View Poll Results: Roma - CFR Cluj?

Voters
92. You may not vote on this poll
  • Roma

    58 63.04%
  • Egal

    24 26.09%
  • CFR Cluj

    10 10.87%
Page 5 of 43 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 883

Thread: Roma - CFR Cluj 1-2

  1. #85
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LEGION View Post
    ar fi chiar culmea sa tin cu Roma!
    cand zici AS urmeaza doar......MERDA!
    da ma, am inteles ca esti un fascist surescitat, dar nu e cazul sa tot claxonezi cu orice ocazie. Plm, tu nu cred ca ai mai mult de 13 ani la cat esti de inapoiat mintal. fa-ti topic cu merda Roma si scrie singur acolo daca te plictisesti

  2. #86
    Rossonero dardar_3's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    11,482
    Reputatie
    1
    Va rog sa nu mai scriti prostii pe-aici. Respect Roma, dar nu am sa pot tine cu acest club.

  3. #87
    Ardelean Razvan T.'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Templul Ardealului
    Posts
    9,772
    Reputatie
    1
    Sper sa bata Roma ca am pariat pe ei si pe Bayern
    Fara muzica viata ar fi o greseala.

  4. #88
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    fascist surescitat,atat de banala generalizarea asta!
    p.s. cum claxonez,cum iti sare centura!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

  5. #89
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    54
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by U Cluj 1919 View Post
    Sper sa bata Roma ca am pariat pe ei si pe Bayern
    Inseamna ca o sa-ti iasa si tie un "X"!!

    Castiga CFR si pierde Steaua. Pe AS Roma, cu toata bunavointa n-o poti compara cu Bayern ... mai trebuie sa mai lucreze putin la conditie fizica si la seriozitate.
    Iar intre CFR si Steaua cred ca la ora actuala, cu o mobilizare exemplara, pare mai disciplinata si mai eficienta CFR Cluj decat echipa lui Becali.

    Asa ca ce ai sa iei pe mere ai sa dai pe pere!! Daca uitai un pic de ura fara sens intre CFR si Universitatea, poate ca ai fi castigat si tu ceva din banii investiti in pariuri.

    Este posibil ca Steaua sa piarda cu 2-0 sau 3-1, si CFR sa faca ori un egal de 1-1 sau chiar sa castige cu 2-1(desi eu m-as bucura sa ma insel in privinta Stelei care sa reuseasca s-o invinga pe Bayern).
    Last edited by Bruno08; 15th September 2008 at 17:54.
    Mai bine un optimist care se inseala din cand in cand decat un pesimist care are mereu dreptate .. sa nu uitam insa niciodata ca pesimistul nu este nimic altceva decat un .. Optimist cu Experienta!

  6. #90
    junior rpb's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    124
    Reputatie
    1
    Sper ca CFR sa scoata un egal, desi nu prea sunt premise pentru asa ceva avand in vedere forma slaba pe care o traverseaza echipa. Chiar daca Roma nu e nici ea in mare forma, totusi are un plus fata de clujeni.

  7. #91
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bruno08 View Post
    Inseamna ca o sa-ti iasa si tie un "X"!!

    Castiga CFR si pierde Steaua + bla bla bla, aberatii, porcarii, non-sensuri, bla bla bla bla bla.


    Roma sub Bayern? Hahahaha, ca si cum ai compara un Lamborghini Murcielago cu un VW Golf Castiga CFR delirezi
    Steaua ca valoare si ca lot e de 10 ori mai buna ca cfr. Mai invata si tu despre fotbal si vino dupaia cu povesti de astea cu balauri

  8. #92
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    54
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post


    Roma sub Bayern? Hahahaha, ca si cum ai compara un Lamborghini Murcielago cu un VW Golf Castiga CFR delirezi
    Steaua ca valoare si ca lot e de 10 ori mai buna ca cfr. Mai invata si tu despre fotbal si vino dupaia cu povesti de astea cu balauri
    A fi un bun suporter inseamna sa iei cunostinta si de adevaratele probleme ale unei echipe si sa incerci sa-i recunosti valoarea fara dezorientare exaltata.

    Vad ca la tine sant ceva probleme de percepere a situatiei, dar am sa pun totul pe seama unei priviri prea indelungate in pocalul lui Bachus .. desi este destul de devreme inca pentrru asta.

    Am sa te intreb totusi ceva(retine te rog ca nu sant fan nici de al lui CFR si nici de al Stelei), ... de ce a terminat CFR prima pe tabela anul trecut iesind campioana RO?

    Daca reusesti sa-mi explici intr-un mod plauzibil, fara sa utilizezi de prea multe icons colorate(sper ca poti utiliza si text ca sa te faci inteles), de ce n-a iesit Steaua pe locul I sezonul tecut in locul CFR-ului, am sa te si cred ca Steaua este mai buna ca CFR ... promit!

    Astept un raspuns coerent de la tine.

    Iar in privinta lui AS Roma ca este mai buna decat Bayern da-mi te rog niste explicatii de ce consideri tu asta?
    Last edited by Bruno08; 15th September 2008 at 18:33.
    Mai bine un optimist care se inseala din cand in cand decat un pesimist care are mereu dreptate .. sa nu uitam insa niciodata ca pesimistul nu este nimic altceva decat un .. Optimist cu Experienta!

  9. #93
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Unu' : De ce e Roma mai buna ca Bayern? - Nu vorbim de o comparatie intre Roma si Bayern per ansamblu, ca palmares sau traditie sau istorie, unde Bayern cu siguranta e peste Roma in Europa. Dar sa compari Roma si Bayern in acest moment, ia in considerare atat: campionatul trecut - Roma a terminat pe 2, in spatele lui Inter, in Serie A. Bayern a terminat pe 1 un campionat al Germaniei care este net inferior celui italian ca valoare. Apoi rezultatele din Europa in sezonul trecut - Bayern a reusit sa atinga doar sferturi de finala in UEFA, fiind de eliminat de mediocra echipa Getafe. Roma a reusit sa elimine pe Real Madrid si a fost eliminata in sferturi doar fiindca a picat cu Manchester United, pur si simplu cea mai buna echipa din lume la acea vreme. Asa ca poti compara si sa tragi ce concluzie vrei, eu zic ca Roma e peste Bayern ca echipa momentan si ca experienta in competitiile mari din Europa. In plus putem discuta despre jucatori, unde cred ca Roma are un + fata de Bayern. Un Totti, Vucinici, Aquilani, Baptista, De Rossi sunt peste un Toni, Podolski, Klose.

    Doi': cfr cluj a luat titlul pentru ca a reusit cel mai bine sa cumpere meciuri, sa cumpere arbitrii etc. cu un simplu calcul, daca n-ar fi castigat absolut rusinos meciurile cu Dinamo, Rapid si U Cluj, unde era cfr cu 9 puncte in minus? Sub Steaua evident. de fapt la cfr nu e o noutate acest lucru, ei asa au reusit sa faca marea performanta de a ajunge din C in Liga Campionilor...cumparand tot ce s-a putut. Dar normal ca interesul tuturor e sa dea in steaua si becali, sa atraga atentia ca doar ei apasa butoane in timp ce clujenii astia isi vad de treaba, cu sprijinul FRF si al lui Sandu, si isi cumpara titluri. ca valoare s-a vazut cfr in meciul direct cand steaua i-a umilit pur si simplu.
    PS: nici eu nu tin cu steaua sau cfr, din contra, nu suport echipele astea

  10. #94
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Indiferent de valoarea celor doua campionate, Bayern le da cu flitu si lu Roma si lu Inter (ia de vezi rezultatele din trecut). Singura echipa de care se tem din Italia este Milan, pe care nu au reusit sa o elimine niciodata. Apoi as zice ca si fata de Juve au ceva respect, dar nu atat de mult cat fata de rossoneri.

    daca tot te-ai apucat de calcule, ia de vezi unde ar fi ajuns si ...aia fara 3p cu japca in Giulesti, fara ajutorul din plin al arbitrilor in meciurile cu CFR, Unirea si Craiova, fara blatul ordinar cu Vaslui, fara punctele gratis cu Farul si Gloria Buzau...

  11. #95
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    On topic: Ionel Ganea: "CFR o să bată recordul de la meciul Liverpool - Besiktas 8-0". Sa ai gura aurita Ganezule

  12. #96
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Ganea a mai zis si ca va juca cu Rapid in CL, parca si cu Timisoara...

    Stai flexat, ca-ti tremura deja chilotii de surpriza care pluteste in aer pentru maine seara

  13. #97
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    54
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Unu' : De ce e Roma mai buna ca Bayern? - Nu vorbim de o comparatie intre Roma si Bayern per ansamblu, ca palmares sau traditie sau istorie, unde Bayern cu siguranta e peste Roma in Europa. Dar sa compari Roma si Bayern in acest moment, ia in considerare atat: campionatul trecut - Roma a terminat pe 2, in spatele lui Inter, in Serie A. Bayern a terminat pe 1 un campionat al Germaniei care este net inferior celui italian ca valoare. Apoi rezultatele din Europa in sezonul trecut - Bayern a reusit sa atinga doar sferturi de finala in UEFA, fiind de eliminat de mediocra echipa Getafe. Roma a reusit sa elimine pe Real Madrid si a fost eliminata in sferturi doar fiindca a picat cu Manchester United, pur si simplu cea mai buna echipa din lume la acea vreme. Asa ca poti compara si sa tragi ce concluzie vrei, eu zic ca Roma e peste Bayern ca echipa momentan si ca experienta in competitiile mari din Europa. In plus putem discuta despre jucatori, unde cred ca Roma are un + fata de Bayern. Un Totti, Vucinici, Aquilani, Baptista, De Rossi sunt peste un Toni, Podolski, Klose.
    Aici vad ca uiti intentionat niste jucatori de nationale de prima mana care joaca la Bayern(daca tu nu-i stii tii enumar eu):

    Sagnol (nationala Frantei )
    Lucio (national Brazilian)
    van Buyten (nationala Belgiei)
    Demichelis (nationala Argentinei )
    Philipp Lahm (nationala Germaniei )
    Altintop ( Nationala Turciei )
    Ribéry (nationala Frantei)
    Zé Roberto ( Nationala Braziliei)
    van Bommel ( nationala Olandei )
    Sosa ( nationala Argentinei )
    Borowski (nationala Germaniei )
    Schweinsteiger (nationala Germaniei )

    Deci, cand joaca Bayern, joaca cu 11 Jucatori nationali in teren si inca trebuie sa lase 5 jucatori nationali pe banca de rezerva ..!!??(ca si cei trei enumerati de tine sant jucatori nationali) Ce risipa ...!?
    Fara comentarii!! Unde, pe ce loc valoric se afla AS Roma aici? Raspunde-ti singur cu sinceritate!

    Daca si acuma ramai la parerea ta ca AS Roma si jucatorii ei sant peste cei ai lui Bayern, este parerea ta si poart-o cu tine ca este dreptul tau. Eu i-mi rezerv insa dreptul sa nu fiu de acord cu tine cand ma uit ce echipa ara Bayern la ora actuala, atat in teren cat si pe banca de rezerve in acelasi timp(cel putin 16 nationali).
    Doi': cfr cluj a luat titlul pentru ca a reusit cel mai bine sa cumpere meciuri, sa cumpere arbitrii etc. cu un simplu calcul, daca n-ar fi castigat absolut rusinos meciurile cu Dinamo, Rapid si U Cluj, unde era cfr cu 9 puncte in minus? Sub Steaua evident. de fapt la cfr nu e o noutate acest lucru, ei asa au reusit sa faca marea performanta de a ajunge din C in Liga Campionilor...cumparand tot ce s-a putut. Dar normal ca interesul tuturor e sa dea in steaua si becali, sa atraga atentia ca doar ei apasa butoane in timp ce clujenii astia isi vad de treaba, cu sprijinul FRF si al lui Sandu, si isi cumpara titluri. ca valoare s-a vazut cfr in meciul direct cand steaua i-a umilit pur si simplu.
    PS: nici eu nu tin cu steaua sau cfr, din contra, nu suport echipele astea
    Aici cred ca exact aceeasi situatie a fost si la Steaua nu? Asa ca fiecarte a purtat valize dupa el si a cumparat ce a putut si de la cine a putut, asa ca aici as anula o departajare valorica.

    Iar dupa asta nu ramane decat sa ma uit la stilul de joc. Desi la CFR nu pot sa zic ca-mi place ca au asa de multi straini incat eu cred ca nici macar administratorul de intretinere al terenului nu este roman, totusi nu pot sa nu recunosc ca au(sau au avut pana in sezonul asta - ramane sa vedem cum vor evolua mai departe), un joc de fotbal frumos.

    De aceea eu zic ca este ca la calculul probabilitatilor. Este mai probabil ca CFR sa faca egal sau sa castige cu AS Roma decat sa castige sau sa faca egal Steaua cu Bayern

    Cum tu ai parerea ta, o am si eu pe a mea si ti-am enumerat si motivele mele cele mai scurte .. nu mai doresc sa scriu romane pe tema asta.
    Last edited by Bruno08; 15th September 2008 at 19:33.
    Mai bine un optimist care se inseala din cand in cand decat un pesimist care are mereu dreptate .. sa nu uitam insa niciodata ca pesimistul nu este nimic altceva decat un .. Optimist cu Experienta!

  14. #98
    Pinguin radical BBB's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    3,781
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    Ganea a mai zis si ca va juca cu Rapid in CL, parca si cu Timisoara...

    Stai flexat, ca-ti tremura deja chilotii de surpriza care pluteste in aer pentru maine seara
    Faptul ca am visat ca se termina meciul 2-2 si m-am trezit tot transpirat ca dintr-un cosmar nu inseamna ca si in subconstient ma tem de o eventuala surpriza pe Olimpico. Sau nu-i asa?

    PS: Bine Bruno, am inteles ideea ta, nu pot decat sa ti-o respect chiar daca nu sunt de acord cu tine. mie singurul lucru care mi se pare absurd, facand abstractie de orice simpatie fotbalistica si vorbind strict obiectiv...nu vad cum poti sa dai vreo sansa cfrului la Roma? Nici macar ala 0,01% care exista teoretic. Au sanse nule, 0%, multime vida!

  15. #99
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    n-am vazut mesajul tau unde ai scris ca ai si visat asa ceva, insa se pare ca am intuit bine. iar daca ai ajuns sa ai si cosmaruri pe tema asta, e clar, ti-a fost atins deja si subconstientul..
    ma duc sa pun la pariuri pe scor exact, 2-2

  16. #100
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    54
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Faptul ca am visat ca se termina meciul 2-2 si m-am trezit tot transpirat ca dintr-un cosmar nu inseamna ca si in subconstient ma tem de o eventuala surpriza pe Olimpico. Sau nu-i asa?

    PS: Bine Bruno, am inteles ideea ta, nu pot decat sa ti-o respect chiar daca nu sunt de acord cu tine. mie singurul lucru care mi se pare absurd, facand abstractie de orice simpatie fotbalistica si vorbind strict obiectiv...nu vad cum poti sa dai vreo sansa cfrului la Roma? Nici macar ala 0,01% care exista teoretic. Au sanse nule, 0%, multime vida!
    Eu am gandit in felul urmator, pe cand Steaua si Bayern se cunosc foarte bine(nu personal ci din palmaresuri, traditii si evolutii internationale) si stiu cum vor reactiona fiecare, sau spera fiecare sa stie si cum va reactiona cealalta echipa adversa, CFR-ul este o necunoscuta totala pt AS Roma.
    O strategie de joc o poti face cand ai ceva palpabil si poti sa construiesti o previzibilitate a actiunilor adversarului pt a te putea feri de el si a contraataca.
    Pt CFR nu exista prvizibilitate pt ca nu au un curs sau o fluenta competitionala internationala care sa poata fi anticipata. Altfel spus, nimeni nu are habar cum vor reactiona jucatorii lui CFR in afara tarii, respectiv pe gazonul lui AS Roma.

    AS Roma nu prea merge foarte bine in ultima vreme. Inca se cauta o abordare de stil de joc si de aici si urucurile si coborasurile.

    Acuma sa adunam ce avem. Avem o AS Roma cu o prestabilitate variabila si atunci cand i-si cunosc adversarul. insa avem si o nebuloasa totala pt strategii lui AS Roma care se numeste CFR(si mai grav, Ando mai era de prevazut insa ce se va intampla si cum va evolua echipa acuma fara el ..!!??). La CFR joaca jucatori care au venit la o echipa in RO pt a intra in fotbalul european pe singura poarta pe care au mai gasit-o deschisa. Jucatori care acuma au o sansa sa atraga atentia asupra lor. Care o viata intreaga au visat sa joace cu echipe ca AS Roma de ex. Acesti jucatori au acuma ocazia sa-si scuipe plamanii pe teren pentru a dovedi ca sant buni, cu speranta ca vor avansa mai departe sau ca prin evolutia lor vor ajunge sa convinga international si sa fie cumparati de echipe mai bune si mai banoase decat CFR.

    Si mai avem o echipa AS Roma( acuma ma refer numai la jucatori si nu la strategii ei), care sant de regula aroganti din fire(asemenea alor nostrii - doar santem rude indepartate cu italienii si ne cam putem face o idee cum i-i vor privi pe CFR) si care nu stiu ce ma face sa cred ca nu vor trata meciul cu seriozitate.

    Rezumatul este ca cei de la CFR vor sti ca poate este ultima sansa se demonstreze ce pot si vor da 150% pe teren, pe cand cei de la AS Roma(repet din nou, ma refer aici la jucatori) vor considera ca vor face fata oricum ca ei sant doar AS Roma si vor da max. 80-90 %.
    Asa ca este posibil ca pana sa se trezeasca la realitate jucatorii lui AS roma, CFR-ul sa reuseasca sa intoarca roata si chiar daca nu castiga sa reuseasca sa faca totusi un egal. Intelegi acuma?
    Last edited by Bruno08; 15th September 2008 at 20:24.
    Mai bine un optimist care se inseala din cand in cand decat un pesimist care are mereu dreptate .. sa nu uitam insa niciodata ca pesimistul nu este nimic altceva decat un .. Optimist cu Experienta!

  17. #101
    incepator
    Join Date
    Sep 2008
    Posts
    47
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Bruno08 View Post
    Eu am gandit in felul urmator, pe cand Steaua si Bayern se cunosc foarte bine(nu personal ci din palmaresuri, traditii si evolutii internationale) si stiu cum vor reactiona fiecare, sau spera fiecare sa stie si cum va reactiona cealalta echipa adversa, CFR-ul este o necunoscuta totala pt AS Roma.
    O strategie de joc o poti face cand ai ceva palpabil si poti sa construiesti o previzibilitate a actiunilor adversarului pt a te putea feri de el si a contraataca.
    Pt CFR nu exista prvizibilitate pt ca nu au un curs sau o fluenta competitionala internationala care sa poata fi anticipata. Altfel spus, nimeni nu are habar cum vor reactiona jucatorii lui CFR in afara tarii, respectiv pe gazonul lui AS Roma.

    AS Roma nu prea merge foarte bine in ultima vreme. Inca se cauta o abordare de stil de joc si de aici si urucurile si coborasurile.

    Acuma sa adunam ce avem. Avem o AS Roma cu o prestabilitate variabila si atunci cand i-si cunosc adversarul. insa avem si o nebuloasa totala pt strategii lui AS Roma care se numeste CFR(si mai grav, Ando mai era de prevazut insa ce se va intampla si cum va evolua echipa acuma fara el ..!!??). La CFR joaca jucatori care au venit la o echipa in RO pt a intra in fotbalul european pe singura poarta pe care au mai gasit-o deschisa. Jucatori care acuma au o sansa sa atraga atentia asupra lor. Care o viata intreaga au visat sa joace cu echipe ca AS Roma de ex. Acesti jucatori au acuma ocazia sa-si scuipe plamanii pe teren pentru a dovedi ca sant buni, cu speranta ca vor avansa mai departe sau ca prin evolutia lor vor ajunge sa convinga international si sa fie cumparati de echipe mai bune si mai banoase decat CFR.

    Si mai avem o echipa AS Roma( acuma ma refer numai la jucatori si nu la strategii ei), care sant de regula aroganti din fire(asemenea alor nostrii - doar santem rude indepartate cu italienii si ne cam putem face o idee cum i-i vor privi pe CFR) si care nu stiu ce ma face sa cred ca nu vor trata meciul cu seriozitate.

    Rezumatul este ca cei de la CFR vor sti ca poate este ultima sansa se demonstreze ce pot si vor da 150% pe teren, pe cand cei de la AS Roma(repet din nou, ma refer aici la jucatori) vor considera ca vor face fata oricum ca ei sant doar AS Roma si vor da max. 80-90 %.
    Asa ca este posibil ca pana sa se trezeasca la realitate jucatorii lui AS roma, CFR-ul sa reuseasca sa intoarca roata si chiar daca nu castiga sa reuseasca sa faca totusi un egal. Intelegi acuma?

    Frumoasa analiza facuta de tine! Dupa ce am citit cateva posturi de ale tale mi-am dat seama ca esti un tip inteligent. Bravo!

  18. #102
    sport legend ensic's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Cluj
    Posts
    1,971
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by BBB View Post
    Steaua ca valoare si ca lot e de 10 ori mai buna ca cfr. Mai invata si tu despre fotbal si vino dupaia cu povesti de astea cu balauri
    Vezi ca risti sa pici in derizoriu din cauza urii fata de CFR!
    Oricum apreciez ca desi ai scris CFR cu litere mici totusi ai facut efortul sa nu folosesti asterisk-uri, deci sunt sanse de mai bine!

  19. #103
    ANTI-corpodean razwan_vs's Avatar
    Join Date
    Nov 2005
    Location
    Vaslui
    Posts
    10,720
    Reputatie
    1
    vreo 2-3 la zero pt roma
    Ăsta nu e fotbal, ci mafie. [B]F**K YOU PLATINI [/B]

  20. #104
    junior
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    54
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by jeujeu View Post
    Frumoasa analiza facuta de tine! Dupa ce am citit cateva posturi de ale tale mi-am dat seama ca esti un tip inteligent. Bravo!
    Multumesc de apreciere!
    Mai bine un optimist care se inseala din cand in cand decat un pesimist care are mereu dreptate .. sa nu uitam insa niciodata ca pesimistul nu este nimic altceva decat un .. Optimist cu Experienta!

  21. #105
    On a river Charon's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    4,756
    Reputatie
    1
    BBB hai ca esti glumet cu explicatia superioritatii ROmei in fata lui Bayern!
    Roma ca si celelalte echipe italiene nu fac altceva decat navigheze in spatele celor 3 mari ai Italiei:Milan,Inter si Juve!
    Conjunctura(retrogradarea lui Juve,schimbul de generatii de la Milan) au facut ca Roma sa ajunga anul trecut pe 2,daca e sa fiu rau,nu sunt altceva decat o ploaie de vara!
    Anul asta greu o sa prinda si acel ultim loc de Cl,locul 4!
    Bayern ca si Milan,Man.United,Barca a avut o fluctuatie care de obicei nu tine 2 sezoane la rand fapt demonstrat de n ori pana acum!
    Au cultura de invingator in sange,sunt o masinarie care daca vrei, se mai opreste odata la 6-7 ani sa mai schimbe uleiul!
    Nu exista comparatie intre cele doua pentru ca nu poti compara ceva din clase diferite!
    In Europa sunt 8-9 echipe de clasa lui Bayern si apoi urmeaza restul!
    [B]Lungește Doamne boala, până se va coace poama![/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •