View Poll Results: Pronostic

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    12 48.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    13 52.00%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 56

Thread: Etapa 30 : Ceahlaul - Dinamo

  1. #1
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1

    Etapa 30 : Ceahlaul - Dinamo

    Etapa 30 : Ceahlaul - Dinamo
    Comentarii despre acest meci, inainte si dupa, aici.
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  2. #2
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Aici se va vedea stofa de campiona a lui Dinamo. Daca pierde, sunt ultimii oameni, si nu merita sub nici o forma campionatul pe care tocmai l-au castigat.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  3. #3
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Asa este Fia. Dar tine cont ca doar peste 3 zile vor juca finala cupei cu noi.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  4. #4
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Si ce legatura are finala cupei? Crezi ca isi vor odihni jucatori sau ceva de genul asta? Oricum eu zic ca Dinamo are forta sa bata pe Ceahlaul si cu echipa a doua
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  5. #5
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Eu cred ca Dinamo va juca cu juniorii. Si bine face pentru ca avem de indeplinit al doi-lea obiectiv din sezonul acesta - castigarea Cupei si implicit a EVENTULUI.
    Forza Dinamo ! Forza CAMPIONII !
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  6. #6
    toon zone bapsy's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Timisoara
    Posts
    1,229
    Reputatie
    1
    eu zic ca nu sunt "profesionisti" daca fac asta. ar trebui sa joace toate meciurile la fel...
    Sa moara oaia vecinului.

  7. #7
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Pentru statistica si palmares Dinamo TREBUIE sa bata la Ceahlaul. Pentru blazonul echipei si a antrenorului si pentru a termina acest campionat in glorie, este nevoie de victorie, fie ca este realizata cu juniorii sau titularii. Eu cred ca ANDO va juca cu cei mai putin folositi jucatori de pe parcursul campionatului. Inceputul l-a reprezentat Cigan.. Titularii trebue sa fie menajati pentru finala Cupei Romaniei care nu este nici pe departe una usoara. Otelul i-a facut mereu viata grea lui Dinamo.

    http://www.geocities.com/gaby_p_99/SLIDE_DINAMO.gif
    Attached Images Attached Images
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  8. #8
    Daddy Dolo IlMILAN's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Timisoara
    Posts
    2,326
    Reputatie
    1
    Cheahlaul nu va fi retrogradata de Dinamo....sper sa ma insel dar nu cred.
    Necazul e ca si Otelul si Dinamo se vor pregati de cupa,iar Petrolul nu mai are nici o sansa......pacat, mai bine era sa pice Bacaul si Cheahlaul.....
    [COLOR=Red][B]FORZA [/B] [/COLOR] [COLOR=Black][B] MAGICO [/B] [/COLOR] [COLOR=Red][B] MILAN [/B][/COLOR]
    [B][COLOR=Red] LE MIE RAGAZZE [/COLOR] MI VOGLIONO [COLOR=Red] CON LORO [/COLOR][/B]

  9. #9
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Chiar, ce coincidenta... echipele care joaca finala sa joace cu cele 2 care se lupta la retrogradare.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #10
    I see you RstInPc's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    1,149
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by IlMILAN
    Petrolul nu mai are nici o sansa......pacat, mai bine era sa pice Bacaul si Cheahlaul.....
    De acord cu tine. Cel putin Bacaul nu merita sa mai joace in A de mult, dar si-a cumparat locul in Divizia A . Petrolul plateste greseala fuziunii cu Astra, i-a fost fatala. A fost cea mai proasta idee a conducerii Petrolului. Sper ca nici una din echipele promovate anul acesta sa nu-si mai vanda locul castigat pe teren. De asemeni sper in salvarea lui Apulum, sa reuseasca obtinerea statutului de club profesionist. Ar fi pacat.
    [COLOR=Red]Am zis si eu, n-am dat cu paru' ...[/COLOR]

  11. #11
    junior Marcu's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Piatra Neamt
    Posts
    100
    Reputatie
    1
    Ne vedem la anu' in aceeasi divizie(A). Hai Ceahlaul!

  12. #12
    junior methos's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    123
    Reputatie
    1
    stie cineva unde se joaca meciul?...
    fortza Dinamo!!!
    hai Romania!!!

  13. #13
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    la onesti
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  14. #14
    Siempre Barça! Catalanul's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Valencia
    Posts
    13,067
    Reputatie
    1
    nu stiu ce pronostic sa pun
    poate o fi 1 pentru ca dinamo e in vacanta si o sa lase meciul nemtenilor, ca sa scape de la retrogradare
    [B]TOTS UNITS FEM FORÇA[/B]
    [SIZE="1"]Founded in the 19th century, F.C. Barcelona is the only club never to miss out on European competition. The pride of Catalunya: "[B]Sóm més que un club![/B][/SIZE]"

  15. #15
    iluminati
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    departe de oi
    Posts
    1,639
    Reputatie
    1
    sper sa-i bagam pe ceahlaul in b, sa nu mai fie suspiciuni la anul in meciurile cu ei!
    v-a placut spectacolul de dupa meci?

  16. #16
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Bate si Dinamo si Otelul!!! E vorba de blazonul echipei. La ora actuala atat Dinamo cat si Otelul sunt cu mult peste valoarea Ceahlaului si a Bacaului. Deci Dinamo si Otelul pleaca cu prima sansa.
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  17. #17
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by SVensson
    Bate si Dinamo si Otelul!!! E vorba de blazonul echipei. La ora actuala atat Dinamo cat si Otelul sunt cu mult peste valoarea Ceahlaului si a Bacaului. Deci Dinamo si Otelul pleaca cu prima sansa.
    De ce "cu mult"? Cat despre "blazon"...sa fim seriosi.
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

  18. #18
    Assistant MadSkillz's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Bucureşti
    Posts
    1,773
    Reputatie
    1
    Dinamo are nevoie de o victorie pentru a termina glorios acest campionat, dar sa spunem despre ei ca sunt ultimii oameni si ca nu merita titlul daca pierd cu Ceahlaul...asta e absurd.Cred ca va castiga desi va menaja unii jucatori.
    Numai Baschet, numai bine !

  19. #19
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    ce victorie mai vrea dinamo ... e destul
    sa lase si pe moldoveni sa isi faca treaba .. daca pot ... si daca ii ajuta si alte rezultate de la alte meciuri ...
    in fine ... cred ca va fi 2-2
    multã lume... PUÞINI OAMENI

  20. #20
    suporter gicu's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    2,072
    Reputatie
    1
    in mod normal n-ar trebui sa ma gandesc prea mult ca sa dau un pronostic la meciul asta. Dar, Ceahlaul e intr-o situatie disperata in campionat iar Dinamo isi va focaliza atentia asupra Cupei. Asadar...greu de spus. Totusi sper ca Andone sa "mearga la victorie" si sa terminam campionatul en fanfare
    ...always look on the bright side of life...

  21. #21
    junior
    Join Date
    May 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    50
    Reputatie
    1
    Gicule, si eu imi doresc asta si sper intr-o victorie, dar imi este putin frica de ce ar putea "manvera" in culise conducatorii nostri. Adica, mi-e frica sa nu apara o discutie de genul asta: "mai stefane, noi venim cu juniorii, ca oricum ne pregatim de cupa, dar voi sa va aduceti aminte de asta la anul, cand veti juca tot in A"
    Ca precizare, eu nu am avut incredere in conducere aproape niciodata; in schimb, in antrenor si jucatori, aproape mereu.

    In alta ordine de idei, sper sa il vedem la treaba in meciul asta si pe Cigan, sa vedem cam ce ii poate pielea
    "Talk sense to a fool and he calls you foolish."
    Euripides, Bacantele

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •