Results 1 to 3 of 3

Thread: Schiaucu vrea sa plece

  1. #1
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1

    Schiaucu vrea sa plece

    "Au fost doi ani extrem de grei. Am avut foarte mult de muncă, am făcut modificări la club şi īn contracte. De departe, cea mai grea problemă a fost găsirea resurselor financiare. Sīnt obosit şi puţin dezamăgit de performanţele realizate īn aceşti doi ani de zile. Am reuşit să stabilizăm situaţia financiară, īnsă n-am obţinut performanţele dorite de toţi. Am suferit mult īn acest interval de timp şi mă gīndesc serios să renunţ la funcţie", a spus Schiaucu Mandatul lui Schiaucu expiră la sfīrşitul lunii iunie, astfel că īn cadrul Adunării Generale a clubului va trebui să se aleagă un alt preşedinte al Consiliului Director. Īn ultimii trei ani, clubul FC Argeş a fost condus de trei preşedinţi: Mihai Georgescu,Victor Jigman şi Paul Schiaucu.

  2. #2
    junior lucas1977's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Stefanesti - Arges
    Posts
    97
    Reputatie
    1
    Si noi suntem dezamagitzi ca a plecat Dica pe o suma atat de mica, domnule Schiaucu ...

  3. #3
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Se pare ca presedintele Schiaucu va ramane totusi la club... Joi seara s-ar fi hotarat asta, impreuna cu formarea unei piramide in fotbalul din judet, avand ca varf FC Arges, in Divizia B Dacia Mioveni si International Pitesti, iar in Divizia C ARO Campulung.

    Cat priveste motivele noastre de dezamagire, sunt destule si le-am tot discutat aici!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •