Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 48 of 48

Thread: "Gafe" in comentariile la gimnastica!

  1. #43
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by oana_27g View Post
    dl Topescu a realizat clasamentul abia la festivitatea de premiere...
    Si-a dat seama cind a aparut clasamentul afisat,doar ca noi stiam dinainte sa evolueze Andreea la sol ca doar ea mai poate trece de Simona si Maria si ne-a fost tare ciuda ca dumnealui nu observa;noi tipam ca apucatele si dinsul abia-abia incepea sa se lamureasca

    Cris,si baiatul meu a venit de la scoala foarte fericit,vazuse poduimul intr-un magazin de televizoare;cred ca a fost o imagine deosebita,un perete intreg de televizoare pe care erau trei gimnaste din Romania pe podiumul olimpic.
    Last edited by miafangina; 17th April 2009 at 22:12.

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    http://www.cbc.ca/sports/photogaller...llery_3181.xml
    Daca nu puteti vedea link-ul, imaginea e din timpul probei de dans (tango) de la CM de patinaj artistic. Ea in rochie de bal, par lung prins in coc, el in frac, tuns scurt, pereche clasica. Comentariul de sub poza: "The Canadian team of Vanessa Crone, left, and Paul Poirier skated to a solid ninth-place showing in the compulsory dance. (Gerard Chataigneau, FSC-Sportims)"
    Adica: perechea canadiana Vanessa Crone, stinga, si Paul Poirier cu un program bun, au ocupat locul 9 dupa programul impus.

  3. #45
    sport legend Clau93's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Far Far Away
    Posts
    1,666
    Reputatie
    1
    Imi amintesc ca anul trecut aici la rasarit s-a dat o competitie de gimnastica si s-a pus un comentator de aici, si a fost groaznic...cel mai rau, dar amuzant, lucru a fost atunci cand o mexicana a facut un apel la sol, si comentatorul a zis "and here is a double twist!"
    [SIZE="2"][B][COLOR="Red"]The people who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.[/COLOR][/B][/SIZE]

  4. #46
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Tess, eu nu ma prind care e gafa
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  5. #47
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Daca se deschide link-ul, cred ca trebuie mers pe a doua poza unde sunt cei doi. In poza sunt doar doua persoane, o EA si un EL. Ea e in rochie de bal. Putea fi in dreapta? Aidca acel "in stinga" ma face sa le multumesc de precizare. Cine stie daca fara acea precizare nu ne inchipuiam ca Paul e cel imbracat in rochie vaporoasa, rosie.... sau Vanessa poate fi si nume de barbat... Mai stii? In ziua de azi totul e posibil. Sunt eu prea conservatoare... dar me se pare complet inutila specificarea "in stinga".

    (Tocmai voiam sa rog moderatorii sa stearga mesajul ca nu e comentariu din gimnastica)
    Last edited by Tess_AN; 25th March 2010 at 17:32.

  6. #48
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    Aaaa, tu de precizarea ca ea e cea din stanga zici? Eh...au vrut sa fie foarte clari
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •