Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 64 to 84 of 89

Thread: Ce este "Suporter"?

  1. #64
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    nu stiu daca vine edmond , dar poate vorbesc cu inter si venim, da-mi un pm daca vorbesti serios.
    oricum noi locuim in bucurestiul asta al tau.
    de pacalit nu trebuie sa-ti faci probleme noi am inventat vrajeala asta si ati invatat-o repede.
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  2. #65
    oltean nr.zece's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    WHERE I LIKE
    Posts
    4,113
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Ultras
    Ce a contat ca au fost mai multi suporterii ai Universitatii, decat cei ai Stelei? S-au auzit vreo 10 minute si dupa aceea liniste! Mai bine stateau acasa! Suporter adevarat este acela care isi sustine echipa indiferent de situatia in care se afla si indiferent de rezultat.
    10 minute???????????????????????????????????
    de la tv poate asa s-a vazut.
    suporterii Olteni nu au fost mai multi, ei isi iubesc echipa dezinteresat, ai stelei probabil nu primisera cascavalul.

    cat despre alea 10 minute , nu cred ca ai vazut meciul, sau nu iti merge sonorul la telecolor
    Critica parerile sustinute de o persoana fara a recurge la "atac la persoana"

  3. #66
    1916 Ultras's Avatar
    Join Date
    Mar 2003
    Location
    La Nicu
    Posts
    3,618
    Reputatie
    1
    scuze, nu am luat in calcul conspiratia iudeo-masonica din TVR care a taiat microfoanele de fond pentru a reduce la tacere mareata galerie a Craiovei

  4. #67
    Sportul Stud 90 ultras_sportul's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    In Regie
    Posts
    805
    Reputatie
    1

    Este posibil....

    tvr are figuri uneori.....
    [COLOR="Black"][B]Only two things are infinite, the universe and human stupidity [/B][/COLOR]

  5. #68
    Oltean! ady_azzuro's Avatar
    Join Date
    Jul 2003
    Location
    US.
    Posts
    6,556
    Reputatie
    1
    sportul se pare ca mai are doar 4 puncte in fata Pandurilor, sper ca elevii lui Sandoi sa promoveze
    [FONT=Century Gothic][COLOR=Blue][B]Romānia, ţara cu sānge alb-albastru[/B][/COLOR][/FONT]

  6. #69
    junior
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    77
    Reputatie
    1
    e o idee excelenta!!
    Forzza RAPID & Forzza VIOLA PITESTI

  7. #70
    incepator
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1
    va salut pe toti.as avea si eu o intrebare pentru voi,colectioneaza cineva de pe aici FULAE cu echipe de fotbal,sau are cineva materiale(fulare de brigade,poze,cantece audio si scrise,coregrafii filmate)??daca da va rog mult sa imi raspunde ti pe forum.
    va salut numai bine.
    P.S.nu as vrea sa dau numele echipei cu care tine,deoarece nu vreau sa ma cert cu nimeni de pe acesc subiect de forum SUPER ADEVARAT SUPORTERII REPREZINTA TOT FOTBALUL FARA EI ADICA SI EU MA CONSIDER SUPORTER ADICA FARA NOI FOTBALUL NU AR EXISTA!parerea mea

  8. #71
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Cred ca ar trebui sa pui in alta parte mesajul tau, eventual sa faci un thread nou pe Intern sau la echipa cu care tii, pe Suporter.

  9. #72
    incepator
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    3
    Reputatie
    1

    sa;

    k,Vadim am inteles ms pentru sugestie,asa o sa fac

  10. #73
    Semper Fi DanielAndrei's Avatar
    Join Date
    May 2004
    Posts
    2,649
    Reputatie
    1
    A FI SUPORTER INSEAMNA A-TI IUBI ECHIPA LA MECIURILE CAREIA TE DUCI SI SA NU STRIGI SI pro STEAUA, DINAMO SAU RAPID. FACAND ASTA VEI CEL MAI PENIBIL OM DIN LUMEA ASTA!

  11. #74
    junior WishMaster's Avatar
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Petrosani
    Posts
    105
    Reputatie
    1
    A fi suporter mai inseamna sa iti sustii echipa indiferent de rezultat si fara sa injuri echipa adversa (fotbalul este un spectacol, sau cel putin ar trebui sa fie).Si mai inseamna sa ai puterea sa iti aplauzi echipa proprie chiar si la o infrangere.Cel mai clar exemplu suporterii Timisoreni dupa partida Poli-steaua 1-8.Sau ,asta o stiu din proprie experienta spectatorii din Petrosani dupa dezastrul Jiul - Gaz Metan 0 - 0 rezultat cu care s-a pierdut promovarea.
    Suporterii ar trebui sa urmeze proverbul : "Ai invins....continua
    Ai pierdut....continua"
    "In mina, 'Dumnezeu cu noi!'/ Afara - grija si nevoi.../ Deasupra noastra n-avem cer,/ C-asa e viata de miner./ Cand plini de praf, cu pasi truditi/ Iesim din mina obositi,/ Ne doare ca-n lumina sa/ Pamantul tine-o lume rea ..."

  12. #75
    junior gruppo_centrale's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Cluj Napoca
    Posts
    129
    Reputatie
    1
    si la bine si la rau alaturi de echipa, si numai linga ea!
    la petrosani este o grupare de fani adevarati, cei din peluza; am coalizat cu ei impotriva Frinei si sirmarilor, totusi arbitrajele de acolo aduc multa rusine gazdelor. pacat.
    NUMAI "U"!!!

  13. #76
    Banned King of Hell's Avatar
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cluj-Napoca
    Posts
    2,854
    Reputatie
    0
    Vreau sa dau bani falsi de pomana sa fac trafic legal cand stati geana, vreau sa fac politica ma cheama datoria, sloganul meu electoral e fuck you Romania!!!

  14. #77
    Stelist pe veci
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Bucuresti
    Posts
    163
    Reputatie
    1
    PE`i Suporterul isi incurajeaza echipa favorita si la bine si la rau.. dar unii care ,cand echipa lor conduce ii iubeste si cand,este egalata sau condusa in cel mai rau caz.. incepe sa-i injure sa-i bage sa-i scoata ala nu esteSUPORTER
    [COLOR="Red"]..::[/COLOR][FONT="Arial Black"][B][COLOR="Red"]Fc.Steaua Bucureşti::..([COLOR="Blue"]Antonescu... de traia...Rapidu` nu exista.[/COLOR])[/COLOR][/B][/FONT]

  15. #78
    sport legend *Coco*'s Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Tg-Jiu
    Posts
    5,584
    Reputatie
    1
    Bai daca a-ti facut la Subforum subiect despre Prefabricate 05 Modelu o echipa infintata acuma 2 ani faceti si ptr restul echipelor de activeaza in Liga I
    Jiul,Pandurii,Gloria,etc nu la toate echipe de kkt
    Ca asa ar intra multi sa discute

  16. #79
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Suporterul este acea persoana care sustine echipa favorita pe STADION ( bineinteles daca e posibli) !
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  17. #80
    sport legend Ulysses's Avatar
    Join Date
    Feb 2005
    Posts
    10,413
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by caine18 View Post
    Suporterul este acea persoana care sustine echipa favorita pe STADION ( bineinteles daca e posibli) !
    de aia se roaga alde borcea si rednic sa vina lumea la stadion sa se spuna ca dinamo are suporteri... si cand colo...nik
    [QUOTE=Marius;3682151]
    Acum sa nu va sfiiti sa ziceti de toti si toate. Cu un limbaj decent, desi ei[COLOR="Red"][SIZE="6"] nul [/SIZE][/COLOR]merita.[/QUOTE]

  18. #81
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by paris View Post
    de aia se roaga alde borcea si rednic sa vina lumea la stadion sa se spuna ca dinamo are suporteri... si cand colo...nik
    o sa vezi in retur cata lume o sa vina .
    o sa se coloreze tot Bucurestiul in ALB-ROSU cand va juca Dinamo
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

  19. #82
    incepator ultra$e's Avatar
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    Craiova
    Posts
    12
    Reputatie
    1
    este cel care sustine echipa si suporta

  20. #83
    Banned
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Vest
    Posts
    817
    Reputatie
    0
    da suporta de toate,rezultate bune,slabe,umilinte in fata rivalilor,deplasari lungi si obositoare....etc.
    langa un club singurii care raman pentru totdeauna sunt suporterii;jucatori ,antrenori si patroni vin si pleaca!!!!

  21. #84
    CAMPION ! caine19's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    4,680
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Cappone View Post
    da suporta de toate,rezultate bune,slabe,umilinte in fata rivalilor,deplasari lungi si obositoare....etc.
    Acum nu trebuie sa descrii suporterii timisoreni ...
    [COLOR="Red"][SIZE="3"]all cops are bastards[/SIZE] [/COLOR]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •