View Poll Results: Castigam medalie?

Voters
52. You may not vote on this poll
  • Da, Marian Dragulescu

    5 9.62%
  • Da, Sandra Izbasa

    9 17.31%
  • Da, atat Marian Dragulescu cat si Sandra Izbasa

    37 71.15%
  • Nu, nu castigam nici o medalie

    1 1.92%
Page 41 of 41 FirstFirst ... 31394041
Results 841 to 851 of 851

Thread: Finale aparate 17 august

  1. #841
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Foarte urat ce a spus Forminte despre Karoly. Parca e un om de fotbal de la noi. Arunca cu noroi in cei care nu gandesc ca el. Asta nu e dovada de atitudine civilizata. Dar nu ma astept mai mult de la el. Are ceva ce nu mi-a placut niciodata. De fiecare data cand pierde da vina pe altcineva. Si, in plus, nici nu cred ca stie atata profesie cati alti antrenori de valoare. Karoly a avut performante infinit mai mari si nu numai cu Nadia, ci si cu altele. Poate nu a fost cel mai grozav tehnician, dar a stiut sa fie un bun pedagog si apropiat de fete.

  2. #842
    sport legend
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    480
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ricochet4 View Post
    Foarte urat ce a spus Forminte despre Karoly. Parca e un om de fotbal de la noi. Arunca cu noroi in cei care nu gandesc ca el. Asta nu e dovada de atitudine civilizata. Dar nu ma astept mai mult de la el. Are ceva ce nu mi-a placut niciodata. De fiecare data cand pierde da vina pe altcineva. Si, in plus, nici nu cred ca stie atata profesie cati alti antrenori de valoare. Karoly a avut performante infinit mai mari si nu numai cu Nadia, ci si cu altele. Poate nu a fost cel mai grozav tehnician, dar a stiut sa fie un bun pedagog si apropiat de fete.
    Eu cred ca Forminte a facut exact greseala pe care i-o pandeau multi : dupa ce s-a vazut "cu caii in caruta" a inceput sa refuleze tensiunea acumulata in ultima perioada, prin intermediul unor declaratii aparent bizare (pe care le intentiona mucalite dar care in realitate au rasunat in urechile multora ca mostre perfecte de razbunare verbala); spun aparent pentru ca in realitate el se incadreaza perfect unei legi nescrise care spune ca in momentele de criza, asadar de incarcare emotionala maxima, precum si in cele de "relas" emotional, asadar liniste emotionala, individul scoate din sub/inconstient exact acele ganduri pe care in starea lui de veghe permanenta constientul refuza sa le exteriorizeze; mai pe romaneste spus, e suficient de pe faza incat sa nu "dea din casa"; sau ...si mai pe romaneste/"spanioleste" spus : Forminte "s-a trezit vorbind" ceea ce a gandit intotdeauna dar nu a vut suficiente "cojones" sa o faca.

  3. #843
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    superb articolul cu johnson...incep s`o apreciez din ce in ce mai mult pe fata asta...inainte ma cam enerva...probabil din cauza faptului ca e americanca si adversara fetelor noastre...dar imi place cum gandeste si felul ei de`a fi
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  4. #844
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Mie imi place ca e ca un ursulet.

  5. #845
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Quote Originally Posted by ade17 View Post
    superb articolul cu johnson...incep s`o apreciez din ce in ce mai mult pe fata asta...inainte ma cam enerva...probabil din cauza faptului ca e americanca si adversara fetelor noastre...dar imi place cum gandeste si felul ei de`a fi
    Ade, dupa olimpiada o sa-ti placa si mai mult......o sa deschid un thread cu ea in care am sa pun niste lucruri interesante...o sa o cunoasteti pe Shawn si din ipostaza de adolescent de 16 ani...nu doar din ipostaza de mare campioana.
    www.fangymnastics.com

  6. #846
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    are 16 ani? ca mine eu credeam ca`i mai mare
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  7. #847
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Acum se pot lua chinezii de ea ca nu are varsta pentru a concura

  8. #848
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    ba da...cred ca incepand cu 16 ani, fetele au voie sa concureze
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

  9. #849
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Da, are doar 16 ani.
    www.fangymnastics.com

  10. #850
    sport legend ricochet4's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    3,161
    Reputatie
    1
    Da, dar pot spune ca nu are 16, cum au spus americanii ca unele chinezoaice nu au 16 .

  11. #851
    dazed&confused praf_de_stele's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    15,970
    Reputatie
    1
    pai daca are si aceeasi varsta cu mine, atunci imi place si mai mult
    [B][COLOR="Black"][SIZE="3"][I]I don't believe in God, I believe in Roger Federer[/I][/SIZE][/COLOR][/B]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •