Page 25 of 25 FirstFirst ... 15232425
Results 505 to 512 of 512

Thread: Finale aparate 19 august

  1. #505
    sport legend
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    16,043
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    Jesus Rob, cum poti sa ma intrebi asha ceva?
    think man! Altfel nu scriam...il cred pentru ca omul asta are cuvant! Si s-au mai dat declaratii in presa si s-a scris altceva!
    Cum adica cum pot sa te intreb? Avem ce-a aparut in ziar si ce zici tu ca zice ofocialul de la Dinamo. Din punctul meu de vedere cred la fel de mult si pe unul si pe altul. Poate ieri a primit telefoane de la alti oficial indignati si normal ca acum nu mai recunoaste

  2. #506
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    nu e asha Rob, in fine... nu incerc sa te conving, tu mereu eshti contra chiar si atunci cand cineva iti spune un adevar ... ai vazut f. bine k ieri nu am comentat pt ca nu shtiam sigur! Iar Mogos nu "se sperie" de alti oficiali asha cum zici tu...e prea mare omul asta! Si are un respect prea mare pentru sport sa declare asha ceva...
    E ushor sa judeci oamenii dupa ce apare in presa... nu e chiar asha.
    [I]"Oamenii vor accepta cu mai multă ușurință ideea ta dacă le spui că primul care a avut-o a fost Benjamin Franklin."

    "Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina..."[/I]

  3. #507
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    nu e asha Rob, in fine... nu incerc sa te conving, tu mereu eshti contra chiar si atunci cand cineva iti spune un adevar ... ai vazut f. bine k ieri nu am comentat pt ca nu shtiam sigur! Iar Mogos nu "se sperie" de alti oficiali asha cum zici tu...e prea mare omul asta! Si are un respect prea mare pentru sport sa declare asha ceva...
    E ushor sa judeci oamenii dupa ce apare in presa... nu e chiar asha.
    Nu-l baga in seama pe Rob, el crede numai ce-i convine. Si-i place la nebunie sa acuze si sa se dea atotstiutor.
    Eu sunt convinsa ca un om nu putea declara asa grozavenii...si iti multumesc mult ca ai confirmat. Am eu problema mea cu ziaristii, acum respectul meu fata de (unii dintre) ei a scazut considerabil.

  4. #508
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    merci Ioana, asha este nu-i putem baga in aceeasi oala pe toti, nu sunt toti ziaristii asha, insa pe bune nu-mi permit sa intru pe forum si sa spun ceva ce nu este adevarat...
    [I]"Oamenii vor accepta cu mai multă ușurință ideea ta dacă le spui că primul care a avut-o a fost Benjamin Franklin."

    "Cine zambeste atunci cand lucrurile merg prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina..."[/I]

  5. #509
    sport legend
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    2,654
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    nu am vrut ieri sa comentez aceaste declaratie, pentru ca nu shtiam nmk sigur! Insa spre seara am aflat, NU ESTE ADEVARAT! Mogos nu a declarat asha ceva, i-a spus tipei de la cotidianul cu totul si cu totul altceva! Din cate am inzteles a si sunat-o intre timp pentru ca a primit si el o groaza de telefoane, toata lumea care il cunoaste, era mirata cum de a putut sa declare asha ceva! Sper sa apara o dezmintire, pentru ca nu astea au fost cuvintele, nici macar nu s-a pus problema sa zica "sa-i dam afara" ...dar sa zica "ne debarasam'??? Au un stil ziaristii ashtia...sa bage zazanie aiurea!
    Merci mult Cherry! Si eu ma intrebam cum poate sa declare cineva asa ceva, isi sapa groapa singur cu asemenea declaratii...
    M-am convins inca o data ca presa in Romania o ia din cand in cand pe langa drum

  6. #510
    sport legend
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Perth Australia
    Posts
    485
    Reputatie
    1
    Eu nu inteleg cum Anamariei nu i s-a putut pune acest diagnostic la timp. Nu pot sa cred ca in Romania nu exista macar un medic valoros. Eu traiesc in Australia pentru mine asa ceva este imposibil de digerat, povestea din Prosport pare putin inspirata dintr-o telenovela ...cum naiba o fisura nu poate fi detectata in tara.....sa fie medicii de acolo asa de incompetenti? Sa nu existe macar un singur aparat performant acolo?

  7. #511
    senior
    Join Date
    Jul 2008
    Posts
    244
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AntoniaA View Post
    Eu nu inteleg cum Anamariei nu i s-a putut pune acest diagnostic la timp. Nu pot sa cred ca in Romania nu exista macar un medic valoros. Eu traiesc in Australia pentru mine asa ceva este imposibil de digerat, povestea din Prosport pare putin inspirata dintr-o telenovela ...cum naiba o fisura nu poate fi detectata in tara.....sa fie medicii de acolo asa de incompetenti? Sa nu existe macar un singur aparat performant acolo?
    eu m-am lasat de sport cateva luni bune din cauza lor, pt un diagnostic pe care mi l-au dat si nu l-am avut... :|
    am mers pan la urma in ungaria(is aproape) si au zis ca nu am nimic...

  8. #512
    sport legend niagara64's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Windsor Ontario
    Posts
    3,772
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by AntoniaA View Post
    Eu nu inteleg cum Anamariei nu i s-a putut pune acest diagnostic la timp. Nu pot sa cred ca in Romania nu exista macar un medic valoros. Eu traiesc in Australia pentru mine asa ceva este imposibil de digerat, povestea din Prosport pare putin inspirata dintr-o telenovela ...cum naiba o fisura nu poate fi detectata in tara.....sa fie medicii de acolo asa de incompetenti? Sa nu existe macar un singur aparat performant acolo?
    Am explicat medical ce este posibil si ce nu in alte posturi .Sunt doua variante : ori cei de la ziar vorbesc povesti (nu-i exclus ) ori lucrurile nu stau asa .

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •