View Poll Results: Steaua - Bayern

Voters
127. You may not vote on this poll
  • 1

    37 29.13%
  • x

    33 25.98%
  • 2

    57 44.88%
Page 2 of 37 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 763

Thread: Steaua - Bayern 0-1

  1. #22
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Cate meciuri ale lui Bayern ai vazut mah sezonul asta?
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  2. #23
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    JET tie mah! Mars de-aici pe suporter steaua! acolo nu te impiedici de mesaje care nu "toata stima tot poporu/ceausescu trocoloru"

    Cate meciuri ale lui Bayern ai vazut mah sezonul asta?
    am vazut de-ale lui tinicheaua..

    LE
    Quote Originally Posted by moty
    marius, de ce-ti bati tu capul?
    dar chiar asa! nu ne faci un bine si-l iei cu tine pe threadurile de adus osanale tinichelii, acolo unde va molipsiti cu totii de jijism?
    Last edited by cinebelu; 29th August 2008 at 14:04.

  3. #24
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    marius, de ce-ti bati tu capul?

  4. 29th August 2008, 15:44

  5. #25
    Delije rador's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Acolo
    Posts
    1,171
    Reputatie
    1
    voi chiar visati ca veti bate cu 2-0, 3-0 sau mai stiu eu cat cea mai puternica formatie din grupa? totusi... ati jucat foarte bine cu Galata, dar se compara?
    "Putem fugi, dar nu ne putem ascunde / PCH e peste noi oriunde"

  6. #26
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    3,937
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by LordulCapdeMort View Post
    Bayern nu se joaca cu echipele mici , bate fara probleme ...nemtii joaca pana-n ultimul minut
    Derbyul fostelor castigatoare ale competitiei din acesta grupa...

    Lordule, ia de aici si astea doua logouri si salveaza-le, ca vor fi la moda in curand ca avatar. Logo1 Logo2
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    alt jijel.
    Borcica, tu esti ? Ai supravietuit ?

  7. #27
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Derbyul fostelor castigatoare ale competitiei din acesta grupa...
    asta poate doar in pipera. nemtii vorbesc de o grupa facila, sunt bucurosi ca au prins una dintre cele mai slabe din prima urna, iar Fiorentina nu-i Milan. aaa, am uitat, de steaua nici nu se pomeneste, 6p din oficiu



    Quote Originally Posted by Liviu View Post
    Borcica, tu esti ? Ai supravietuit ?
    de 1000 de ori mai bine borcica decat jijica
    crimbogaz n-are decat sa se antreneze si 100 de ani de acum incolo fara sa-si atinga visul, atat timp cat nu ajungem sa ne antrenam pe la masa verde pentru a ajunge in LC

  8. #28
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    unii nu au alta forma de a-si ineca amarul, decat sa stea toata ziua pe aici si sa "comenteze" orice. niste ratati, care au sperat pana in ultima clipa [aici sunt de felicitat] ca Steaua sa nu se califice, iar daca nu le-a "iesit", le-a ramas un singur lucru, sa faca pe gica contra pe aici. cerebelu' tata lor. s-aveti spor.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  9. #29
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    eu doar mi-am expus parerea, ratatii de serviciu sunt tot aceia care in lipsa de argumente si inaptitudine de a participa la o discutie, jignesc pe ceilalti

    mucimax, mars pe suporter steaua, acolo nu te deranjeaza nimeni!

  10. #30
    Moderator iulian_1976's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Rhône-Alpes
    Posts
    10,093
    Reputatie
    0
    Sper intr-un rezultat bun pentru Steaua.

    Insa tin sa precizez Bayern in conditiile in care au lipsit un an
    au urmatoarea mentalitatea de bayerez este : trebuie sa impresionam Europa si sa le luam frica , cand sa demonstreze asta decat in primul meci Steaua-Bayern.

    Asta e un meci tare periculos daca iese Steaua bine putem spune ca a trecut un examen foarte greu.
    Daca nu o sa fie asa Bayernul da multe goluri ...nu se opresc pana nu fluiera arbitrul.
    Este bine ca se joaca acasa daca juca Steaua la Munchen as fi banuit ceva necurat la trageri, asa totusi joaca acasa.
    Deci mare atentie la Bayern !!! nu sunt o echipa de urna 1 dar ravnesc mult acolo sus.
    Daca ar lipsi Ribery 30% din valoare ar scade brusc.
    Gott würfelt nicht! Einstein.

  11. #31
    [st][/st] mariomax's Avatar
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    5,154
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cinebelu View Post
    eu doar mi-am expus parerea, ratatii de serviciu sunt tot aceia care in lipsa de argumente si inaptitudine de a participa la o discutie, jignesc pe ceilalti

    mucimax, mars pe suporter steaua, acolo nu te deranjeaza nimeni!
    cum ziceam.
    [size="6"][b][color="blue"]M E S S[/color][color="dimgray"] 1[/color] [color="red"]3 5 2[/color] [COLOR="Gray"]&[/COLOR] [color="lightblue"]31[/color][/b][/size]

  12. #32
    red and blue sebastianstis's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    canada(MONTREAL)
    Posts
    830
    Reputatie
    1
    i-au dat drumul de la rece ,mariomax , nu te mai chinui ...el amesteca fotbalul ,cu familia ,scoala ,serviciul ...si cum e frustrat peste tot ...aici se incalzeste ...ceea ce e mai grav ,,,e ca e lasat in pace sa debiteze fel de fel de ineptii pe aici ...si mai vorbeste de jigniri...hai steaua...
    FREE UR MIND

  13. #33
    Banned
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,698
    Reputatie
    0
    poate matale este chior sau nu sesizeaza felul in care mi s-a adresat celalalt specimen
    i-au dat drumul de la rece ,mariomax , nu te mai chinui ...el amesteca fotbalul ,cu familia ,scoala ,serviciul ...si cum e frustrat peste tot ...aici se incalzeste


    parca vorbeai de nu stiu cine care sufera de clarviziune si doreste sa le stie pe toate. esti sigur ca nu vorbeai cumva de tine, ca si inmesajul de anterior?

  14. #34
    MasterOfPuppies apparte's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    Orasul rosu-albastru
    Posts
    2,788
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by iulian_1976 View Post
    Sper intr-un rezultat bun pentru Steaua.

    Insa tin sa precizez Bayern in conditiile in care au lipsit un an
    au urmatoarea mentalitatea de bayerez este : trebuie sa impresionam Europa si sa le luam frica , cand sa demonstreze asta decat in primul meci Steaua-Bayern.

    Asta e un meci tare periculos daca iese Steaua bine putem spune ca a trecut un examen foarte greu.
    Daca nu o sa fie asa Bayernul da multe goluri ...nu se opresc pana nu fluiera arbitrul.
    Este bine ca se joaca acasa daca juca Steaua la Munchen as fi banuit ceva necurat la trageri, asa totusi joaca acasa.
    Deci mare atentie la Bayern !!! nu sunt o echipa de urna 1 dar ravnesc mult acolo sus.
    Daca ar lipsi Ribery 30% din valoare ar scade brusc.
    Steaua are sanse mici cu Bayern...dar totusi le are!Sa nu uitam ca la Euro in meciul cu Italia niciunul din fundasii nostri nu l-au putut marca foarte bine pe Toni...in plus,langa el mai e Klose/Podolski....la mijloc sunt super jucatori : Schweinsteiger,Van Bommel,Ribery,De Michelis,Ze Roberto,Ottl....asa ca au de unde alege...imi aduc aminte de meciul din primul tur de UEFA de la Belgrad si de un pusti fantastic,Kross parca...apararea e si ea tare cu Lell,Lucio,Van Buyten si Lahm....cred ca singurul post unde stau mai prost e cel de portar unde Rensing e clar un portar sub media echipei(daca putem spune asa ceva despre el). Daca vom reusi sa blocam jocul lui Tony (diferit fata de ce joaca la nationala),sa inchidem mijlocul...am putea face surpriza...va fi greu sa le punem probleme in atac unde am avea nevoie de un varf cu statura si tehnica lui Arturo,viteza lui Banel,forta lui Goe si sutul lui Szekely...pe flancuri sanse slabe pt ca atat Lahm cat si Lell sunt foarte rapizi cu mentiunea ca Lahm are "prostul" obicei sa se aventureze in atac si sa mai si traga bine la poarta !
    Forza Steaua!
    [B][SIZE="4"]I was built to be the best,number one and nothing less![/SIZE][/B]

  15. #35
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Ne blocam in aparare ca si in meciul cu Franta sau Italia sau Galata si atacam pe contre.
    Stam cu gura pe nemtalai in Ghencea si nu o sa faca mare lucru.

    Ribery a mai fost el fioros in meciul de la euro..si pan la urma a fost doar un anonim pe teren.

    cu echipa asta nu luam bataie de la nemtalai. Ba putem chiar sa inscriem
    Zapata
    Ogararu-Goian-Radoi-Eme/P marin
    Ov Petre-Lovin
    Szekely/Banel-Plesan-Dayro
    Arthuro

  16. #36
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    si Toja?

  17. #37
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    Toja nu m-a convins pana acum. Toja e folosit intr-o formula ofensiva. Cu nemtii Laca va face acelasi meci defensiv ca si cu galata. Trebuie sa ai 2 inchizatori ca nemtii trag de la distanta. Trebuie sa ii blochezi de la 30 de m. Nu cred ca eme va fi bun de joc pana la meci... dar e acolo P Marin.
    Mai mare incredere am in Plesan cu nemtii. E un f bun pasator si mai vine si in aparare. Tii minte ce gol a dat la 5-1 ala cu germania de pe giulesti?

  18. #38
    it's a boy! moty's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    10,843
    Reputatie
    1
    Da, tin minte, dar din pacate de atunci incoace nu prea mai tin minte nimic

  19. #39
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    A fost mai mult lovit Plesan, dar eu i-as da o sansa. Oricum Stancu, Toja, Plesan, Banel, Szekely, Arthuro, Dayro, Laca are de unde alege si face mai multe partituri ofensive.
    Avem defensiva strong si daca vine Oga plus Eme refacut eu as spera la locul 2 in grupa.
    Last edited by YodaRo; 30th August 2008 at 00:28.

  20. #40
    Banned
    Join Date
    Jul 2006
    Posts
    2,943
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by YodaRo View Post
    A fost mai mult lovit Plesan, dar eu i-as da o sansa. Oricum Stancu, Toja, Plesan, Banel, Szekely, Arthuro, Dayro, Laca are de unde alege si face mai multe partituri ofensive.
    Avem defensiva strong si daca vine Oga plus Eme refacut eu as spera la locul 2 in grupa.


    E ieftina marijuana in State?

  21. #41
    sport legend
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    USA
    Posts
    2,707
    Reputatie
    1
    cat mai e punga cu aurolac de pe langa gara si podul grant? sau e la liber inteleg...

  22. #42
    Odd interaction eventHorizon's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,566
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by YodaRo View Post
    cat mai e punga cu aurolac de pe langa gara si podul grant? sau e la liber inteleg...
    da crezi ca stie? el o fura
    He may be cast in bronze, but he′s still capable of producing truly golden moments...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •