Results 1 to 3 of 3

Thread: McDonald's Streetball Tour 2008 - Mamaia - 16-17 august

  1. #1
    incepator
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    46
    Reputatie
    1

    McDonald's Streetball Tour 2008 - Mamaia - 16-17 august

    …SLAM DUNK … BLOCK ... ALLEY’OOP...

    Stim ca ti-a fost dor de spectacol... de aceea te asteapta 2 zile de streetball, muzica, distractie, concursuri, premii.... adica urmeaza o noua etapa McDonald’s Streetball!
    Te invitam in perioada 16-17 august in Parcarea TENIS CLUB IDU din Mamaia sa participi la spectacol. Inscrieri pana pe 14 august la tel. 021.211.66.33 / 34 sau 35 sau la adresa de email evenimente@sportimage.ro, la una din cele 3 categorii: pana in 14 ani, 14 – 18 ani si peste 18 ani (fete si baieti).
    Fiecare echipa trebuie sa contina 3 jucatori (optional si o rezerva). Intr-o echipa nu poate juca mai mult de un jucator profesionist din Divizia A.

    Turneul ajunge in acest an in 12 orase: Mamaia, Brasov, Pitesti, Iasi, Bacau, Timisoara, Cluj-Napoca, Baia Mare, Ploiesti, Arad, Bucuresti si Craiova.
    Organizator: Sport Image Group cu sprijinul DJS Constanta si Primaria Municipiului Constanta.
    Partener tehnic: Reebok
    Parteneri: Sprite, Fossil, Protest, Time Force
    Parteneri media: Radio Sky, Ziua de Constanta, Gazeta Sporturilor, Sapte Seri
    Informatii pe www.blogdeliceu.ro si www.slamdunk.ro

    “McDonald’s Streetball Tour” - Born To Ball

    Program:

    Mamaia: 16-17 august (Club IDU)

    Baia Mare: 30-31 august (parcare Real)

    Ploiesti: 6-7 septembrie (platou Sala Sporturilor - asa scapam si de problema cu firele de troleu - cei ce au jucat acolo cunosc despre ce este vorba)

    Arad: 13-14 septembrie (parcare strand)

    Bucuresti: 20-21 septembrie (parcare Dali - restaurant Cina)

    Craiova: 4-5 octombrie (90% parcare Real)

    - pentru orice alte informatii adresa noastra de mail este office@sportimage.ro

  2. #2
    incepator
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Salut! Am si eu cateva intrebari. Ce informatii trebuie sa includa e-mailul de inscriere? Stim ca trebuie trimis la evenimente@sportimage.ro pana pe 14 august, dar nu scrie daca e suficient sa includ numele jucatorilor si al echipei sau daca trebuie si alte date despre jucatori (data nasterii, adresa, etc.). Ma trezesc ca ajung la IDU si mi se zice ca nu ne-au validat.

    Banuiesc ca o sa trebuiasca sa avem buletinele la noi.

    Am trimis e-mail la office@sportimage.ro dar nu mi s-a raspuns.

    Multumesc anticipat!

  3. #3
    incepator
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    8
    Reputatie
    1
    Daca nu imi poate raspunde un organizator, macar cineva care s-a inscris la una din editiile precendente. As fi recunoscator.

  4. 12th August 2008, 00:19
    Reason
    should have edited

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •