Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 22 to 42 of 82

Thread: Proiectul nostru - fangymnastics

  1. #22
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,217
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Robbert_ro View Post
    ok....situ asta merge? ca eu nu pot sa intru pe el...
    Si eu sunt in aceeasi situatie; imi pare rau.
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  2. #23
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Nici tie nu-ti merge Flavia inca
    Nu inteleg de ce......
    www.fangymnastics.com

  3. #24
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,217
    Reputatie
    1
    Se pare ca la computerul meu e problema. Azi am reusit sa intru de la alt computer, m-am bucurat, este foarte reusit blogul. Felicitari!!!!
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  4. #25
    sport legend
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,229
    Reputatie
    1
    Multumim mult! Sper sa-ti poti rezolva problema

  5. #26
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Ne bucuram ca iti place si tie, Flavia. Si multumim tuturor celor care si-au oferit ajutorul! Pentru inceput puteti contribui comentand la stirile/articolele aparute pe blog...cu completari, cu comentarii, cu ce vreti voi

    intre timp a treb sa inlocuim si montajul, linkul celuilalt facea probleme...asa ca acum poate e toata lumea fericita evident, cand o sa-l avem pe al nostru asteptam noi comentarii

  6. #27
    sport legend AuriB's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Baia Mare
    Posts
    1,272
    Reputatie
    1
    Lipsesc si eu o saptamina si ce surpriza gasesc! bravo tuturor si multumesc din suflet!sinteti cei mai buni

  7. #28
    sport legend
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    689
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by ioanavol View Post
    Ne bucuram ca iti place si tie, Flavia. Si multumim tuturor celor care si-au oferit ajutorul! Pentru inceput puteti contribui comentand la stirile/articolele aparute pe blog...cu completari, cu comentarii, cu ce vreti voi

    intre timp a treb sa inlocuim si montajul, linkul celuilalt facea probleme...asa ca acum poate e toata lumea fericita evident, cand o sa-l avem pe al nostru asteptam noi comentarii
    Felicitari dragutilor ! Este superb, la mine se incarca repede si sint mandra ca avem printre noi persoane cu atata angajament fata de gimnastica

  8. #29
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumim Venera
    In curand va vom pregati o noua supriza placuta
    www.fangymnastics.com

  9. 21st August 2008, 00:22

  10. #30
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Scriu aici pentru ca azi tocmai am implinit un an de Fangymnastics.

    Si vroiam sa va multumesc tuturor pentru ca ne cititi si ne sprijiniti....am incercat sa scriem si cateva paragrafe de sarbatoare pe blog
    In momentul de fata, nu ne putem dori decat ca fangymnastics sa poata continua ca si pana acum; cu putin noroc si timp, poate va fi si mai bine

    Multumim!!!!!!!

  11. #31
    sport legend anna.09's Avatar
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,501
    Reputatie
    1
    La multi ani!!!!!

  12. #32
    manager Liuta's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    BUCURESTI
    Posts
    311
    Reputatie
    1
    LA MULTI ANI
    La mai multe reportaje / articole.
    [B][COLOR="Indigo"][SIZE="5"]我的冠軍亞歷山德拉[/SIZE][/COLOR][/B]

  13. #33
    sport legend miafangina's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Baia Mare
    Posts
    4,898
    Reputatie
    1
    Inca un motiv de sarbatoare in luna iulie!
    Apreciez munca pe care o depuneti si va admir pasiunea.Sunteti oameni deosebiti,sa va dea Dumnezeu putere si sanatate,sa continuati cu acest frumos proiect.

    Sampania o dati voi!LA MULTI ANI!!!!!!!!!!
    Attached Images Attached Images

  14. #34
    sport legend Mihaela P's Avatar
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    1,389
    Reputatie
    1
    La multi ani!
    Sa dea Domnul sa avem cat mai multe motive de bucurie din partea gimnasticii romanesti astfel incat pasiunea sa va fie rasplatita!

  15. #35
    sport legend
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    5,538
    Reputatie
    1
    Dialog imaginar:
    T: Am citit articolul aniversar.
    http://fangymnastics.com: Si?
    T: Sunt mai multi (site, publicatii, blog-uri) care v-au citit si au preluat info publicate. Chiar aici pe forum au fost citate si discutate unele (nu discutam acum daca au citat sursa sau nu).
    http://fangymnastics.com: Poti sa te abtii de la comentatii negative?
    T: ?!? Asta e adevarul!
    http://fangymnastics.com: Dar e zi aniversara. Si in zi aniversara te gandesti si amintesti doar lucrurile placute!
    T: Bine. Atunci, din respect pentru Cris, Ioana si Mihai, nu o sa mai zic nimic.
    http://fangymnastics.com: Chiar nimic ?!?
    T: Doar atat... La multi, multi ani !
    Last edited by Tess_AN; 10th July 2009 at 02:23.

  16. #36
    sport legend Andraf's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Bucuresti
    Posts
    924
    Reputatie
    1
    La multi ani!!! si eu urez tuturor viata lunga si fericita! ma bucur ca v-am intalnit... la aproape 2 ani de la subscrierea mea aici, pe forum, ma mindresc cu pasiunea mea si cu noii mei prieteni. Aici am avut sansa de a petrece niste momente exceptionale alaturi de niste persoane extraordinare.

  17. #37
    DecanDeVārsta Tracoromana's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    in vestul tarii
    Posts
    8,217
    Reputatie
    1
    Cred ca Andra a spus tot ce-as fi vrut si eu sa va spun. La multi ani, fangymnastics,com!
    "Cand simt nevoia de maretie, la Yagudin ma intorc."

  18. #38
    gymnastics fan ioanavol's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Posts
    4,642
    Reputatie
    1
    Multumim mult

    Pentru mine cel mai important este ca v-am intalnit. Blogul este pentru mine, pe langa forumul acesta, un mijloc de a comunica mai bine si de a ne arata pasiunea pentru gimnastica. Cu siguranta poate fi muuult perfectat, poate daca mai eram toti studenti am fi avut mai mult timp sa scriem tot ce vrem si cu acuratetea pe care ne-o dorim...insa asta este, eu ma bucur ca putem face si cat facem. Iar daca reusim sa ne mai si intalnim din cand in cand este extraordinar

    Am sarbatori noi cu un pahar de ceva acum, dar distanta nu ne permite...trebuie sa pastram asta pt Buzau (cat de multe lucruri avem de facut acolo...)

  19. #39
    sport legend cineva_cineva's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Iasi
    Posts
    1,957
    Reputatie
    1
    La multi ani si din partea mea! Faceti o treaba excelenta si va felicit pentru ceea ce faceti si pentru timpul pe care il puneti deoparte pentru asta! Eu va doresc ca multi ani de acum inainte sa tineti acel blog in viata si sa il dezvoltati, in limita posibilitatilor! La multi ani fangymnastics si autorilor: Cris, Ioana si Mihai!

  20. #40
    Moderator
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Cluj
    Posts
    11,730
    Reputatie
    1
    La multi ani si sa cresteti mari si din partea mea!!
    Pe langa locul 4 la Roblogfest pe care l-ati mentionat, cred ca mai trebuie amintit ca aproape nimeni dintre cei de aici, de pe forum, nu a stiut de acea nominalizare, astfel ca voturile obtinute au venit de la oameni care au descoperit singurei blogul vostru
    [COLOR="DimGray"]~ [B]STELA NISTOR[/B] ~~~ [B]ALIN JIVAN[/B] ~[/COLOR]
    [B][COLOR="Red"]Game.[/COLOR][COLOR="Yellow"]Set.[/COLOR][COLOR="Blue"]Match.[/COLOR][/B] [COLOR="DimGray"]ANDREI PAVEL
    Steaua [SIZE="3"]noastra[/SIZE], nu a [SIZE="1"]voastra[/SIZE]! [/COLOR][url]http://www.youtube.com/watch?v=2TiUirrZ4nY#t=2m29s[/url]

  21. #41
    Moderator mikeyy's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Brasov
    Posts
    18,709
    Reputatie
    0
    Multumim mult!

    Foarte frumoase lucrurile pe care le-ati zis!

    Le multumesc si Ioanei si Cristinei pentru ca sunt 2 partenere de nota zece!

    Quote Originally Posted by Andraf View Post
    la aproape 2 ani de la subscrierea mea aici, pe forum, ma mindresc cu pasiunea mea si cu noii mei prieteni.
    Subscriu...mai am 11 zile pana implinesc 2 ani pe forum si nici nu imi vine sa cred cate am realizat. Mi-am facut multi prieteni (asa cum nu credeam vreodata ca se poate prin intermediul netului), mi-am atras poate antipatia unor persoane (ca in orice colectivitate) si mi-am dezvoltat ft mult pasiunea pt acest sport pe care il plac inca din copilarie.
    Last edited by mikeyy; 10th July 2009 at 16:04.
    www.fangymnastics.com

  22. #42
    Hai, Romania!!! crisloregym's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Iasi
    Posts
    4,675
    Reputatie
    1
    Vreu si eu sa va multumesc pentru urari, tort, flori, dialoguri imaginare...Chiar imi sunteti tare dragi si ma bucur ca va cunosc mai mult sau mai putin...de abia astept, si eu, Buzaul!!!!! Vaaai, daca anul trecut ne-am facut remarcati cu cele zece voci plapande, anul acesta vom fi o galerie de vis, sunt convinsa de asta!!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •