View Poll Results: Care sunt patinatoarele voastre preferate(all time)

Voters
38. You may not vote on this poll
  • Irina Slutskaya

    18 47.37%
  • Maria Butyrskaya

    7 18.42%
  • Michelle Kwan

    7 18.42%
  • Katarina Witt

    2 5.26%
  • Carolina Kostner

    8 21.05%
  • Mao Asada

    6 15.79%
  • Miki Ando

    3 7.89%
  • Yu-Na Kim

    9 23.68%
  • Sarah Meier

    11 28.95%
  • Kimmie Meissner

    0 0%
  • Kiira Korpi

    9 23.68%
  • Julia Sebestyen

    1 2.63%
  • Sasha Cohen

    8 21.05%
  • Valentina Marchei

    2 5.26%
  • Elene Gedevanishvili

    2 5.26%
  • Fumie Suguri

    1 2.63%
  • Elena Sokolova

    8 21.05%
  • Joannie Rochette

    0 0%
  • Shizuka Arakawa

    8 21.05%
  • Oksana Bayul

    7 18.42%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 13 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 22 to 42 of 270

Thread: Patinatoarele preferate

  1. #22
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Last edited by whisper; 21st October 2006 at 08:34. Reason: prea mult off topic
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  2. #23
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Oricum,tu te diferentiezi pt. ca mai nou esti moderatorul de la patinaj artistic.Am zis bine?
    Last edited by whisper; 21st October 2006 at 08:35.

  3. #24
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Da.Desi cred ca daca voi ati fi avut mai mult timp de vizitat forumul (si Baboo,adica),erati mai potrivite,cred eu .
    Last edited by whisper; 27th September 2006 at 05:57.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  4. #25
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Euuuuuuuu?Doamne fereste!Nu numai ca n-am timp,dar habar n-am cum functioneaza!Multumesc pt. votul de incredere

  5. #26
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Fetelor,ati vazut filmul despre viata Oksanei?Cine nu l-a vazut sa nu mai scape ocazia.Il difuzeaza astia pe Hallmark mai tot timpul.
    M-a marcat destinul ei si forta cu care a depasit toate vicisitudinile vietii.Am avut impresia ca s-a exagerat cand am auzit la tv comentarii despre ea si cum a ajuns in colaps,dar totul era adevarat.A rezistat cat de mult a putut si apoi a clacat.Bine ca si-a revenit acum si ca ne mai putem bucura de programele ei demonstrative.


    P.S.-Sper sa nu va deranjeze ca m-am exprimat mai plastic.Am zis sa ma dau si eu culta ca de...se poarta
    Last edited by Daiana; 29th September 2006 at 00:11.

  6. #27
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Unde? Ce? Cum? Ce film si cum se numeste? Te roooog!!!

  7. #28
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Da' il stiu sau mai bine zis stiu ca il dau da' eu nu am Hallmarkhttp://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-128.gif
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  8. #29
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Nu stiu cum se numeste, stiu si eu ca a fost de multe ori pe Hallmark dar din pacate n-am reusit sa prind decat o data sfarsitul
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

  9. #30
    senior baboo's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    165
    Reputatie
    1
    Filmul se cheama A Promise Kept si mi s-a parut usor...romantat, dar era normal sa fie asa pana la urma. Totusi, povestea ei e impresionanta. Pacat ca a luat-o pe o directie gresita dupa ce a castigat la Lillehammer (apropo, mi-a placut enorm de ea atunci) si o mare parte din talentul ei s-a risipit. Desi inca mai participa la unele gale demonstrative, programele ei parca nu sunt asa cum....ar fi putut sa fie....
    Uitati linkul filmului http://www.imdb.com/title/tt0110902/

    Si ceva off.. felicitari whisper pentru noua "functie"! La cat de aeriana sunt, nici nu-mi dadusem seama pana acum...mea culpa! Oricum, esti cea mai potrivita ca moderator pentru ca ai tinut forumul treaz si in extra-sezon(impreuna cu restul fetelor, desigur). Iar pentru asta iti multumesc

  10. #31
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Pai daca il dau in timpul zilei...cine sa-l vada?? Ca eu ajung seara acasa.
    @Baboo Si mie mi-a placut foarte mult atunci. Am revazut-o in iarna asta intr-o gala, difuzata de nu-stiu-ce post de televiziune. A patinat frumos dar parca fara pasiune. Asa cum stiam eu ca patineaza. Multumesc pt link!

  11. #32
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Eu am vazut intr-o sambata sau duminica dimineata.Inceputul niciodata nu l-am vazut nici eu.E varianta din '94,dar parca mai e una recenta.De ce n-o difuzeaza?

  12. #33
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Multumesc Baboo!http://yelims.free.fr/Forum/Panneau23.gif Desi am impresia ca imi amintesc foarte putini patinatorii in comparatie cu voi.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  13. #34
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Te inseli. Cand ai facut poll-urile pe aceasta sectiune, au fost cativa patinatori de care mi-am amintit cu greu. De unii chiar nu mi-am adus aminte.

  14. #35
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Eu nu am decat un sport favorit-patinajul artistic.Restul sunt de umplutura.Imi plac si ele,dar nu ca patinajul,tocmai de aceea retin nume si programe si melodii.E mai mai mult decat un sport- e ARTA PE GHEATA.

  15. #36
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Multumesc,Lumi! Da pe unii dintre ei cum ar fi Browning tot de aici ii stiu ,iar pe Oksana din cauza programului tv ca altfel,nu stiam prea multi .A si mai m-o ajutat si shanfan.com si fsvids Nu vreau sa primesc complimente nemeritate.
    Ai dreptate Daiana e arta pura.
    Last edited by whisper; 21st October 2006 at 08:37.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  16. #37
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Eu de ce crezi ca am spus intr-un post de pe patinaj artistic ca e mai mult decat un sport?Si am mai zis ca si baletul implica efort fizic si nu e considerat sport,ci arta.
    Bine ca am nimerit pe forumul asta(din intamplare!) ca nu stiu cum mai aflam de clipuri si tot felul de noutati-plus prieteni pe care cred ca o sa-i vad la Bucuresti,da?In februarie-sa nu uitati!Ma gandesc la cei care nu pot venii la spectacol,sa vina la sfarsitul spectacolului si schimbam impresii,o sa ne cunoastem si live.Ma rog sa nu mi se intample ceva si sa nu pot veni eu,dar nu cred.

  17. 30th September 2006, 16:24
    Reason
    neinteresant

  18. #38
    sport legend luma's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Bucuresti
    Posts
    15,302
    Reputatie
    1
    Daiana, aici sunt! Ne vedem, numai sa nu fie in timpul saptamanii ca eu nu pot!!! Sau poate imi aranjez ceva pana atunci, concediu sau o zi libera...ceva in genul asta. Sanatosi sa fim!

  19. #39
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    La asta m-am gandit si eu.E iarna si eu sunt mai sensibila,dar sper sa nu racesc tocmai atunci,inainte de spectacol.

  20. #40
    sport legend Daiana's Avatar
    Join Date
    Jan 2006
    Posts
    490
    Reputatie
    1
    Am citit iar rezultatele polului si am vazut-o si pe Tara Lipinski Ei,cum am zis acum ceva timp:"mai bine mai tarziu decat niciodata".
    Asta mica le-a facut figura veteranelor in '98 cu olimpiada de la Nagano cand a aparut de nicaieri si...a castigat premiul cel mare-medalia de aurCe m-a enervat apoi ca s-a retras fata ca de!...concurase prea mult si avea nevoie de retragere!Si pe deasupra,mai avea si 16 ani!

  21. #41
    c'est la vie whisper's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    middleofnowhere
    Posts
    18,180
    Reputatie
    0
    Da nici mie nu mi-a placut gestul ei.Da' o fi zis ca si-a indeplinit visu' si-a luat bani si gata.
    Off topic-La fel ca unele din gimnastica.
    "We believe Hanyu could win the gold because Daisuke Takahashi, the ace in Japan’s men’s figure skating, paved the way to the world for the other Japanese figure skaters."
    The Japan News, February 2014

  22. #42
    sport legend peirsolgirl's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Pitesti, Romania
    Posts
    2,131
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Daiana View Post
    Am citit iar rezultatele polului si am vazut-o si pe Tara Lipinski Ei,cum am zis acum ceva timp:"mai bine mai tarziu decat niciodata".
    Asta mica le-a facut figura veteranelor in '98 cu olimpiada de la Nagano cand a aparut de nicaieri si...a castigat premiul cel mare-medalia de aurCe m-a enervat apoi ca s-a retras fata ca de!...concurase prea mult si avea nevoie de retragere!Si pe deasupra,mai avea si 16 ani!
    Eu n-o suport pe fetita asta! E de-a dreptul enervanta!
    [CENTER][COLOR="YellowGreen"][B][FONT="Georgia"][B]I want to be European Champion, World Champion and Olympic Champion~ Brian Joubert[/B][/FONT][/B][/COLOR]
    [FONT="Century Gothic"][B][COLOR="SeaGreen"][SIZE="4"][COLOR="Green"][COLOR="Green"]2 out of 3 ![/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT] [/CENTER]

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •