Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 97

Thread: Site-uri rapidiste online

  1. #1
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1

    Site-uri rapidiste online

    Simt nevoia sa mentionez site-ul www.forzarapid.ro, care, chiar daca este un site neoficial, facut de suporteri, este un site destul de complet.

    Plusuri: forum, chat, sondaje, concursuri, updatari zilnice...
    Minusuri: grafica, host e-mail pe alt server, lipsa arhiva meciuri...

    Oricum este o resursa de luat in seama sau o alternativa la site-ul oficial www.fcrapid.ro

    --------------------------------------------------------------------------

    Postati si voi alte site-uri rapidiste in continuare si eventual si scrieti cateva cuvinte despre acest site!

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    Simt nevoia sa mentionez site-ul www.forzarapid.ro, care, chiar daca este un site neoficial, facut de suporteri, este un site destul de complet.

    Plusuri: forum, chat, sondaje, concursuri, updatari zilnice...
    Minusuri: grafica, host e-mail pe alt server, lipsa arhiva meciuri...

    Oricum este o resursa de luat in seama sau o alternativa la site-ul oficial www.fcrapid.ro

    Acest site e ridicol, rusine sa ne fie!
    Last edited by rasheedkpenny; 28th May 2004 at 09:00.

  3. #3
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Varianta de acum a fcrapid este mai mult decat ok... comparānd cu versiunea anterioara! Ce pot sa mai zic altceva, mai sunt o groaza de alte site-uri.. le puteti posta aici!

  4. #4

  5. #5
    Ancient fia's Avatar
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Pe pārtie
    Posts
    8,522
    Reputatie
    1
    Unele din ele nu merg, si majoritatea nu sunt updatate... Pacat... Ar fi frumos sa fie mai multe site-uri....
    [B][COLOR=DarkRed]C-asa sunt eu rapidist, c-asa sunt eu RAPIDist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]Niciodata nu sunt trist, niciodata nu sunt trist[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=DarkRed]Si la bine si la rau, si la bine la si la rau[/COLOR][/B]
    [B][COLOR=Silver]RAPID este clubul meu, RAPID este clubul meu.[/COLOR][/B]

  6. #6
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    www.fcrapid.ro - surprinde in ultima vreme prin update-uri zilnice dpdv. al informatiei aparute; si forumul este functional, dar din pacate nu este prea po****t!

  7. #7
    alb-visiniu
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Pai forumul nu mai este po****t, de cand cu cel de pe forzarapid.ro, au fost majoritatea influentati sa treaca dincolo. Si din cate am observat eu, putinii care posteaza pe cel oficial sunt de fapt destul de activi si pe forzarapid.ro si probabil si pe altele...

  8. #8
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rasheedkpenny
    www.fcrapid.ro - surprinde in ultima vreme prin update-uri zilnice dpdv. al informatiei aparute; si forumul este functional, dar din pacate nu este prea po****t!
    forumul de pe fcrapid.ro este mai mult offline... asa ca e normal ca forzarapid.ro sa fie mai vizitat! Eu asa zic...

  9. #9
    alb-visiniu
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Erau multe situri pe vremuri, dar putine se ridicau la un nivel acceptabil macar, din punct de vedere al designului, informatiei, etc. Forzarapid.ro este acum un site care zic eu este in primul rand util suporterilor.

  10. #10
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Forzarapid.ro are niste probleme in privirea alegerii corecte a moderatorilor pe forum. Si eu sunt moderator acolo, chiar daca nu mai sunt de ceva timp un moderator activ. Timpul asta...
    La site-ul forzarapid.ro s-ar mai putea lucra ... e facut ca din topor!

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    Oricum perfect nu putea sa fie. Sunt oameni care lucreaza zilnic ca acest site` sa fie cat mai complet. Si speram noi ca va fii intr-o zis. deocamdata a ajuns pe primul loc in top100
    [B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]RAPID este unica iubire![/COLOR][/SIZE][/B]

  12. #12
    sport legend rasheedkpenny's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti(L-V)/Brasov(SD)
    Posts
    3,313
    Reputatie
    1
    Stiu... am contribuit si eu fff. putin, prin prezenta mea pe forum. Intre timp lucrurile s-au cam salbaticit pe acolo.

  13. #13
    Fallen Angel Pancone's Avatar
    Join Date
    Dec 2003
    Posts
    786
    Reputatie
    1
    Mda.. din pacate s-a decis ca nu conteaza calitatea ci cantitatea...
    Noi am vazut mai multe apusuri de soare decat rasarituri, dar bezna deplina n-a fost niciodata !
    [COLOR=DarkRed][SIZE=2]RAPID -UNICA IUBIRE[/SIZE][/COLOR]

  14. #14
    alb-visiniu
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Subscriu si eu la aceasta parere. Pacat totusi ca asa stau lucrurile.

  15. #15
    incepator
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    31
    Reputatie
    1
    Mapaxule ai uitat de www.UltrasUnione.ro
    [B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]RAPID este unica iubire![/COLOR][/SIZE][/B]

  16. #16
    DJ MaPaX MaPaX's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Alba Iulia
    Posts
    1,251
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Furnikamen
    Mapaxule ai uitat de www.UltrasUnione.ro
    am uitat-o dar bine ca mi-ai amintit tu
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  17. 30th November 2004, 09:46
    Reason
    cvasi-duplicat

  18. #17
    alb-visiniu
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Ideea este ca am gasi mult mai multe situri rapidiste daca am cauta. dar majoritatea lasa de dorit din toate punctele de vedere. sunt facut de o singura persoana, care nu dispune mereu de timp, de chef sau chiar de cunostinte ca sa le actualizeze. si aici vorbesc din proprie experienta. poate sunt eu mai pretentios, mai perfectionist, dar inca nu am gasit situl rapidist despre care sa pot zice: DA, asta e... este impecabil.

  19. #18
    incepator
    Join Date
    Nov 2004
    Posts
    31
    Reputatie
    1

    Rapid

    Pai apuca-te tu de unu bun! Ai bani sa faci unu perfect? Noi am cotizat ...cei din Liga suporterilor.....si atat s-a putut face cu www.Forzarapid.ro Poate nu e perfect dar noua ne ajunge si cu timpul va fii si mai bun!
    [B][SIZE=4][COLOR=DarkRed]RAPID este unica iubire![/COLOR][/SIZE][/B]

  20. #19
    alb-visiniu
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    94
    Reputatie
    1
    Pai si poti zice ca situl oficial (www.fcrapid.ro) sufera din lipsa banilor? Nu e nevoie sa ma apuc eu de unul, pentru ca am facut deja unul. Si nu e primul si probabil nici ultimul. (www.rapidgiulesti.3x.ro)

  21. #20
    incepator
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    Thumbs up

    Se pare ca sunteti in urma cu saiturile
    www.brigada921.go.ro
    www.inferno.as.ro

  22. #21
    junior Rapidulet's Avatar
    Join Date
    Oct 2003
    Posts
    74
    Reputatie
    1
    Acum citesc si eu postarile voastre si implicit multumirile si nemultumirile la adresa site-ului www.ForzaRapid.ro
    Sunt critici si sugestii pe care le voi lua in considerare, dar sunt si probleme pe care trebuie sa le rezolvam impreuna, iar contributia voastra este decisiva. Am primit nenumarate sugestii, aprecieri si critici, dar am primit deosebit si surprinzator de putin sprijin. Aproape ca sunt dezamagit de lipsa de initiativa a suporterului rapidist si de neimplicarea acestora.
    Vreau sa fac o precizare; nu a fost nimeni influentat sa treaca pe forzarapid.ro/forum, decizia am luat-o impreuna datorita nefunctionarii periodice a forumului de pe fcrapid.ro si pe langa aceasta, lipsa libertatii de exprimare. Sa nu se mai creeze astfel de interpretari, cum mai e un cersetor si un analfabet pe la club, care spune ca i-am furat suporterii!!

    Si revenind, fiecare avem probleme, avem putin timp la dispozitie, dar prea putini sunt cei carora le pasa de Rapid sacrificandu-si timpul si facand ceva pentru imaginea noastra.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •