Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 43 to 46 of 46

Thread: Etapa 5: FC Arges - Ceahlaul

  1. #43
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Bogdan, stiu despre ce meci vorbesti, am fost si eu acolo (era in 1998). Si nu a fost singura partida castigata de pitesteni la Targoviste in care publicul a fost de partea noastra. In 1993/1994 au fost chiar 2 meciuri, primul cu Steaua, in optimi (victorie la penalty-uri) si al doilea cu Dinamo, in sferturi (victorie cu 1-0, printr-un gol al lui Cristescu).
    Cred ca simpatia Pitesti-Targoviste dateaza inca de pe vremea cand Dobrin a jucat langa Turnul Chindiei. Ea s-a prelungit atunci cand s-au facut schimburile de jucatori, atat intr-un sens, cat si in celalalt. Importanta e si apropierea geografica.
    Am cazut de acord ca nu a fost penalty la Bilasco, dar raman la opinia ca Ceahlaul nu putea primi nici o lovitura de pedeapsa. Fiecare cu parerea lui...

  2. #44
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Cred ca v-am mai spus asta odata , o fac din nou poate actionati in vreun fel! Pe pagina de start , acolo unde se pot vedea loturile de jucatori si minutele jucate cand accesezi FC Arges apar jucatorii de la Farul Constanta ... am crezut ca daca accesez Farul vor aparea jucatorii vostri...dar nu , apar tot constantenii! Sau o fi o tactica noua....sa zapaciti adversarii!...

  3. #45
    Pitestean Tudose's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,485
    Reputatie
    1
    Ai dreptate, ai mai spus-o, dar am fost atat de preocupat de meciul cu Danemarca :x incat am uitat pur si simplu. O sa il rog pe Vadim sa faca rectificarea.

  4. #46
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Vezi ca de statistici se ocupa altcineva....este o adresa de mail acolo , cand accesezi lotul unei echipe..am vrut sa-i dau eu un mail..dar am uitat!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •