View Poll Results: Ne vom califica intr-o cupa europeana?

Voters
33. You may not vote on this poll
  • Da

    16 48.48%
  • Nu

    17 51.52%
Multiple Choice Poll.
Page 101 of 149 FirstFirst ... 519199100101102103111 ... LastLast
Results 2,101 to 2,121 of 3126

Thread: UNIVERSITATEA CRAIOVA

  1. #2101
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by dan_oradea
    nu inteleg ce te deranjeaza, edmond :? e cumva sectiunea exclusiva a oltenilor ?! negi preferinta voastra pentru praz ?! si noua ne place palinca cere domnule sanctionarea cui vrei tu, daca e ceva ce nu ti se pare ,,firesc'' hai pa, dragule ...
    oradene, sa ne intzelegem, nu ma intereseaza persoana ta, cred ca am vorbit o singura data, cand m-ai atacat. Nu stiu nici cu ce echipa tzii , mi se rupe de tine, asa ca fa pasi . La Craiova oricum o s-o luatzi.
    IAR ARDELENII , MA REFER LA ROMANII ARDELENI II CONSIDER SIMPATICI. Foarte departe de mine gandul de a-i ura pe ardeleni(repet, romanii ardeleni)

  2. #2102
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ady_azzuro
    Blue , nu ascultai meciul,il urmari doar pe internet.
    Dar l-am trait la intensitate maxima
    vroiam sa te intreb ce ziceau comentarii de meci dar daca doar il traisi la intensitate maxima pe internet, n-am facut nimic

  3. #2103
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    oradene, sa ne intzelegem, nu ma intereseaza persoana ta, cred ca am vorbit o singura data, cand m-ai atacat. Nu stiu nici cu ce echipa tzii , mi se rupe de tine, asa ca fa pasi . La Craiova oricum o s-o luatzi.
    Se baga si el inseama ca urmeaza meciul Craiova - Oradea , ca altfel nu avea privilegul de a fi bagat in seama
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  4. #2104
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    Felicitari pentru victorie... se pare ca v-ati revenit

    Intrebarea este pentru cat timp? Zic asta fiindca este celebra viteza cu care Universitatea ajunge de la coada in top si invers...

    Daca o tineti tot asa... o sa ajungeti in etapa urmatoare inaintea la Apulum Alba Iulia... :o

    ____________________
    Hai Unirea, ca se poate!
    Fair-Play, Please!

  5. #2105
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Blue
    vroiam sa te intreb ce ziceau comentarii de meci dar daca doar il traisi la intensitate maxima pe internet, n-am facut nimic
    Uite ca facuram ceva
    Urmari stirile din Sport de pe Pro tv int si zisera ca suntem buni 8) 8) 8) si il felicitara pe Badita , care a readus la viata corabia STIINTEI
    Si lasa ca aparura ziarele si le citesti
    Cum meciul cu oradea e deja castigat , yo sper la o victorie in ghencea, sa le scoatem fumurile din cap la stelisti
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #2106
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Comentatorii au concluzionat ca per total Craiova a meritat victoria , chiar daca Argesului i s-a anulat un gol valabil (la 0-0 ) .. Craiova a mai avut doua suturi in bara ( Njock si Stanga ) un 11 m clar neacordat ( Stanga tras de tricou in careu cand se pregatea sa suteze ,..
    Am jucat ofensiv ... orice comparatie este in favoarea Craiovei , suturi la poarta , suturi pe poarta , posesie balonului ..pana si cartonasele galbene zero noi , cinci argesenii... 18 suturi trase la poarta , ce ziceti , nu este rau pentru un meci in deplasare ( si la Pitesti! ) ..au fost meciuri acasa cand nu trageam mai mult de cinci..
    Bucuria baietilor dupa meci a fost extraordinara...

  7. #2107
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ady , Blue , va rog nu-l mai bagati in seama ! Lasati-l sa vorbeasca singur! Este cea mai grea pedeapsa pentru el....nu-i mai raspundeti la postari..

  8. #2108
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Ady , Blue , va rog nu-l mai bagati in seama ! Lasati-l sa vorbeasca singur! Este cea mai grea pedeapsa pentru el....nu-i mai raspundeti la postari..
    Lasa-l naiba pe asta.
    Apropo aparura ziarele
    E 10 ora romaniei 11 ora Kuweitului...
    Am timp sa citesc articolul despre STIINTA
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  9. #2109
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , nu sunt de acord nici cu postarea ta ! Ce stii tu despre "bozgori"?
    Si apropo ! Nu toti care traiesc in Ardeal sunt unguri...O mult mai mare parte sunt romani si ca nationalitate si ca origine!

  10. #2110
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by dan_oradea
    asa edmond, asa educa-i iti dai si tu arama pe fata, ,,obiectivule''
    Esti nebun!
    Deja nu te vom mai baga in seama...
    Parca a innebunit lumea de cand am batut la Pitesti
    Toti intra pe forumul nostru numai ca sa ne jigneasca...
    Se vede ca invidia e boala grea....
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  11. #2111
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    42
    Reputatie
    1
    care ,,nu te ..'' aditza ?! tu si ambramburelu albastru analfabet ?! nu stiai ca la olteni daca e vorba de mai putin de trei e la singular ?!?!?! fii pe pace, pentru tine orice vorba normala e jignire, nu tre sa fii suparat 8) cat despre victoria de la pitesti v-o scoatem din cap saptamana viitoare ca de civilizat, pe tine si amicul tau cam greu

  12. #2112
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Nu ma mai intereseaza Dan_Oradea.. a inceput sa iasa din el numai otrava! Sa fie sanatos.. Ady , a aparut pe internet numai editie speciala!
    Gazeta de Sud trebuie sa gandeasca putin..probabil Mario Morcov nu digera victoria si nu stie cum sa scrie articolul in asa fel incat sa gaseasca si ceva de rau... mai ales dupa ce el si cel de la Gazeta Sporturilor au fost fluierati de jumatate din spectatorii prezenti la meciul cu Ceahlaul...

  13. #2113
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    PTIU....
    Da` ce po****t fu forumul nostru azi.
    Daca am avea un sir de 3 vicorii consecutive cred ca vom ajunge la vreo 500 de pagini pana la sfarsitul turului
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  14. #2114
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by EDMOND_
    Nu ma mai intereseaza Dan_Oradea.. a inceput sa iasa din el numai otrava! Sa fie sanatos.. Ady , a aparut pe internet numai editie speciala!
    Gazeta de Sud trebuie sa gandeasca putin..probabil Mario Morcov nu digera victoria si nu stie cum sa scrie articolul in asa fel incat sa gaseasca si ceva de rau... mai ales dupa ce el si cel de la Gazeta Sporturilor au fost fluierati de jumatate din spectatorii prezenti la meciul cu Ceahlaul...

    Aparu si GS
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  15. #2115
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Ady , nu-i mai raspunde ! Pe mine nu ma atinge cu nimic... trebuie sa-l intelegi , nu are unde posta , pe forumul Oradea este prea multa liniste , nu are cu cine vorbi..vine si el si se descarca aici..e mai bine asa , altfel , cine stie , poate omoara pe cineva.. Eu i-am spus ce am avut de spus! Se pare ca nu a inteles nimic...lasa-l sa spuna ce vrea, sa ne vedem de ale noastre!

  16. #2116
    manager mariusc's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Location
    vBulettin: location: field is empty.
    Posts
    297
    Reputatie
    1
    apropo de chestiile cu ungurii... pana acum am tinut-o in mine... insa acum sa stiti ca nu ma pot abtine sa nu spun ceva... - cam exagerati cu chestiile astea si o faceti inutil... nu stiu cine va manipuleaza... probabil vadim (si nu ma refer aici la moderatorul forumului)

    nu inteleg scopul cu care faceti pe oricine din ardeal ungur - problema e ca o faceti la modul peiorativ... sa stiti ca multe chestii se intampla din invidie... stiu ca ar trebui sa fim invidiosi ca Ungaria o duce mai bine decat noi, insa de ce sa nu FACEM si noi ceva ca sa ajungem ca ei? daca nu putem ajunge ca ei in 2-3 ani, macar sa le urmam modelul... si sa-i respectam fiindca merita...

    ar fi bine sa va intrebati cum sunt vazuti ungurii din Romania in Ungaria... va spun eu... nu prea bine... sunt vazuti la fel ca romanii din Republica Moldova

    asa ca, de bine, de rau, sunt ai nostri si trebuie sa convietuim impreuna si sa facem ceva pt. tara asta... nu sa ne batem joc de ea si de oamenii din ea....

    sunt multe, mult prea multe de scris, insa nu cred ca merita energia irosita pe un forum de fotbal...

    apropo, la fotbal si la politica toti se pricep...

    si inca ceva... de criticat tot romanul stie sa critice... da' de facut... prea putini... asta e natura noastra...

    p.s:
    nu astept raspuns la ce am scris, de aceea am scris mesajul fara sa-l "cenzurez"
    ____________________
    Hai Unirea, ca se poate!
    Fair-Play, Please!

  17. #2117
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Citii in Gazeta Sporturilor (aparu si aia) ca ar fi avut aia un gol perfect valabil anulat :o :o :o Asa sa fie ?

  18. #2118
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by mariusc
    apropo de chestiile cu ungurii... pana acum am tinut-o in mine... insa acum sa stiti ca nu ma pot abtine sa nu spun ceva...
    potzi s-o tzii si pe mai departe. N-avem nici o treaba , cine sta in banca lui si nu ne ataca , n-avem nici o treaba cu el. E valabil pentru totzi, inclusiv pentru tine. Si cu asta cred ca am spus tot. Imi dai voie sa vorbesc despre meciul Craiovei?

  19. #2119
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Blue , Mariusc a mai postat aici si a facut-o de bun simt ! Considera-l invitatul meu , daca te deranjeaza asta este! Cat priveste golul argesenilor daca ai citi mai atent postarile noastre ( si nu numai ale "adversarilor" ) ai vedea ca am cazut toti de acord ca a fost gol valabil ! Dar per total , cu vreo 18 suturi trase la poarta adversa , Craiova a fost mai buna..

  20. #2120
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Edmond, recunosc ca n-am prea vazut cine au fost aia totzi care au cazut de acord Poate puzderia de atacuri sa fi fost de vina. Care totzi atzi fost de acord?
    Ai vazut meciul la Natzional tv?
    Eu cu Ady , nu l-am vazut. Ma indoiesc ca trebuie sa cadem de acord. Daca ai vazut meciul, chiar te rog sa comentezi.


    P.S.: Nu stiu ce vrei sa spui cu mariusc. Nu i-am spus sa plece, i-am spus sa schimbe subiectul. Nu stiam ca n-am voie sa spun ceva cuiva daca e considerat invitatul tau(sa fie un fel de titlu special chestia asta? )

  21. #2121
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Pai am comentat cu o pagina in urma..dau un copy
    Trimis Sām 11 08, 2003 956 pm Titlul subiectului

    --------------------------------------------------------------------------------

    Comentatorii au concluzionat ca per total Craiova a meritat victoria , chiar daca Argesului i s-a anulat un gol valabil (la 0-0 ) .. Craiova a mai avut doua suturi in bara ( Njock si Stanga ) un 11 m clar neacordat ( Stanga tras de tricou in careu cand se pregatea sa suteze ,..
    Am jucat ofensiv ... orice comparatie este in favoarea Craiovei , suturi la poarta , suturi pe poarta , posesie balonului ..pana si cartonasele galbene zero noi , cinci argesenii... 18 suturi trase la poarta , ce ziceti , nu este rau pentru un meci in deplasare ( si la Pitesti! ) ..au fost meciuri acasa cand nu trageam mai mult de cinci..
    Bucuria baietilor dupa meci a fost extraordinara !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •