View Poll Results: Pronostic

Voters
16. You may not vote on this poll
  • 1

    9 56.25%
  • X

    1 6.25%
  • 2

    6 37.50%
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 39

Thread: Etapa 30 : Otelul - Bacau

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 30 : Otelul - Bacau

    Etapa 30 : Otelul - Bacau
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Otelul va juca pe bune, deci probabil ca va bate. Asta daca nu cumva isi odihnesc jucatorii pt cupa.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #3
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Se vor odihni si jucatorii pentru Cupa. Dar vom bate si vom juca pe bune. Nu are rost sa o stricam exact la sfarsit. Am avut un retur frumos. Macar sa luptam pentru Petrolul. Lor le datoram mai multe.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  4. #4
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    tre sa bateti Bacaul! daca nu toate rezultatele din returul asta vor fi egale cu O.
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  5. #5
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    RAZBUNARE!
    Asta e cuvantul ce va caracteriza meciul de joi de la Galati!
    Vali Stefan a declarat in presa locala ca isi doreste foarte mult o victorie la pas in meciul de joi din 2 motive: 1anul trecut am ajuns la baraj din cauza Bacaului si 2. in sezonul `82-`83 am retrogradat tot din cauza Bacaului[ ce memorie buna ale V.Stefan ]
    Asa ca eu zic Otelul-FCM Bacau 3-1!!

    Saaa vinaaaa cupaaa laaa Galatiiiii
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  6. #6
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by M|tea
    RAZBUNARE!
    Asa ca eu zic Otelul-FCM Bacau 3-1!!

    Saaa vinaaaa cupaaa laaa Galatiiiii
    N-am putut niciodata sa inteleg "suporterii" care se asteapta ca echipa favorita sa primeasca gol... Otelul- FCM BACAU 0-1.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  7. #7
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Se vor odihni si jucatorii pentru Cupa. Dar vom bate si vom juca pe bune. Nu are rost sa o stricam exact la sfarsit. Am avut un retur frumos. Macar sa luptam pentru Petrolul. Lor le datoram mai multe.
    Ce anume datorati, mai exact? Cumva un locsor in Divizia A, manevra pentru care toti l-ati blamat pe seche?
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  8. #8
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    tre sa bateti Bacaul! daca nu toate rezultatele din returul asta vor fi egale cu O.
    Cu ce ocazie??? Explicati-ne si noua, necunoscatorilor, de ce?
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  9. #9
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,067
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by simpson
    Cu ce ocazie??? Explicati-ne si noua, necunoscatorilor, de ce?
    ca sa va mai cumpere Seche locul odata si sa va mai dea un carnat si o bere de ziua lui! am fost clar? (cand ati retrogradat nu ati avut taria morala sa jucati in B si ati preferat "mita" )
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #10
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Simpson dormi pe tine. Suntem mai buni decat voi. Ar fi o prostie din partea Otelului sa va lase sa plecati cu cel putin un punct de la Galati. Este adevarat ca noi ne pregatim de cupa, dar asta nu este un motiv prea bun ca sa va dam meciul. Sa ne mai auzim doar prin Cupa. La revedere.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  11. #11
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    sper sa bata otelul ca sa pice bacaul
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  12. #12
    senior valys's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Guadalajara
    Posts
    211
    Reputatie
    1
    Bate Otzelul !
    [B][COLOR=Red]Microb[/COLOR] [COLOR=Blue]Otzelul[/COLOR] [COLOR=White]!!![/COLOR] [/B]

  13. #13
    100% FAN OTELUL M|tea's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    GALATI, ROMANIA
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    LA REVEDERE FCM BACAU!
    Joi iti facem cu mana de la malul Dunarii....nu-i nimik o sa mai vii in Galati si la anu cand vei juca cu DUNAREA GALATI[ a venit anu asta inapoi in B ]
    Daca nu vrei sa da-ti gol la Galati..ok....OTELUL-BACAU 4-0 k acum sunt nervos
    Saaa vinnaaa cupaaa laa Galatiiii
    [B][SIZE="3"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"]100% FAN OTELUL GALATI ![/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

    [FONT="Georgia"][B][SIZE="2"]Ai fost, esti , si vei fi mereu
    Echipa sufletului meu!
    Eu imi dau viata pt tine
    Tu lupta si castiga pt mine!
    OTELUL![/B][/SIZE][/FONT]

  14. #14
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    daca bate Otelul .. cred ca nu mai are nici o sansa Bacaul
    cine stie .. cred ca va fi un 1-2 chinuit
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  15. #15
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by inter
    ca sa va mai cumpere Seche locul odata si sa va mai dea un carnat si o bere de ziua lui! am fost clar? (cand ati retrogradat nu ati avut taria morala sa jucati in B si ati preferat "mita" )
    Prea multi sunteti nedrepti cu aceasta echipa din cauza lui seche si a greselilor lui... Eu nu sunt un sunt un "suporter" de-al lui, ba chiar din contra, dar e de apreciat macar pentru ca tine o echipa in Divizia A, daca nu numai cu banii lui, atunci macar cu influenta pe care o are asupra celor care dau bani la echipa. Si tot nu vad legatura dintre rezultatele Otelului din retur si rezultatul acestui meci... Apropo, nu-ti doresc petrecere cu atitia mici si bere cate am consumat eu la ziua lui... (de fapt, bere am baut dar mi-am cumparat). Incearca sa vezi aceasta echipa, asa cum e ea, mai puternica sau mai slaba, altfel decat il vezi pe seche.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  16. #16
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Simpson dormi pe tine. Suntem mai buni decat voi. Ar fi o prostie din partea Otelului sa va lase sa plecati cu cel putin un punct de la Galati. Este adevarat ca noi ne pregatim de cupa, dar asta nu este un motiv prea bun ca sa va dam meciul. Sa ne mai auzim doar prin Cupa. La revedere.
    Cat de "puternici" sunteti acum ,dar cand imi aduc aminte ca anul trecut va milogeati de Astra &Petrolul ma apuca greata.
    Voi nu vedeti ca in fiecare pauza dintre campionate se pune problema daca va desfiintati sau nu ,chiar nu sunteti constienti ca daca pleaca indianul sa plimbe vaca la el acasa sunteti desfiintati.
    REVENITI CU PICIOARELE PE PAMANT !!!!!! BROSCARILOR!!!!!

  17. #17
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    otelu galati - FCM Bacau 0-2 (Cristea , Raducan)

  18. #18
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Simpson dormi pe tine. Suntem mai buni decat voi. Ar fi o prostie din partea Otelului sa va lase sa plecati cu cel putin un punct de la Galati. Este adevarat ca noi ne pregatim de cupa, dar asta nu este un motiv prea bun ca sa va dam meciul. Sa ne mai auzim doar prin Cupa. La revedere.
    De ce ai impresia ca dorm? Aveti cumva si alte datorii? Daca esti asa de sigur ca sunteti mai buni, n-aveti decat sa jucati cu ce jucatori doriti si sa ne bateti... Ca fost galatean, va urez succes in finala Cupei si o infrangere joi.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  19. #19
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Jazzman nu indianul ne finanteaza pe noi ci Nicolae Boghici care e si presedintele clubului. Indianul e doar sponsor. Si clubul Otelul nu mai depinde de Ispat Sidex din sezonul trecut.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  20. #20
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jazzman
    otelu galati - FCM Bacau 0-2 (Cristea , Raducan)
    Si daca o sa fie 2-0 pentru noi. (Aldea, M. Ilie)
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  21. #21
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jazzman
    Cat de "puternici" sunteti acum ,dar cand imi aduc aminte ca anul trecut va milogeati de Astra &Petrolul ma apuca greata.
    Voi nu vedeti ca in fiecare pauza dintre campionate se pune problema daca va desfiintati sau nu ,chiar nu sunteti constienti ca daca pleaca indianul sa plimbe vaca la el acasa sunteti desfiintati.
    REVENITI CU PICIOARELE PE PAMANT !!!!!! BROSCARILOR!!!!!
    Care din noi e mai broscar?
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •