Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 21 of 89

Thread: Ce este "Suporter"?

  1. #1
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1

    Ce este "Suporter"?

    Locul de intalnire al suporterilor echipelor din Diviziile A si B.

    In acest forum oricine poate deschide un grup de discutii pentru fiecare echipa din Diviziile A si B. O data ce, de exemplu, se va deschide un subiect "Steaua", acela va ramane fix, iar acolo vor avea locul de discutie toti fanii Stelei. Vor discuta probleme de "bucatarie interna", iar suporterii altor echipe vor putea vedea si ei cam care este pulsul in alte parti.

    Dupa un timp, cei mai activi si decenti suporteri vor deveni moderatori.

  2. #2
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Excelenta idee. Deci sa inteleg ca acest forum..va contine doar 16 subiecte ? Uite...eu am facut subiect pt. Timisoara. Ce se intampla cu el..daca echipa retrogradeaza ?
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  3. #3
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    In mod normal, echipele care vor retrograda vor fi sterse. Daca totusi comunitatea de suporteri va fi deja formata, atunci la vom lasa. Mi se pare cel mai corect.

  4. #4
    Toronto FC 07Ex's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Streetsville, ON
    Posts
    1,227
    Reputatie
    1
    Intr-adevar o idee excelenta. Bravo Vadim!

  5. #5
    spirit libertin Gabriel's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    2,731
    Reputatie
    1
    Nu mi se pare corect sa fie sterse subiectele echipelor ce retrogradeaza. Poate unii oameni au muncit si si-au dat silintza sa posteze.
    Cel mai bine....sa fie inchise acele subiecte !
    One of these days I'm going to cut you into little pieces.

  6. #6
    junior
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    Ideea mi se pare foarte buna.Sa vedem ce reactie vor vea ceilalti utilizatori.
    Eu mi-as permite sa deschid un subiect pe tema "Universitatea Craiova".Sper sa nu se supere nimeni.

  7. #7
    Senior Member Ayrton's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    5,899
    Reputatie
    1
    Foarte buna ideea!

    Insa referitor la forumurilor echipelor ce vor retrograda, eu propun sa fie pastrate, si asta o spun nu pentru ca Dinamo e in zona nisipurilor miscatoare, ci pentru faptul ca si daca esti in a doua divizie poti avea suporteri, nu este o conditie obligatorie sa ai echipa in prima liga!

    cei mai activi si decenti suporteri vor deveni moderatori pentru echipa lor
    Vadim, ma ofer eu sa fiu moderator pe subiectul "Dinamo Bucuresti"; ce zici, mi se accepta dorinta asta?

  8. #8
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Daca aveam puterea eu unul nu ti-as da puterea pentru ca mai ai de invata ca om nu ce stii......
    anti Dinamo, anti oier

  9. #9
    Farist FatFrumos's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    CT, US
    Posts
    919
    Reputatie
    1
    Ieppy merita mai mult ca tine ayrtoane......
    anti Dinamo, anti oier

  10. #10
    X
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    London
    Posts
    1,063
    Reputatie
    1
    Cred ca topicul asta ar trebui sa ramana sticky ca sa-l citeasca toti si sa inteleaga despre ce este vorba pe Suporter
    AFC Red member

  11. #11
    Poli Fanatik ViolaBoy's Avatar
    Join Date
    Dec 2002
    Posts
    259
    Reputatie
    1
    daca e doar pentru divizia a cum de sunt si dej, u cluj , cfr cluj pe lista si otelul galati, a picat, parca era vorba ca se inchid forumulile la echipele care pica si cele care nu fac parte din divizia a, sau sa schimbat regula?

  12. #12
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    Forum

    Cred ca numai echipele cu traditzie merita forum aicea
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  13. #13
    Banned Edgar's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    47°9'34" N 27°35'30" E
    Posts
    2,513
    Reputatie
    0
    Ar trebui sa le stearga un admin. Sunt unii care nu se obosesc sa citeasca sticky-ul asta si deschid topic-uri pentru echipa favorita. Pai poate tin si eu cu... Vanju Mare... e in divizia B parca.

  14. #14
    Banned Blue's Avatar
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    1,222
    Reputatie
    0
    Uite ca nu ma gandisem sa intru aici si sa polemizez, dar zau cu nu pot sa va intzeleg, ady_azzuro,edgar,viola boy.
    Cu ce va deranjeaza daca apar si alte echipe care sint in divizii inferioare? Vi se pare ca devine lista prea lunga sau de ce? Mie mi se pare frumos ca pe langa echipele consacrate sa apara si cite un suporter al unui formatzii mici, poate chiar necunoscute si sa deschida un topic cu echipa lui preferata , sa dea informatii.Probabil ca nu vor fi multi care sa scrie acolo dar e o sursa de informatii.
    Dar frumos este ca cel care deschide acel topic sa fie chiar suporter al acelei echipe , sa ne dea situl internet, date despre echipa etc.
    Cine e curios sa citesca intra. Uite eu nu cred ca asi raspunde ca nu stiu prea multe despre Vanju Mare dar asi citi daca ar apare un topic cu acea echipa care sa contzina informatzii interesante.
    SINT PENTRU APARITZIA TOPICELOR CU ORICARE DINTRE ECHIPELE ROMANESTI SI SINT IMPOTRIVA STERGERII VREUNUI TOPIC PE MOTIV CA NU E ECHIPA IN DIVIZIA A SAU CA NU SINT MULTI SUPORTERI AI ACELEI ECHIPE.

    Ciudat e cand deschid suporterii unei echipe doua subiecte sau mai multe despre aceeasi echipa.MI-am dat si eu cu parerea cu v-ati dat si voi

  15. #15
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Da ma blue dar forumurile sunt construite de oameni care nu sunt suporterii echipei respective .
    Sunt suporteri de exemplu din transilvania shi tzin cu gloria dar mai fac forum shi llu' cfr cluj unirea dej etc.
    Ce ar fi sa facem shi noi lu' exstensiv electro, pandurii , vanju mare ,
    echipe de divizia b , ca tot olteni sunt ca shi noi
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Azzuro , pentru Vanju Mare s-a oferit Edgar ( nu stiu cum s-a gandit tocmai la echipa asta ....) !!!!!

  17. #17
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    OK

    Yo o sa fac atuncia pt exstensiv shi pt pandurii

    Shi electro pt memoria lui petre deselnicu care a fost presedinte acolo.
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Cred ca e o polemica inutila ! Iar un forum il faci daca simti tu ca este nevoie si ai ceva de spus , nu-ti programezi " am sa deschid forum cu Pandurii ai Extensiv.. " ... Cred ca forumurile care nu vor fi active vor disparea de la sine , cu timpul...

  19. #19
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1

    lol

    Bine edmond daca zici tu
    Si asa nu ma mai intereseaza.
    Mesajul ala era de mult
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  20. #20
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    Pe aicea nu mai intrati??
    De vre o luna nu a mai calcat nimeni
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  21. #21
    incepator
    Join Date
    Jul 2003
    Posts
    14
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ViolaBoy
    daca e doar pentru divizia a cum de sunt si dej, u cluj , cfr cluj
    de ce este forum pentru "U" Cluj?
    Pai uite de ce:
    -ecipa s-a infiintat in 1919
    -"U" Cluj ocupa locul 6 in istoria Diviziei A cu 50 de sezoane jucate
    -desi am retrogradat pana in divizia C nu am cumparat locuri sau am fuzionat cu alte echipe pentru a promova

    Ajunge??????
    FORZA "U"CLUJ!!!!!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •