Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 358 to 370 of 370

Thread: Calificari baieti 9 august

  1. #358
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    Si eu voi fi pe metereze... imi pun alarma de la telefon si stau nemiscata in fata televizorului... si cu un ochi pe forum.
    Hai baieti!!! Hai Romania! Bronzul este al nostru!!!

  2. 12th August 2008, 06:56

  3. #359
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    of da...nu imi place cum comenteaza Alina! Sincer am urmarit si comentariile la alte sporturi unde nu aveam sanse la medalii si acolo se tipa si se urla pana in ultimul moment! N-am auzit nici astazi o prezentare cat de cat a baietilor, a starii lor de sanatate, a colectivului tehnic, nimic, ea era preocupata de a prezenta echipele celelalte... nu shtiu, sper sa nu supar pe nimeni, este doar o parere personala!

  4. #360
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    of da...nu imi place cum comenteaza Alina! Sincer am urmarit si comentariile la alte sporturi unde nu aveam sanse la medalii si acolo se tipa si se urla pana in ultimul moment! N-am auzit nici astazi o prezentare cat de cat a baietilor, a starii lor de sanatate, a colectivului tehnic, nimic, ea era preocupata de a prezenta echipele celelalte... nu shtiu, sper sa nu supar pe nimeni, este doar o parere personala!
    Probabil si ea stia ca nu o sa facem mare lucru ... sau cn stie !

  5. #361
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    da e si asta o varianta! shtia ea sigur ca o sa rateze baietii si o sa piarda medalia! ))

  6. #362
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    sper sa nu supar pe nimeni, este doar o parere personala!
    Stai linistita,nu superi pe nimeni,ai dreptul la parerea personala.
    Eu am de ales intre TVR 1 si (uneori)Eurosport,degeaba ma uit pe net ca nu inteleg engleza si-atunci prefer Alina decit Yvonne;mi-as dori un comentator mai bun,dar de unde sa-l iau?
    Nu-mi plac cei care tipa si urla,pasiunea e buna dar cu rost,as prefera sa-mi dea niste informatii de la fata locului.

  7. #363
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    da e si asta o varianta! shtia ea sigur ca o sa rateze baietii si o sa piarda medalia! ))
    )))))))
    Pai ma gandesc ... nush
    Probabil daca era Topescu era altceva

  8. #364
    suporter vlad001's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Posts
    1,385
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciprianned View Post
    Probabil si ea stia ca nu o sa facem mare lucru ... sau cn stie !
    Lasand la o parte ca nu avea de unde sa stie ce o sa facem, presupunand prin absurd ca ar fi stiut ca nu am fi luat medalie, asta nu e un motiv sa trateze echipa noastra cu indiferenta.
    N-am apucat sa vad concursul si nici comentariul, dar bazandu-ma pe ce zice cherry, nu prea mi se pare ok.
    Adica, e normal sa prezinte si adversarii, nu mi-ar conveni sa vorbeasca in continuu doar de ai nostri, trebuie sa stim si cu cine ne batem altfel credem ca suntem noi buricul pamantului si incepem sa-i injuram si pe baieti cum le injuram pe fete.
    Dar sa ignore total echipa noastra, sa nu prezinte antrenorii, asta e lipsa de respect fata de echipa noastra.
    --[B]Blaise Pascal:[/B]
    It is the fight alone that pleases us, not the victory.

  9. #365
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by vlad001 View Post
    Dar sa ignore total echipa noastra, sa nu prezinte antrenorii, asta e lipsa de respect fata de echipa noastra.
    Daca a facut asa inseamna ca a facut o mare greseala !

  10. #366
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciprianned View Post
    )))))))
    Pai ma gandesc ... nush
    Probabil daca era Topescu era altceva
    da mi-ai luat vorba din gura! mi-e dor tare de Topescu! facea niste comentarii excelente! Din pacate si asta este un motiv pentru care gimnadtica nu este asha de urmarita...comentariile sunt prea tehnice...noi cei care cunoastem cat de cat inztelegem...dar restul? Nu shtiu ar trebui sa spuna mai multe despre baieti, asta intereseaza, starea lor de sanatate, si starea generala, familie, etc....sa simta lumea si trairile lor care sunt de domeniul fantasticului...
    Last edited by cherry; 12th August 2008 at 09:18.

  11. #367
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Ceea ce a gresit cel mai mult...e ca a uitat sa urmareasca exercitiul lui Razvan la cal....vorbea de americanul de la sol care si asa nu a avut un exercitiu bun....iar apoi a realizat ca in acelsi timp concurase si Razvan...si nu a stiu ce sa ne zica de exercitiul lui, ca nu-l aratasera si la tv.
    www.fangymnastics.com

  12. #368
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ciprianned View Post
    Daca a facut asa inseamna ca a facut o mare greseala !

    asha este...toata lumea shtie de Dan Grecu, e normal, dar de restul care muncesc sub coordonarea lui? Cine in afara de noi, cei pasionati il shtie pe Sandu, pe Georgescu,pe Gal, pe Elena Grecu, pe Stoiciu (medicul) pe Genica Mihu (asistenta) sau pe Razvan (zis si Toldo) maseorul? shtie cineva ceva de ei? fiecare de ce aparate e raspunzator sau alte detalii?

  13. #369
    sport legend Cipri's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Craiova
    Posts
    15,278
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by cherry View Post
    da mi-ai luat vorba din gura! mi-e dor tare de Topescu! facea niste comentarii excelente! Din pacate si asta este un motiv pentru care gimnadtica nu este asha de urmarita...comentariile sunt prea tehnice...noi cei care cunoastem cat de cat inztelegem...dar restul? Nu shtiu ar trebui sa spuna mai multe despre baieti, asta intereseaza, starea lor de sanatate, si starea generala, familie, etc....sa simta lume si trairile lor care sunt de domeniul fantasticului...
    Daca va comenta precum la tenis de camp ... e clar

  14. #370
    senior cherry's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    191
    Reputatie
    1
    :ras-plans: tare!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •