Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 21 of 30

Thread: Final de sezon Div. B, Seria III 2004 Mai

  1. #1
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    Final de sezon Div. B, Seria III 2004 Mai

    Miine la ora asta vom stii mult mai multe pe unde vom defila la anu'. Asteptam vesti bune de la Satu-Mare si Cimpia.

    CFRu joaca bine ga-le-ri-a e cu tineee!!!

    HAI CFR!!!!uuuuu

  2. #2
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Salut deschiderea acestui nou thread. Aici cred ca putem discuta cred despre ce se va intampla la Cimpia si Satu - Mare peste numai cateva ore. Sa vedem ce se intampla... doar sa avem unde sa ascultam sau sa ne informam asupra meciurilor.
    Peste 35 min. incepe meciul... cine va avea noroc astazi ??? Imi pare rau ca nu pot vedea meciul .. sunt convins ca va fi o atmosfera extraordinara.
    Hai Olimpia !!!

  3. #3
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Meciul va fi dat live pe GSP.ro ....

  4. #4
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    Am egalat! 1-1. Hai ca se poate!!!!

    la Campia se joaca pe bune!!!!

  5. #5
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1

    Hai Cfr!!

    Da am egalat, Oli a si ratat un 11. Ne trebe mai multa atentie in aparare Roszel e periculos.
    Sper sa ii batem. Trebe sa batem.!!!
    HAI CFR!!!

  6. #6
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Noooooooooooo?

  7. #7
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Ce se intampla? Cat e scorul? Ce se intampla la Campia Turzii?

  8. #8
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    e 2-1 pt noi, da si jiul conduce 1-0

  9. #9
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Olimpia Satu-Mare- CFR ECOMAX Cluj 1-2 (1-1)
    IS Cimpia Turzii - Jiul Petrosani 0-1 (0-0)

    Sansele noastre le-am jucat pina la capat, se demonstreaza inca o data ca nu am fi avut voie sa fim in spatele Jiului cu nici un punct.
    E drept mai avem sanse matematice in ultima etapa, dar depinde daca Gazul va trage pentru noi. Nu stiu cum va putea Sabau controla jucatorii Gazului care au fost stopati anul trecut de CFR pentru un eventual baraj. (speram ca Gazu sa dea dovada de caracter, dar echipa nu mai pare prea motivata).
    Daca am fi pierdut la Satu-Mare nu mi-ar fi parut rau ca am ratat promovarea, dar asa am demonstrat caracter si valoare.
    In cea ce priveste Gazu, e mult mai dificil sa pui pe cineva sa munceasca pentru bani decit sa ii ceri sa nu se implice prea tare poate tot pentru bani. Am ramas la cheremul Gazului sau la o eventuala greseala a Jiului. Putin probabil, sa fim realisti. Sigur trebuie sa batem Deva, asta nu ar trebui sa creeze nici o problema.

    La Satu-Mare am demonstrat in fata spectatorilor ca am pierdut in Gruia intr-un moment aiurea, dar asta e viata trebuie sa stai pe picioarele tale si in momentele grele. Un tempo pierdut de multe ori il recuperezi foarte greu.
    Daca esti bun si mergi la examen dar tocmai la examen ratezi....asta ramine ...->rezultatul final.

    Multumim CFR pentru acest sezon de exceptie!!!!
    Bravo CFR!!!
    Last edited by TZEFERU; 26th May 2004 at 21:20.

  10. #10
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    am castigat!!!

    echipa are caracter!

    sa ne salveze iar nelutu ?

  11. #11
    incepator
    Join Date
    May 2003
    Posts
    7
    Reputatie
    1
    deci asta ar fi chiar o mentalitate bolnava sa te razbuni pe ce s-a intamplat anul trecut.

    tot ce mai sper acum e sa ne ramana echipa intreaga si sanatoasa, indiferent in ce divizie vom juca la anul. sa ramanem optimisti si sa ne bucuram ca suntem din nou sus!

  12. #12
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    Felicitari CFR-ului.... sa va vedem in A ...sper sa se impiedice minerii cu Gazul... Doamne da!
    Haide CFR ! Se poate spera la promovare. Felicitari si Olimpiei...am auzit ca meciul a fost foarte frumos , iar cei mai buni au castigat.
    Haide Gazul !!!! Sambata vom sarbatori promovarea unei echipe din Cluj in A si ea nu poate fi decat CFR. Tot Ardealul e cu voi. Ati jucat corect deci meritati sa promovati.

  13. #13
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Din pacate in campionatul nostru de ***** nu totdeauna cel mai bun si promoveaza. Asta este. Oricum avem si echipa si antrenor deci la anul nu stiu cine ne va sta in cale. Daca boul de ciorceri era demis mai repede cine stie ce se intampla? Asta e oful meu. Tampitul ala a pierdut 2 meciuri cruciale, cu corvinul dupa ce am condus cu 2-0 si cu olimpia care a dat golul de 2-1 in tur jucand cu 2!!!! oameni mai putin. Oricum multumim CFR pentru un sezon superb, cu dulci satisfactii in 29 sept 2003 si in 14 aprilie 2004. Multumim lui Paskany ca ne-a scos din anonimat, speram sa o tina tot asa si la anul vom promova.
    PS Bine ca i-am inchis gura la Govor, ca prea vorbea de CFR de zici ca erau din divizia D.

  14. #14
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Edmonton,Canada
    Posts
    23
    Reputatie
    1
    Felicitari CFR ati avut un sezon de exceptie pacat de meciul de la Zalau acum eram promovati. Mai avem o palida sansa cu Gazul Metan rivala mea de o viata fiind sibian dar poate poate...
    Sa speram ca Paskany si Sunda vor continua si la anul chiar daca nu vom promova si la anul vom intra.
    Oare de ce APULUM va fuziona cu PSD-istii din Bacau de ce trebuie salvat nesimtitul ala de Sechelariu ,si nu ar veni la Cluj sa fuzioneze cu CFR?Nu merita locul in div A tot o echipa din Ardeal?
    Oricum succes in continuare CFR-ule cred ca anul asta ai cistigat multi suporteri.

    HAI CFR,HAI RAPID

  15. #15
    Transylvanie Cluj4Poli's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Malmö, Sweden
    Posts
    144
    Reputatie
    1
    Sper din toata inima sa intre CFR-ul nu Jiul ca aia daca intra ori vand locul ori se desfiinteaza pe la jumatatea campionatului, Haide CFR, Haide Mediasul!!!Clujul merita o echipa in A!!!
    CFR 1907 CLUJ

  16. #16
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Cred ca presiunile financiare de tot felul au fost prea puternice si s-au umblat la oameni cheie in repetate rinduri in cea ce priveste Jiul.
    Numai printr-o minune mai putem promova in sezonul asta.
    Sper sa nu se destrame echipa mai ales acum cind s-a format un nucleu destul de bun.
    Am gresit prea des cu echipe mici, iar mai apoi am transpirat singe sa recuperam.

    HAI CFR!!!

  17. #17
    Tha Man TZEFERU's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    Canada
    Posts
    1,475
    Reputatie
    1
    Ar fi trebuit sa facem mult mai multe puncte in acest campionat ca intr-adevar sa si avut sanse. Jiul ar fi stiut ce sa faca in alte conditii. Se simte totusi ca e ceva putred. Ar fi trebuti sa ne autodepasim mult mai mult pentru a putea anihila "vointa politica" pentru la Jiul de la PCR.

    HAI CFR!!!
    Last edited by TZEFERU; 28th May 2004 at 06:12.

  18. 28th May 2004, 06:05

  19. #18
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    PSD, PCR nu conteaza. E an electoral si minerii trebuie multumiti cumva. Asa ca jiul in A! Dracu sa ii ia!

  20. #19
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Location
    Pittsburgh
    Posts
    15
    Reputatie
    1
    CFR Este In A ! CFR CFR!

    Haide CFR !!!

    Unde ati plecat cu toti??

  21. #20
    Banned Angelina Jolie's Avatar
    Join Date
    Aug 2003
    Location
    San Francisco, California
    Posts
    5,485
    Reputatie
    0
    Am plecat pe threadul CFR Cluj. Ia aci:
    http://www.onlinesport.ro/forum/show...6702#post86702

  22. #21
    black&white Kan's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Dr. Taberei
    Posts
    656
    Reputatie
    1
    oleeeeeee oleeeeeeeeeee oleeeeeeeeeeee oleeeeeeeeeeeeee PCR-ul nu mai eeeee
    traiasca Sabau mare caracter mare om
    in sf ii vad shi io in A
    c zicetzi o sa faca si ei cv cu stadionu ala?

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •