Page 5 of 21 FirstFirst ... 3456715 ... LastLast
Results 85 to 105 of 437

Thread: Sandra Izbașa

  1. #85
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Aici e unul.

    Are informatii cam vechi insa, e putin sub asteptari.

    Daca stiti altele mai bune, spuneti.
    Ar fi frumos sa facem noi unul, cu informatii noi, aparitii la tv, interviuri luate de noi, etc. .

    E cineva dispus?

  2. #86
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ar fi frumos daca ai vrea sa faci acest lucru. Dar inainte sa te apuci trebuie sa fi sigur ca vei putea afla informatii noi, ca vei putea intrat in contact cu ea pt interviuri etc.
    Dupa cum stii, presa din Romania nu prea ofera noutati despre gimnastica.....acum la JO au vorbit despre gimnastica pt ca asa sunt obisnuiti...dar cu trecerea timpului informatiile vor fi din ce in ce mai putine.

    Acesta e sfatul meu prietenesc....stiu ce inseamna un asemenea proiect si ce implica!

    @blue_ray: din pacate nu stiu niciun fansite pt Sandra. Dar pe cel dedicat Stelianei, cei ce detin site-ul au realizat si pagini pt toate fetele...exista si o pagina pt Sandra.
    www.fangymnastics.com

  3. #87
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Nici nu as vrea sa extrag informatiile din presa, pentru ca, din pacate presa lasa gimnastica de izbeliste, nu iau interviuri, nimic.

    Imi dau seama ce implica acest proiect si ca nu m-as putea descurca chiar singur, as avea nevoie de niste ajutor...
    Nu ma pricep la pagini de net, asa ca as face tot in forma unul blog...in genul celui de la fangymnastics, pentru care va felicit.
    Da, asta e pasul cel mai important, sa pot intra in contact, pentru asta as avea nevoie de un numar de telefon, email, ceva.

    Pe nimeni nu deranjeaza sa i se faca un fan-club banuiesc, asa ca din punctul asta de vedere nu ar fi o problema, dar trebuie sa gasesc ceva de contact. Nu ma apuc pana nu am date sigure, altfel nu are rost, as vrea sa fac ceva serios.

    Mersi de sfaturi, singur nu ma pot descurca, nu am timp suficient, dar as putea face multe chestii, mai ales ca site-ul nu e foarte greu de realizat.

  4. #88
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mihai Cinpoeru View Post
    Nu ma apuc pana nu am date sigure, altfel nu are rost, as vrea sa fac ceva serios.
    Ma bucur ca gandesti asa
    Poate gasesti pe cineva interesat sa colaboreze la proiectul acesta.
    www.fangymnastics.com

  5. #89
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Buna Mihai,
    si eu iti urez bun venit aici, dar si pe blogul nostru

    Si eu cred ca poti face multe lucruri pentru inceput, chiar fara sa o poti contacta direct: poti scrie despre ea, cauta toate articolele/interviurile, poti traduce si-n engleza ca sa ai mai multi vizitatori. Poti cere la alte site-uri aprobari pentru poze cu ea...samd

    Daca ai nevoie de ajutor, pareri, dar si contributie la blogul tau, la traduceri sau orice altceva nu ezita sa ne contactezi. In limita timpului disponibil te ajutam cu ce si cat putem

  6. #90
    incepator
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    13
    Reputatie
    1
    Wow, excelente pozele de pe siteul Stelianei.
    Mihai & Mikeyy

  7. #91
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    Buna Mihai,
    si eu iti urez bun venit aici, dar si pe blogul nostru

    Si eu cred ca poti face multe lucruri pentru inceput, chiar fara sa o poti contacta direct: poti scrie despre ea, cauta toate articolele/interviurile, poti traduce si-n engleza ca sa ai mai multi vizitatori. Poti cere la alte site-uri aprobari pentru poze cu ea...samd

    Daca ai nevoie de ajutor, pareri, dar si contributie la blogul tau, la traduceri sau orice altceva nu ezita sa ne contactezi. In limita timpului disponibil te ajutam cu ce si cat putem
    In regula.

    O sa incep sa strang niste informatii, interviuri, cate ceva, sa vedem.

    Mersi de urare Ioana, imi place ca e activa lumea aici

    E oare vreo problema daca pun poze fara aprobari? Am pe calculator vreo 100 de poze cred, si le-as pune pe alea

    Interviuri mai vechi nu prea are rost sa postez, ca sunt deja in multe locuri, dar pot pune pentru inceput foarte multe poze, filmulete, tot felul.

    Sa vad, ca de pus pe site sunt usor, dar trebuie sa am si materialul

  8. #92
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Conteaza de unde ai luat pozele...daca au watermark ar trebui sa ceri voie.
    www.fangymnastics.com

  9. #93
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Prosport, actualul fansite, am si vreo 2 print screen-uri facute de mine, etc. .

    Le-am copiat simplu, nu mi-a dat interdictie sau ceva

  10. #94
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mihai Cinpoeru View Post
    Prosport, actualul fansite, am si vreo 2 print screen-uri facute de mine, etc. .

    Le-am copiat simplu, nu mi-a dat interdictie sau ceva
    Fiind vorba de ziare, poti sa specifici la sfarsitul articolului ca le-ai luat de acolo...daca le-ai luat de pe fansite-uri ( in special de pe cel al Stelianei) sa ceri voie pt ca nu vor sa apara pozele facute de ei in alta parte fara acord.
    Toti iti vor da acordul, ne e nicio problema...dar asa e frumos sa ceri.

    La noi e oki toata treaba asta...in strainatate, site-urile ce se respecta cumpara pozele si apoi le publica.
    www.fangymnastics.com

  11. #95
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    In regula.

    La ziare e mai greu sa iei contactul cu ei, asa ca voi specifica sursele in general...
    De pe site-ul Stelei nu am luat, am luat de pe cel pe care l-am postat putin mai sus cred vreo 2 poze, nu mai stiu exact, nu m-am gandit ca voi avea nevoie.

    In plus, mai am cateva pe care le-ati postat voi aici (de fapt cam toate care sunt postate ), deci si voi trebuie sa va dati acordul

  12. #96
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by Mihai Cinpoeru View Post
    In plus, mai am cateva pe care le-ati postat voi aici (de fapt cam toate care sunt postate ), deci si voi trebuie sa va dati acordul
    Stai linistit, nu sunt ale noastre pozele
    Acesta e doar un forum
    www.fangymnastics.com

  13. #97
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Stiu, dar ideea e ca eu le-am luat de aici

    Pentru moment e doar la stadiul de proiect, sper ca in vreo 2 saptamani sa fie mai avansat

    Apropo, nu aveti careva piesa Michal Lorenc-Taniec eleny?
    O caut de o gramada de timp, noroc ca ati postat-o voi aici ca altfel nu o gaseam Ador piesa asta, si vreau sa imi fac rost de ea pentru mp4...(piesa pe care evolueaza Sandra)

  14. #98
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    mihai, am eu piesa in format mp3, dar nu stiu daca pot s`o postez aici
    daca vrei, ti`o pun pe privat
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  15. #99
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Mersi.
    Trimite-o daca poti, tare mult imi trebuie.
    Mersi frumos.

    mcinpoeru e ID-ul meu...poti sa o trimiti acolo.

  16. #100
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ade, poti sa o urci pe un server si sa o pui si aici...poate mai sunt doritori
    www.fangymnastics.com

  17. #101
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Si mai bine...

  18. #102
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Mihai Cinpoeru View Post
    Nici nu as vrea sa extrag informatiile din presa, pentru ca, din pacate presa lasa gimnastica de izbeliste, nu iau interviuri, nimic.

    Imi dau seama ce implica acest proiect si ca nu m-as putea descurca chiar singur, as avea nevoie de niste ajutor...
    Nu ma pricep la pagini de net, asa ca as face tot in forma unul blog...in genul celui de la fangymnastics, pentru care va felicit.
    Da, asta e pasul cel mai important, sa pot intra in contact, pentru asta as avea nevoie de un numar de telefon, email, ceva.

    Pe nimeni nu deranjeaza sa i se faca un fan-club banuiesc, asa ca din punctul asta de vedere nu ar fi o problema, dar trebuie sa gasesc ceva de contact. Nu ma apuc pana nu am date sigure, altfel nu are rost, as vrea sa fac ceva serios.

    Mersi de sfaturi, singur nu ma pot descurca, nu am timp suficient, dar as putea face multe chestii, mai ales ca site-ul nu e foarte greu de realizat.
    Nici eu nu am foarte mult timp dar mi-ar face mare placere sa te pot ajuta. Tocmai ma gandeam sa fac ceva de genul asta pt Steliana si Sandra. Intr-adevar e foarte greu de aflat informatii noi si interesante dar cred ca o sa reusim pana la urma sa facem ceva frumos

  19. #103
    junior
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    126
    Reputatie
    1
    Mersi!

    Pai, impreuna reusim pana la urma.
    Da, surse de informare nu prea sunt ca in presa scrie doar de ce muzica asculta fotbalistii (vorba vine muzica), dar cumva aflam noi, pacat o stire noua pe saptamana sa fie.
    Ar fi foarte bine sa aflam si ceva adresa de contact, dar e greu si nu prea au timp sa vorbeasca cu "presa".

    Din pacate, daca ar fi dupa presa sportiva din Romania am publica informatii din 4 in 4 ani...

  20. #104
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    http://www.mediafire.com/?6temaodxmao michal lorenc - taniec eleny

    gata... eu o ascult cam des
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  21. #105
    sport legend monalexa's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Brasov
    Posts
    2,985
    Reputatie
    1
    Au aparut in Prosport 2 articole foarte frumoase cu Sandra. Ma bucur ca e motivata sa faca treaba buna in continuare si ca se gandeste deja la mondiale

    http://www.prosport.ro/alte-sporturi...ondial-3188825
    http://www.prosport.ro/alte-sporturi...natori-3188842

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •