Results 1 to 4 of 4

Thread: Site-uri FC UTA Arad

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Post Site-uri FC UTA Arad

    Site-ul oficial al clubului:

    www.fcuta.arad.ro

    Se impune precizarea ca acest forum nu are nici o legatura cu site-ul oficial sau forum-ul asociat site-ului oficial al UTA-ei.

    Eu am postat acest link. Daca mai sunt alte site-uri dedicate echipei UTA si fanilor ei, si doriti sa le faceti cunoscute, puteti posta mai jos adresa.

    Am sa amintesc aici adresele de internet ale ziarelor Observatorul Aradean www.observator.info si Adevarul de Arad adevarul.arad.ro , adrese de unde se mai preiau uneori anumite stiri cu referire la UTA si se reproduc partial pe subforumul UTA-ei, cu scopul de a argumenta discutiile noastre despre Batrana Doamna. Multumiri pe aceasta cale.

  2. #2
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    FORZA UTA!!!
    S|U|R

  3. #3
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    17
    Reputatie
    1
    eu astea le mai tin minte ,dar sunt ele mai multe
    FORZA UTA!!!
    S|U|R

  4. #4
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1

    Exclamation Hattrick Online Soccer Manager

    Cred ca cel mai de succes (si cunoscut) joc de tipul "Manager Online" avand ca tema fotbalul este Hattrick-ul. Stiu ca unii de aici de pe forum au si ei echipe in acest joc.
    Echipa mea se numeste FC UTA Arad (nu e nici o surpriza) si a primit un mic site (din partea celor care se ocupa de acest joc, Hattrick) la adresa:
    www.ht-arena.com/fc_uta_arad Vizitati-l cand aveti timp
    Normal sunt si alte echipe cu site-uri (CFR Cluj, Steaua Bucuresti, Poli Timisoara, Dinamo, etc etc) iar daca cautati o echipa anume, intrati la: www.ht-arena.com
    Cei carora va place acest tip de jocuri (manager de fotbal), va recomand Hattrick-ul! Nu e nici o reclama, dar merita sa-l jucati. Intrebati-va prietenii :p

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •