciului si cat de penibil si umilit ma simt acum...plm de nationala de *****.
    STEAUA e una singura, cea infiintata in 1947, cea care a cucerit Cupa cea Mare a Europei, cea care a strans 26 de titluri de campioana, pe care am sustinut-o permanent, si cand era echipa Armatei, si cand era finantata de Paunesti, si acum, cand are un patron bezmetic.

  3. #402
    Banned
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    4
    Reputatie
    0
    au fost ceva probleme cu aterizarea?...ca din cate imi dua seama deja au ajuns in Feroe...Bine ca au plecat din timp inspre insule.
    http://www.mondonews.ro/Marian-Iancu...at+id-565.html

  4. #403
    sport legend Sentient7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    748
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Titi B. View Post
    Surprinzator, infringerea acasa cu 0-3 in fata unei echipe modeste ca Lituania nu m-a inflamat cine stie ce. M-am mirat si eu si am inceput sa-mi pun intrebari. Adevarul este ca actuala echipa nationala plictiseste, iar plictiseala e moartea pasiunii. Impresia mea ( doar a mea ? ) este ca "baietii" sint niste smecherasi manelisti care ne servesc la misto cite o declaratie "la sentiment" in ocaziile oficiale dar ne injura de mama pe toti de cum s-au indepartat de microfon. Invechiti in rele, rutinati in smecheriile tipice fotbalului nostru, pentru "tricolorii" nostrii meciurile nu mai sint decit niste obligatii extenuante de PR. Au parasit Bucurestiul in cautarea unui public exaltat in provincie, resping orice critica, scuipa pe presa, sint zeflemisti, superiori, siguri pe relatiile lor in lumea obscura a Federatiei. Sint de neatins. S-au scos. Sint expresia suprema a cocalarului. De ce ma mai uit eu la meciurile lor ???
    foarte adevarat absolut tot ce spui tu aici.

  5. #404
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Dan Petrescu: "M-au sunat prieteni din Anglia care m-au intrebat ce s-a intamplat, nu ne-am prezentat la meci?"

  6. #405
    spectator
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Philadelphia ,US
    Posts
    71
    Reputatie
    1
    Cu Piti,sau fara, atita timp cit nu vor fi conditii de reala performanta chiar si pt. fotbalisti totul v-a fi doar o intimplare.Cu multa parere de rau, dar rezultatele vor fi si ele doar intimplare si nu realitate. Pina nu se v-a monitoriza conditia fizica a fiecarui jucator,randamentul acestora, medici care sa urmareasca factori fiziologici,randamente, factori de crestere al potentialului la efort prelungit,etc. rezultatele vor fi doar simple intimplari si nu certitudini. Antrenorul se ocupa de tactici, scheme,prezentarea adversarilor,si tot ceeace tine de caltatea jocului. Restul trebuie facut de maseori, doctori fiziologi, terapeuti etc.

  7. 10th September 2008, 18:17
    Reason
    spam

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •