Results 1 to 3 of 3

Thread: Despre cum sunt tolerante animalele urat mirositoare pe Ols.

  1. #1
    koaye grele Tyler Durden's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    mwelaromani
    Posts
    18,141
    Reputatie
    1

    Despre cum sunt tolerante animalele urat mirositoare pe Ols.

    Vreau sa va arat si eu ultimile posturi ale userului Lopez.

    1.Nici mata nu mai e aceeasi.
    2.esti foarte prost
    3.Rzvan Lucescu e un tigan borat la fel ca toti rapidistii nespalati.
    4.Da-ti doua palme incompetentule!
    5.Dinamo netelevizata .Super tare ..Asta spune totul despre cat de importanta este echipa asta . (aici fost chiar delicat, trebuie sa recunosc).
    6.PUAHAHAH voi astia de la cluj nici sa injurati nu stiti..vai mama voastra de neanderthalieni.
    7.PITI PITI gooooooooooooooooooool..... cfr cluj sa ne suga de oua si toti suporterii cfr.
    8.poli ramane aceeasi echipa care se zbate in mizerie,o echipa impotenta

    Acestea sunt ultimile 8 posturi ale acestul individ de la periferie, iar majoritatea posturilor sunt in acelasi registru.
    N-am deschid threadul asta pentru a face pe victima sau pentru a arata cat de bun sunt eu fața de altii, am vrut doar sa arat ca Ols-ul a devenit chiar o Cloaca Maxima. Chiar mi se rupe de suspendari, cat si de Ols, avand in vedere ca excluzand cam o duzina dintre useri care posteaza aici, pe restul nu-mi risipesc nici macar disprețul. Adio.
    FCSB este acronimul Pușcariei în sportul românesc. Patronul, managerul, precum și cel mai reprezentativ suporter sunt oameni certați cu legea, infractori de drept comun. Cei care susțin această echipă par și ei alcătuiți din aceeași plămadă.

  2. #2
    ANTI PROSTI!!! laurdog's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    11,719
    Reputatie
    1
    hmmm, delaparis, nu-i asa ca de fapt si pt postarile astea tot absurzii sunt vinovati?
    Asa si?

  3. #3
    sport legend chinna tm's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    REPUBLICA BANAT!
    Posts
    8,955
    Reputatie
    1
    lasa mah....imi dati mie doua bannuri permanente si pe asta il lasati liber...........altii au voie la orice.....bleah!!!!!
    "INTERZIS"!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •