Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 21 of 46

Thread: Etapa 5: FC Arges - Ceahlaul

  1. #1
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Razvan, ne vedem maine la meci?

  2. #2
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Sper sa va treceti in cont toate cele trei puncte ... daca se va intampla asa voi considera ca aveti sanse si posibilitati certe de a va clasa la sfarasitul campionatului pe unul din primele trei locuri...

  3. #3
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    Edmond nu te grabi in declaratii! Ceahlaul e o echipa buna pe care o invingi foarte greu! Asa ca pastreaza-ti calmul! Cred ca Ceahlaul, in ciuda indisponibilitatilor pe care le are in lot, va face o figura frumoasa la Pitesti de unde sper ca va veni cu cel putin un punct!

    FORZA CEAHLAUL!
    [SIZE=3][COLOR=Yellow]FORZA[/COLOR] [COLOR=Black]CEAHLAUL[/COLOR]!!![/SIZE]
    [COLOR=Red][SIZE=3]FORZA ARSENAL!!![/SIZE][/COLOR]

  4. #4
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Flavius , Ceahlaul este o echipa care in deplasare joaca moldoveneste ..adica urat ( vezi si Bacaul ) ... cu degajari afara , faulturi repetate , simulari ...teatru... asta este ,.. Pe de alta parte Argesul este o echipa care poate bate pe oricine mai ales atunci cand se joaca fotbal!
    Imi pare rau . asta este parerea mea... iar daca ai probleme legate de declaratiile mele cauta-ma pe un forum la intern.. nu aici....

  5. #5
    THE VIKING Dorin's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Location
    Sweden
    Posts
    2,382
    Reputatie
    0
    Tudose , ne vedem cu mare probabilitate la meciul de la Pitesti cu Steaua .Mai revin cu detalii. Poti aranja sper locurile cele mai bune de pe stadion ! Vei fii invitatul meu .Probabil ca o sa mai am nevoie de 2 locuri extra.Cit costa la tribuna 0 ? Dorin

  6. #6
    senior
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Pitesti
    Posts
    237
    Reputatie
    1
    Voi fi ca de obicei prezent pe stadion!

  7. #7
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Dorin, nu stiu cat costa locurile la tribuna 0, pentru ca eu am abonament. 8) Dar se rezolva si o sa avem locuri foarte bune. O sa vina si Razvan cu noi.
    Mai intra pe aici si mai adu-ne detalii. Keep in touch!

  8. #8
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by razvanm
    Voi fi ca de obicei prezent pe stadion!
    Razvan, te sun maine sa vedem cum ne intalnim.

  9. #9
    junior
    Join Date
    Aug 2003
    Posts
    139
    Reputatie
    1
    Felicitari pt victorie!! Chiar daca o spun cu durere in suflet asta-i adevarul, ne-ati batut. Poate daca reuseam sa marcam mai repede poate reuseam sa egalam! Dar asta e! Din pacate n-am facut-o!
    Tot ce pot sa spun este ca imi pare foarte rau!
    [SIZE=3][COLOR=Yellow]FORZA[/COLOR] [COLOR=Black]CEAHLAUL[/COLOR]!!![/SIZE]
    [COLOR=Red][SIZE=3]FORZA ARSENAL!!![/SIZE][/COLOR]

  10. #10
    Retired
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    2,205
    Reputatie
    1
    Bravo Arges! Sunteti pe locul 1! Cred ca a trecut ceva timp...

  11. #11
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    E TOT CE POT SA SPUN IN ACEST MOMENT
    Felicitari pentru victorie!!! Sper ca in retur sa ne adjudecam noi victoria ca sa fim chit. Un gol prin min. 90 ar fi fost excelent pentru echipa noastra dar asta e. Am avut vreo 6 titulari indisponibili.
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  12. #12
    "The Doctor" DRAGOS's Avatar
    Join Date
    May 2003
    Location
    In inima fotbalului
    Posts
    2,004
    Reputatie
    1
    Am inteles ca Enache a marcat un gol superb. Cine imi poate povesti cum a fost?
    FORZA CEAHLĂUL!!!!!!! FORZA BIANCONERI!!! FORZA JUVENTUS TORINO 4 EVER!!!!!!

  13. #13
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Aduceti-va aminte de al doilea gol primit de echipa Romaniei acum doi ani, la Liublijana, in barajul cu Slovenia. A fost o faza asemanatoare, dar nu pe stanga, pe dreapta. Si cu o anumita vina a portarului Radulescu.

  14. #14
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Daphix_
    Bravo Arges! Sunteti pe locul 1! Cred ca a trecut ceva timp...
    Suntem pe locul 1 cel putin pana maine.
    Ultima data cand Argesul a ocupat prima pozitie a fost in 1997, intre etapele a 6-a si a 9-a. Campionatul l-am terminat atunci pe pozitia a 3-a.

  15. #15
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by DRAGOS
    E TOT CE POT SA SPUN IN ACEST MOMENT
    Felicitari pentru victorie!!! Sper ca in retur sa ne adjudecam noi victoria ca sa fim chit. Un gol prin min. 90 ar fi fost excelent pentru echipa noastra dar asta e. Am avut vreo 6 titulari indisponibili.
    Meciul a fost prelungit 4 minute, dar ar fi fost intr-adevar prea mult pentru mine doua rezultate de 2-2 in prelungiri intr-o singura saptamana
    Victoria Argesului a fost absolut meritata, am mai avut cateva ocazii de a marca. In retur sper sa obtinem acelasi rezultat ca anul trecut, cand am castigat cu 1-0.

  16. #16
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    FELICITARI! Asa cum am scris intr-un mesaj anterior eram absolut sigur ca veti castiga! Probabil nu veti ramane pe locul I , important este ca sunteti acolo sus si puteti sa visati.. Echipa este echilibrata , cu jucatori foarte talentati....poate fi revelatia acestui campionat! M-as bucura...

  17. #17
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Ne-am bucura si noi, EDMOND_!
    Ion Moldovan a fost intrebat la conferinta de presa daca poate juca echipa in Cupa UEFA. Raspunsul a fost sec: "Obiectivul fixat de conducere este clasarea in primele 6 locuri."

  18. #18
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Cartu este si mai si.... Spune ca vom stabili obiectivele abia dupa etapa opta! Am fost la meci (in nocturna , dar cu ploaie) si credeam ca vom fi langa voi ,tot cu zece puncte....Au fost insa doua puncte pierdute de antrenor...Compartimentul nostru forte vera apararea , din care nu a jucat decat Papura! Daca reintra Rada si Daouda avem sanse sa luam puncte la Rapid...am luat trei si anul trecut! Voi unde jucati?

  19. #19
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Urmatoarele doua meciuri sunt in deplasare: la Bistrita si la Oradea. Antrenorul Moldovan spera "sa nu pierdem".

  20. #20
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Asta inseamna minim 4 puncte ....

  21. #21
    Republica Viola Vulturul's Avatar
    Join Date
    Sep 2003
    Location
    Pitesti
    Posts
    1,776
    Reputatie
    1

    FORZA VIOLA

    Inca o bucurie facuta de baietii nostrii alb-violeti.Am vazut sambata un FCArges care a dat totul pentru a avea in cont cele trei puncte.Sper ca dupa meciurile de la Bistrita si Oradea sa pot spune acelasi lucru.Sunt sigur ca din aceste doua deplasri ne putem intoarce cu cel puntin 4 puncte.Un lucru care as dor sa-l precizez este cele legat de galerie.Cum e posibil ca la ora actuala frumoasa galerie care exista in Trivele sa arate in halul in care a aratat sambata.Cum e posibil ca un fost puscarias care a furat ani buni sa vina sa conduca una din cele mai respectate galerii din Romania.Spuneti si voi ce se mai poate face pentru a avea din nou in Trivale aceea galerie care exista cu ceva timp in urma inainte ca acest "smoala" sa devina liderul.NE ESTE RUSINE CA SUNTEM CONDUSI DE UN ASEMENEA OM.Respect pentru VIOLET REPUBLIC. :x www.fcarges.3x.ro

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •