Results 1 to 11 of 11

Thread: www.4tuning.ro

  1. #1
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1

    Thumbs up www.4tuning.ro

    Ce parere ave-ti de site-ul Nr 1 din Romania dedicat tuningului si curselor de masini (plus reportaje ect.. )?

  2. #2
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    M-ati innebunit cu toate siteurile astea de masini si masinute. Se pare ca folrumul asta de f1 ii atrage pe webmasterii din domeniu. Macar, daca sinteti asa buni, scrieti si pe aici, sa vedem pareri competente.

  3. #3
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    M-ati innebunit cu toate siteurile astea de masini si masinute. Se pare ca folrumul asta de f1 ii atrage pe webmasterii din domeniu. Macar, daca sinteti asa buni, scrieti si pe aici, sa vedem pareri competente.
    Sa stii ca nu sunt un webmaster dar am vazut (reklama) streetracing care s-a inspirat 100% din 4tuning... si din aceasta cauza am facut acest topic... ( o sa te convingi singur daca o sa accesezi cele doua site-uri cu mentiunea ca 4tuning are deja 2 ani pe cand... streetracing.....

  4. #4
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Am citit la voi ca va fi o etapa de legal racing la sfirsitul lunii mai. Poti veni cu ceva informatii si poze, ca sa fie puse pe site?

  5. #5
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by Vadim
    Am citit la voi ca va fi o etapa de legal racing la sfirsitul lunii mai. Poti veni cu ceva informatii si poze, ca sa fie puse pe site?
    Pot... sa fac rost de ceva poze, dar numai cu sigla 4tuning In general... filmele.. sunt la putere

  6. #6
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Da ce ai si vedem. O sa fie pusa sursa. Iti dau pe PM adresa de mail.

  7. #7
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Siteul nu arata cine stie ce, nu prea v-ati batut capul cu grafica, insa este util si are un segment bine delimitat, iar subiectele sint interesante chiar si pentru cei din afara fenomenului. Numarul de vizitatori este foarte bun.

  8. #8
    incepator
    Join Date
    May 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Aceasta esthe grafica cu care a aparut.... acum cativa ani !!! momentan ... se lucreaza la grafica (toata interfata... va fi schimbata )

  9. #9
    sportaholic Vadim's Avatar
    Join Date
    Nov 2002
    Location
    Bucuresti
    Posts
    21,240
    Reputatie
    1
    Foarte bine. Este primul site caruia i se face reclama aici si care merita sa fie cunoscut de cei pasionati de automobile/curse/tuning.

  10. #10
    sport legend ADelPiero's Avatar
    Join Date
    Jan 2003
    Location
    ALBA IULIA
    Posts
    7,198
    Reputatie
    1
    dap .. si mie imi place ...
    e reusit site`ul !
    felicitari
    multă lume... PUȚINI OAMENI

  11. #11
    incepator
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    4
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by fl0rin
    Sa stii ca nu sunt un webmaster dar am vazut (reklama) streetracing care s-a inspirat 100% din 4tuning... si din aceasta cauza am facut acest topic... ( o sa te convingi singur daca o sa accesezi cele doua site-uri cu mentiunea ca 4tuning are deja 2 ani pe cand... streetracing.....
    uite cand ai pus tu mesajul si cand l-am postat eu eu zic ca mai vine dupa aprilie so ... chestia aia cu inspiratul .. get real.

    yeah .. 4tuning rulez cu 2 ani in spate pe cand streetracing are mai putin de 3 luni indeed man.

    plus ... nu stiu cat de relevant e domeniul 4tuning si ce legatura are cu street racing. faptul ca curse.ro a fost cumparat ca sa atenueze aceasta greseala e deja partea a doua. so ... dont be so agressive. nu avem nimic cu 4tuning si sunt foarte multe site-uri in romania dedicate acestui fenomen.

    sunteti numarul 1 ... incontestabil

    numai bine.
    Reality is a 3D Scene, and life ... life is a plug-in.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •