View Poll Results: Pronostic

Voters
25. You may not vote on this poll
  • 1

    12 48.00%
  • X

    0 0%
  • 2

    13 52.00%
Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 56 of 56

Thread: Etapa 30 : Ceahlaul - Dinamo

  1. #43
    Emperor Caligula's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Micro21
    Posts
    114
    Reputatie
    1
    Ba ceahlistilor, sincer imi pare rau de voi. Sper sa va intoarceti la anu`! Nu stiu care e treaba cu jucatorii la voi. Pleaca in masa ca gainile sau raman alaturi de echipa?

  2. #44
    senior calu's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    U.S.A.
    Posts
    203
    Reputatie
    1
    Vasile piturca e sclerozat! deja,e cam devreme zic eu,dar ca orice stelist care se respecta,ca ripper,SOS ,Gica Chioru si altii se baga in seama sa se auda vorbind! pacat ca stai in fostu meu cartier din Ro...ma asteptam sa inveti ceva,dar de unde nu e nici Dumnezeu nu cere!...de vorbe e satula lumea ma Vasile! cu faptele stam rau..ma astept sa-mi bagi o pila sa ma baneze astia ca asa se zice la tine acolo nu? dar uite ca tot tu pierzi! de ce? ca pariezi pe cai morti ca toti amicii tai,deh,cine se aseamana se aduna!stii care e culmea impotentei? iti spun daca vrei pe un PM...La multi ani!

  3. #45
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    Dinamo ....ce jucatori au bagat in echipa .?
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  4. #46
    simplu Utilizator's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    Undeva, departe...
    Posts
    11,520
    Reputatie
    0
    Dinamo a jucat corect, dovada ca Ceahlaul a picat din pacate pentru suporterii ei. S-au menajat, ce-i drept, pentru finala Cupei si n-au fortat victoria dar chiar si asa s-a observat diferenta de valoare. Sa nu uitam ca Steaua a facut tot egal, intr-un meci in care a luptat din greu. Pacat ca Danciulescu a luat "rosu" oarecum nemeritat si probabil ca nu va juca duminica. Stupid totusi acest regulament care extinde suspendarile din campionat in jocurile de Cupa si viceversa.
    "If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite." William Blake

  5. #47
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    In sfirsit,Pinalti cu (Ceahlaul lui cu tot)a plecat acolo unde ii era locul. Fara alte comentarii,eu ii urez un sincer LA MULTI ANI!!! Totusi,daca ma gindesc bine,s-ar putea sa ma bucur cam prea devreme....oare noile promovate nu au nevoie de bani???!!!

  6. #48
    sport legend Mariusmadmax's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Atlanta , USA
    Posts
    4,577
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by N0_NaM3
    Sper ca dinamo sa`shi respecte blazonul de campioana shi sa joace la adev valoare ...
    despre ce palton este vb ?
    De valoare nu te mai intreb !
    [FONT=Georgia][I][COLOR=Red]Steaua the best for ever![/COLOR][/I][/FONT]

  7. #49
    sport legend SVensson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Prin tari straine!!!
    Posts
    536
    Reputatie
    1
    Nu pot sa spun ca sunt suparat!!!
    De ce sa mint!!!
    Nici nu iti imaginezi ce bine ma face sa ma simt!!!
    Ce bine imi pare ca ati luat tzeapa!!!
    Ce bine imi pare ca ati pierdut!!!
    Ca toate visele v-au intrat la apa!!!
    Si nu mai aveti nimic de facut!!!

    Ceahlaul de vazut ne mai vedem doar cand joaca Dunarea Galati cu voi in "B". La revedere va spunem la revedere,
    [B][SIZE=2][COLOR=Red]Sanatate[/COLOR] [COLOR=Blue]acasa [/COLOR] !!![/SIZE][/B]

  8. #50
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    21
    Reputatie
    1
    Am fost un pic dezamagit de Dimano nu ma asteptam sa blatuiasca meciul.
    Cat despre Ceahlaul imi pare rau de ei dar nu au nici o treaba cu fotbalul.Pacat !!!
    Cel mai bine era sa cada Bistrita dar nenea Jan este mai tare ca Stefan in ale blaturilor.

  9. #51
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pârtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Concluzia mea, si pentru acest meci si pentru cel de la Galati este ca indiferent daca vreuna din echipe (Dinamo sau Otelul) a vrut sa face blat.... parca nu a iesit asa in evidenta. Egalul e parca rezultatul echitabil, chiar daca trimite pe Ceahlaul in B. Imi pare rau pentru ei, dar parca Bacaul s-a chinuit mai mult (pe cai cinstite) sa stea in A.
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  10. #52
    CAINE ROSU Red Heat's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Bucharest
    Posts
    758
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jazzman
    Am fost un pic dezamagit de Dimano nu ma asteptam sa blatuiasca meciul.
    Cat despre Ceahlaul imi pare rau de ei dar nu au nici o treaba cu fotbalul.Pacat !!!
    Cel mai bine era sa cada Bistrita dar nenea Jan este mai tare ca Stefan in ale blaturilor.
    Iar a blatuit Dinamo?? Hai sa fim seriosi. Daca facea blat, le dadea meciul si Ceahlaul ramanea in A. Sa va fie rusine tuturor celor care au vazut blat inainte si dupa disputarea meciului...
    [B][COLOR=Red]Fie vreme buna, fie vreme rea,
    caini pana la moarte si dincolo de ea[/COLOR][/B]

  11. #53
    junior Valikos's Avatar
    Join Date
    Feb 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1

    Exclamation Surpriza

    Nu cred ca e surpriza ca ceahlaul e in B ...sa vedem la anul chiar nu se va mai vorbi de blaturi dupa ce a plecat pinalti in B .... plus ca retrogradarea Ceahlaului are legaturi si cu partidele politice si cu alegerile si cu tot ... sportul nu mai e numai sport afaceri si politica ... imi pare rau de baietii astia ca poate dupa atati ani de A nu cred ca isi meritau soarta si ma duce gandul la Stefan care a stricat imaginea clubului si in primul rand imaginea sa , pacat de banii care i-a bagat acolo , eu sper sa vina altii sa faca treaba mai buna de 10 ori decat a facut stefan ...sa vad si eu ceva rezultate....
    Succes in B ..Ceahlaului si restul care au plecat , succes celor care au venit , felicitari celor care au castigat campionatul , felicitari si celor care au luptat si nu au reusit , o sa mai fie campionate nu se termina aici ...
    Bafta .
    VALIKOS

  12. #54
    sport legend Saber Rider's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    S.S.C.
    Posts
    1,356
    Reputatie
    1
    Chiar ca merita Ceahlaul caderea in B !!!

    Dupa ce ca Dinamo a facut tot ce a putut sa nu-i deranjeze prea mult pe moldoveni, Alexa, Danciulescu, Gaev, ca si echipa cica "standard" cu care s-a inceput meciu' (de fapt o gramada de rezerve "de lux", cum zic unii), precum si arbitrul fiind in acest sens actorii principali, Ceahlaul tot nu a reusit sa o bage in plasa.

    Asa ca, isi merita pe deplin soarta. Pa ...si la revedere !!!


    P.S.
    Naspa de arbitrul asta, ca nu a vazut prea bine cine care cum si ce la faza eliminarii, ca el sigur a vrut sa dea afara o "rezerva", si nu tocmai pe Danciulescu.
    Last edited by Saber Rider; 4th June 2004 at 14:05.
    [SIZE=1][COLOR="Lime"]I don't want to start any blasphemous rumours, but I think that God's got a sick sense of humour and when I die I expect to find Him laughing ...[/COLOR][/SIZE]

  13. #55
    HERE'S JOHNNY!! Darkslowstar's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    La capatul Stelei
    Posts
    7,402
    Reputatie
    1
    Pa Ceahlaul, nu cred ca ne va fi dor de tine.
    Scapati de gorila aia dementa daca vreti inapoi in A.
    A.. si inca ceva, jucati si voi fotbal si uitati de pinaltiuri.

  14. #56
    OK, unfµ¢k you! simpson's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    Springfield, IL
    Posts
    371
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Red Heat
    Iar a blatuit Dinamo?? Hai sa fim seriosi. Daca facea blat, le dadea meciul si Ceahlaul ramanea in A. Sa va fie rusine tuturor celor care au vazut blat inainte si dupa disputarea meciului...
    Si cei care au vazut blat in timpul meciului???? Si lor sa le fie rusine??? Da' lui Alexa cum sa-i fie?? Ala e stil de executare a unui penalty? Da' aparatorilor lui dinamo care stateau la distanta de cei 3 !!!!!!! atacanti ai ceahlaului la ultima faza de atac a acestora, noroc de Rauta ca a sutat aiurea in loc sa centreze coechipierilor din centrul careului, cum sa le fie??? Marele ghinion (ca sa nu zic prostie) al ceahlaului a fost provocarea eliminarii lui Danciulescu, asta i-a suparat probabil pe dinamovisti... Dupa eliminare, n-au mai atins pietrenii mingea vreo 5 minute!!!...
    [FONT=Verdana][COLOR=Blue][SIZE=2][I][B]Eat my dust, dust-eaters![/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •