View Poll Results: Ne calificam ?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • DA

    7 87.50%
  • NU

    1 12.50%
Results 1 to 12 of 12

Thread: Fc Vaslui-slavia Praga

  1. #1
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1

    Fc Vaslui-slavia Praga

    Doua meciuri foarte importante pt intreg orasul Vaslui.Cu putin noroc putem sa ne calificam .
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  2. #2
    junior bogdanz_vs's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Vaslui
    Posts
    61
    Reputatie
    1
    Ne calificam... ca avem ultimu meci acasa

  3. #3
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    0-0 si o sa ii batem la noi cu 1-0
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    3
    Reputatie
    0

    Angry above-mentioned information

    The above-mentioned information is about shaman new skills, if you have great interest in it, you are able to come to our website http://www.wowgold1000.com where we handle in wow gold and wow power leveling service in recent years. We are sure that we can offer your desired information.

  5. #5
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    Cred ca facem istorie si ne vom califica ca sa cadem in grupa cu AC Milan.
    "Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la mentalitate nu eludeaza meandrele concretului." - [I]ION ILIESCU - Strategie si Reforma[/I]

  6. #6
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    daca o sa jucam cum am jucat cu urziceni nu avem nici macar 1% sansa....trebuie sa ne revenim rapid
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  7. #7
    galben-verde
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    899
    Reputatie
    1
    sunt trist si pesimist ...dar imi doresc ffff mult sa ne calificam si sa ne revenim cat mai repede .nici nu pot sa imi imaginez cum sa jucam,ofensiv,defensiv...trebuie sa batem .....TREBUIE SA BATEM !!!!...la felul in care am jucat cu urzicenii e jaaaleeeee...nush ,a fost un joc fff incalcit,nici urzicenii nu au aratat cine stie ce fotbal,au fost foarte pragmatici....poate cu slavia o sa fim noi cei pragmatici...cred ca N'doye o sa manance terenul ,la fel si gencev,aliuta ala niciodata nu m-a impresionat prea mult ...

  8. #8
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    visul frumos s-a terminat 1-1 si adio calificare ....macar vasluiul ii singura echipa care nu a fost invinsa in uefa si a adus 2 pct romaniei
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  9. #9
    galben-verde Lauryca's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Galati/Vaslui
    Posts
    1,278
    Reputatie
    1
    "Pus astfel în lumina, ancorat in sinergia faptelor, recursul la mentalitate nu eludeaza meandrele concretului." - [I]ION ILIESCU - Strategie si Reforma[/I]

  10. #10
    sport legend
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by razwan_vs View Post
    visul frumos s-a terminat 1-1 si adio calificare ....macar vasluiul ii singura echipa care nu a fost invinsa in uefa si a adus 2 pct romaniei
    4 puncte a adus ...2 cu metalurg si 2 cu Slavia ...e trist ca am pierdut calificarea ...dar uitandu-ma la spectatorii care au fost prezenti la meci ...nu prea imi pare rau...Fc Vaslui are un public care deocamdata e mult sub echipa...Nu-mi venea sa cred cum in min 40 lumea pleca acasa ...Un gol ne mai trebuia.Era un meci unde trebuia ca presiunea tribunelor sa se simta...Din pacate nu a fost asa

  11. #11
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    la vaslui nu cred ca o sa fie public de calitate niciodata.....nici daca ne calificam in grupe nu venea lumea la stadion si sa sustinia echipa pe parcursul celor 90 de minute ...macar galeria a fost la maxim (pacat ca coregrafia nu s-a inteles asa bine de la distanta dar oricum este de remarcat ce au facut )
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  12. #12
    galben-verde
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    899
    Reputatie
    1
    noi cei care eram in tribune trebuia sa facem mai mult pt echipa...pai cand am dat gol ,trebuia sa sarim gardul ala de la galerie aproape sa intram in teren ,dar eram cu totii tematori ,cred ca nici unu nu credeam cu adevarat in calificare,dar totusi am sperat pana in ultima secunda...sa ne fie invatatura de minte ...daca nu crezi in ceea ce vrei sa faci nu ai sa reusesti,daca nu risti macar un pic ,nu castigi....trebuie sa traim clipa ,macar noi astia mai tineri ,ca cine stie cand o sa mai aiba vasluiul echipa in primul esalon si mai ales in europa ,si de aceea trebuie sa mergem pe stadion sa incurajam echipa...Multa bafta !!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •