Page 70 of 70 FirstFirst ... 2060686970
Results 1,450 to 1,452 of 1452

Thread: Finala echipa feminina - 13 august

  1. #1450
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by nucu19 View Post
    Buna dimineata! Stiu ca e devreme, dar sper sa fim cat mai multi sa le incurajam pe Stela si Sandra.
    Buna dimineata!
    S-a deschis thread separat pentru Individual compus fete 15 august... e mai multa lume acolo.

  2. #1451
    sport legend
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    4,432
    Reputatie
    1

  3. #1452
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Salutare tuturor!!!! In p[rimul rand, bun venit celor noi pe onlinesport sau celor care si-au aplecat privirea si asupra gimnasticii, ca tot merge bine cu patinajul. Multumesc lui Vlad pentru evaluarile realizate, Amaliei, Oanei si celorlalti pentru frumoasele randuri gasite prin presa nationala/locala. Dupa cele 16 zile cat am fost plecata, parca mi s epare ciudata tastatura la calculator; mi-a fost dor de voi, nu am reusit decat sa citesc o data la vreo 8 zile mesajele de "acasa", d ela gimanstica.

    Am reusit si eu s avad finalele de la Beijing, mai pe un TV mic si cocotat in bucatarie, mai d ela unul mare si frumos, mai cu alti membri ai acestui forum. Am avut aceleasi nelamuriri si eu privitor la executiile fetelor noastre, m-am enervat mai ales dupa calificari, pentru ca poate aveam medalie si la barna daca lucrurile ar fi fost drepte, dar asta e, sper sa ne invatam minte, iar incepand de anul viitor strategia sa fie orientata spre executie cat mai buna, cat mai perfecta:d. Ma bucur extrem d emult pentru medalia noastra de bronz, dar si pentru ca americancele au iesit infrante, macar din finala pe echipe, ca in rest au cules de toate pentru toti, si asta doar cu doua gimanste...interesant Referitor la petele din poza cu Gabita, le avea si la nationale, cred ca sunt niste semne din nastere, deci nu avem de ce sa ne facem griji. O s aincerc sa citesc si celelalte topicuri, dar acum trec la desfacut bagajul.
    O zi frumoasa

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •