View Poll Results: Scapam de Tadici?

Voters
28. You may not vote on this poll
  • DA

    22 78.57%
  • nu

    6 21.43%
Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 22 to 42 of 87

Thread: TADICI - "Nu vreau sa imi dau eu demisia"

  1. #22
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Tadici " nu imi asum responsabilitatea pentru esecul de la Beijing"

    bre, noi cei de pe forum suntem vinovati pt. rezultate nu tadici
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  2. #23
    sport legend Sentient7's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    748
    Reputatie
    1
    Gatu sa plece impreuna cu Tadici pe 31 August.cata responsabilitate in el,trebuie sa se gandeasca si la viitorul echipei.dar pana acum ce a facut?am mai zis-o,daca ai fost mare jucator nu trebuie sa fii si un mare conducator.in cazul lui Gatu nici macar unul decent.sa plece repede ca imi e greata si de el.numai declaratii de doi lei da,atat poate si atat stie.

  3. #24
    sport legend Sorin Blaj's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Location
    Lugoj, Romania
    Posts
    25,248
    Reputatie
    1
    Nu i se va mai prelungi contractul, care expira la 31 august 2008.
    [B]HAI UNIVERSITATEA! HAI CRAIOVA!
    ESTI CAMPIOANA UNEI MARI IUBIRI![/B]

    [I]"Inteleptul invata din greselile altora, desteptul invata din greselile proprii, numai prostul le stie pe toate."[/I]

  4. #25
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Asta cu antrenorul strain e o idiotenie. Adica nu mai avem noi antrenorii nostri ? Vrem arbitrii straini, antrenori straini, jucatori straini, spectatori straini, etc. Cu ce sint mai grozavi ?

  5. #26
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    Asta cu antrenorul strain e o idiotenie. Adica nu mai avem noi antrenorii nostri ? Vrem arbitrii straini, antrenori straini, jucatori straini, spectatori straini, etc. Cu ce sint mai grozavi ?
    Ai o mentalitate de anii 1970

    Da, antrenorii starini de top sunt mult mai buni decat cei romani si au si mentalitate moderna nu ca a ta

  6. #27
    sport legend
    Join Date
    May 2008
    Posts
    608
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    Asta cu antrenorul strain e o idiotenie. Adica nu mai avem noi antrenorii nostri ? Vrem arbitrii straini, antrenori straini, jucatori straini, spectatori straini, etc. Cu ce sint mai grozavi ?

    Chiar ca mentalitate de anii '70. Ai iesit vreodata din tara ? (nu o zic ironic, nu e nici o rusine daca n-ai iesit) Daca ai iesit, si nu pana in Bulgaria, de-aia sunt mai buni antrenorii straini.

  7. #28
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Sint pe naiba. Si rob, miorlaie la alta masa, ca n-am marunt.

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    În ediția de mâine a ProSport puteți citi un interviu cutremurător cu Luminița Huțupan. Acesta poate fi văzut, în exclusivitate, și la știrile Sport.ro de la ora 18:00.

    Handbalista a dezvăluit în lacrimi corespondenților Sport.ro și Pro Tv detalii picante din interiorul vestiarului echipei. "Plâng de dimineața până seara. În loc să fac un copil am acceptat mizeriile de la națională. Vă spun eu de ce în 2005 Tadici nu avea curaj să vorbească în halul ăsta!"

    Nu rata ProSportul de mâine!

  9. #30
    junior rpb's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    București
    Posts
    124
    Reputatie
    1
    E clar ca lumina zilei ca Tadici va pleca si sper ca lucrul asta sa se intample printr-o demisie, asta merita oamenii fara caracter. Sper sa vina un antrenor strain de clasa, desi nu stiu daca avem bani sa platim asa ceva.

  10. #31
    Sport Legend JJ's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Peste tot
    Posts
    13,898
    Reputatie
    0
    Demisia din postul de antrenor dupa esecuri vine de la oamenii CU caracter.
    Antrenorul trebuie sa fie cel mai bun pt. echipa Romaniei, si asta o decide federatia. Ce mi se pare oarecum inacceptabil e un antrenor de nationala simultan si antrenor de club.
    If I was half as good as I was, I’m still twice as good as you’ll ever be!

  11. #32
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by rob_din View Post
    În ediția de mâine a ProSport puteți citi un interviu cutremurător cu Luminița Huțupan. Acesta poate fi văzut, în exclusivitate, și la știrile Sport.ro de la ora 18:00.

    Handbalista a dezvăluit în lacrimi corespondenților Sport.ro și Pro Tv detalii picante din interiorul vestiarului echipei. "Plâng de dimineața până seara. În loc să fac un copil am acceptat mizeriile de la națională. Vă spun eu de ce în 2005 Tadici nu avea curaj să vorbească în halul ăsta!"

    Nu rata ProSportul de mâine!
    http://www.sport.ro/jo-2008/hutupan.html?autoplay=true

    fara cuvinte
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  12. #33
    sport legend adi_sampon's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Arad
    Posts
    1,526
    Reputatie
    1
    Ar trebui sa plece Tadici dar sa nu vina Tarca ca e tot acolo
    Aux Armes, aux Armes Nous sommes les marseillais Et nous allons gagner Allez l'OM, allez l'OM

    Olympique Marseille

  13. #34
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Pana la urma a fost greseala lui Gatu, desi vad ca mai toata lumea se fereste s-o spuna. Tadici a plecat pe usa din dos de la Valcea, nucleul nationalei e format din jucatoare de la Oltchim, doar un nebun putea spera ca se vor intelege... din pacate pentru noi toti, nebunul a fost Gatu.

    E trist sa vezi o femeie matura si responsabila, si in plus o mare, mare jucatoare, plangand din cauza unui taran notoriu ca Tadici... din pacate, cred ca numai la noi se putea intampla asta.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  14. #35
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    Pana la urma a fost greseala lui Gatu, desi vad ca mai toata lumea se fereste s-o spuna. Tadici a plecat pe usa din dos de la Valcea, nucleul nationalei e format din jucatoare de la Oltchim, doar un nebun putea spera ca se vor intelege... din pacate pentru noi toti, nebunul a fost Gatu.

    E trist sa vezi o femeie matura si responsabila, si in plus o mare, mare jucatoare, plangand din cauza unui taran notoriu ca Tadici... din pacate, cred ca numai la noi se putea intampla asta.
    Eu ma pot lauda cu faptul ca am spus exact acest lucru in ziua demiterii de la Oltchim dar era destui pe forum care au zis ca sunt nebun fiindca nu poate fi adus antrenor cu o luna inainte de JO. Imi permiteti sa ma indoiesc ca orice antrenor adus cu o luna inainte n-ar fi reusit macar un loc 7

  15. #36
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Banuiesc ca Musi singur le motiva mai bine pe jucatoare... nu stiu de ce, dar mi se pare asa un batranel simpatic, care nu poate spune decat vorbe frumoase

    Acum nu putem sti niciodata daca un alt antrenor ar fi facut mai mult, cert e ca Tadici a facut prea putin, la ce lot a avut pentru Beijing.
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  16. #37
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    eu tot intreb, pe cine punem in locul lui tadici?


    ca daca o punem pe tarca am facut rahatul praf
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

  17. #38
    من شما عاشق Marius's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    bucuresti
    Posts
    16,770
    Reputatie
    1
    Repet, mie Dumitru Musi mi se pare ok... are experienta la nationala, e... docil
    [I]În timp ce Luceafărul brânzei își revarsă lumina hepatică la televizor, Steaua se stinge ca o lumânare, în cel mai tragic priveghi public pe care l-a cunoscut sportul românesc[/I]

  18. #39
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Si in primele meciuri pe care le-am castigat...au lipsit cu desavarsire fazele de atac...nu am vazut sa se construiasca ceva. Cred ca si din cauza asta Bradeanu nu a putut iesi foarte mult in fata si sa inscrie....ea e obisnuita cu un altfel de joc. Noi, in atac, ori o angajam pe Galca ori cautam culoar pt a inscrie...dar asta nu e strategie de Jocuri Olimpice.
    Ale noastre parca nu se gaseau pe teren.....in plus au folosit aceleasi scheme care le-am vazut la Oltchim in fiecare meci.
    Pacat
    www.fangymnastics.com

  19. #40
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by yo_marius View Post
    Repet, mie Dumitru Musi mi se pare ok... are experienta la nationala, e... docil
    Doamne fereste cu Musi.
    Eu i-as da o sansa Marianei Tarca...poate se aseamana cu Tadici ca tactica, dar parca e totusi altceva.
    As pune-o pana la Europene si in functie ce face la Europene sa se decida daca mergem pe mana ei mai departe sau nu.
    www.fangymnastics.com

  20. #41
    . Roddicted's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    11,193
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by resita View Post
    pai nromal ca fara cuvinte.Hutupan abia scoate 3 vorbe.Jucatoarele se plang ca miste copii de 3 ani .Daca vrei performanta trebuie sa induri multe...acuma dupa ce si-au spulberat sansele incep sa se planga prin presa.Nu am nimic cu Tadici,mi se pare un antrenor ok insa un pic cam sever.Nu inteleg ce aveti cu el daca nu-si da demisiia orium ii expira contractul...Ar trebui sa le plangem de mila jucatoarelor?

  21. #42
    sport legend resita's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Resita
    Posts
    25,838
    Reputatie
    1
    pai la ce jucatoare avem ar trebui sa facem legea in handbalul mondial

    tadici este expirat, nu se mai poate lucra cu el dar tare mi-e frica ca gatu o va numi pe tarca si atunci chiar ca ne meritam soarta.

    pai ce a facut tarca ca antrenoare, ce performante are ca antrenoare ca sa ii dam pe mana nationala romaniei?
    CSM Resita... Dinamo Bucuresti... Arsenal Londra

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •