View Poll Results: Procedeaza corect sefii Craiovei cu Plesan?

Voters
24. You may not vote on this poll
  • Da

    16 66.67%
  • Nu

    8 33.33%
Multiple Choice Poll.
Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 64 to 70 of 70

Thread: Ii va face mizerii Dinel lui Plesan?

  1. #64
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    bag mana in foc ca dinel staicu va regreta ca l-a vandut cu 3 mili. acum
    staicu se grabeste ca fata mare.... despre plesan ...nu mai zic nimic

    daca se va transfera ... asa scrie prosport si onlinesport , trustul respectiv ca de fapt nu s-a scris in nici un ziar din Olanda, in nici un caz in ala pe care il spus ei, de situl oficial al clubului, nu mai vorbesc...
    poate prin Cismigiu sau de la becali sa fi auzit vreunul ceva dar nu de pe situl oficial al clubului m-am uitat pe site cum scrie onlinesport, NICI VORBA DE ARTICOL

  2. #65
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Bine, special pentru Cercul Micilor Jurnalisti Olandezi Romani din Canada Fani ai Stiintei, m-am interesat: stirea a fost preluata din ziarul Telegraf de un site olandez, care a citat ziarul respectiv. Este ca si cum onlinesport pune o stire preluata din ziarul Prosport, dar care nu a fost publicata in editia online a ziarului respectiv. E clar? Hai ca deja m-am plicitit de subiectul asta. Mai departe, ce site a fost ala te las pe tine sa cauti, sigur stii bine limba olandeza. Stai flexat, ProSport nu inventeaza nimic.

  3. #66
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Vadim, esti culmea. Asta e problema ca sintem noi din Canada?
    NU E STIREA NICI IN ZIARUL ALA.... DECI NU ESTE

    NU STIU DACA E ADEVARAT SAU NU DAR NU E IN ZIARUL ALA SI NICI PE SITUL CLUBULUI. Eu cred ca prosportul ori are metode subterane de informare nu intotdeauna sigure ori e o greseala, a citit pe forum ....

  4. #67
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Iti explic pentru ultima oara. Sint stiri care apar in ziarele TIPARITE, stiri care nu apar si pe site. Asa a fost cu Telegraaf. Stirea din ziarul tiparit Telegraaf a fost preluata pe un site olandez si apoi de Prosport. Esti paranoic, nu inventeaza nimeni nimic.

  5. #68
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    vadim, nu mai jigni permanent. Mai calm, tot timpul clone, paranoic, canada bla bla bla.
    Trebuie sa pricepi ca dca nu-l respectzi pe celalalt , nici el nu te va respecta, pentru Dumnezeu, pricepe si tu si Edmond chestia asta !

    Tu ai zis ca era pe prima pagina a sitului clubului Ajax Amsterdam si nu este , pai eu ce sa mai cred atunci? spune si tu...

    Acum zici ca era in ziarul ala dar nu era trecut in editzia online.... deci ca informatzia este primita de la un corespondent de acolo sau poate o fi prosportul abonat la ziarul ala si ii vine la redactzie. Care dintre variantele astea este cea adevarata ?
    Stii ca se poate verifica si chestia asta? dam un tf la redactzie?

  6. #69
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da, da telefon la Telegraaf la redactie, sa te lamuresti si tu. Pentru ca se pare ca stii bine limba olandeza (sau cel putin asa sustii). Nu am avut ieri timp sa vad ce si cum, am avut si am multe de facut, dar azi am intrebat la redactorul care a scris acel material si mi-a zis exact: sursa - ziar Telegraaf, citat de un site olandez. Asadar, stirea a aparut ieri (simbata) in editia tiparita a lui Telegraaf, poti verifica.

    Atita timp cit voi va bateti joc (asa cum a fost simbata cind de la acelasi IP s-au inregistrat pe rind 3 useri si ti-au sarit aici in aparare - absolut clar clone) iti repet pentru a nu stiu cita oara: nu mai cere respect.

  7. #70
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Din pacate Plesan e transferat la Ajax pt 3 mil. $ Se pare ca intrara deja un mil $ in contul Stiintei, celelalte 2 se vor primi la semnarea contractului!
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •