View Poll Results: unde va antrena Rednic din vara ?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Rapid

    7 33.33%
  • Universitatea

    14 66.67%
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 22 to 35 of 35

Thread: Rednic - Rapid sau Stiinta ?

  1. #22
    prav vasile314tzurka's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    aici
    Posts
    5,573
    Reputatie
    1
    mare timpenie din partea lui rednic. mare de tot. o cirpa daca se va dovedi ca-i asa.
    [SIZE="1"][FONT="Arial"][COLOR="Red"]nu scuipa, că-i piere gustul![/COLOR][/FONT][/SIZE]

  2. #23
    nemuritoru` cipi13's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    bucuresti
    Posts
    1,224
    Reputatie
    1
    daca rednic accepta sa se pupe iar cu copos este total idiot...
    parerea mea.....

  3. #24
    ...
    Join Date
    Nov 2002
    Posts
    2,420
    Reputatie
    1
    Ceva imi spune ca REDNIC nu va ramine la Craiova !
    Normal, declaratiile lui au fost...de bine !
    Abia dupa ce va pleca (odata si odata ) vom afla adevarul !
    REDNIC este un antrenor care nu se lasa mani****t de...galerie !
    Stiti care este asemanarea intre BAYERN si CRAIOVA ?
    Anul acesta, ambele au vorbit mai mult decit au jucat !

    CRAIOVA nu a ajuns pe locul 4 pentru ca este o echipa buna ci pentru ca MULTE ALTELE sint mai slabe !

  4. #25
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    de parca am avea vreo echipa buna in acest campionat...
    e greu ptr Stiinta si cu Rednic pe banca (nu il vad pe Staicu investind f mult) si daca va pleca, cred ca pe banca va reveni Badea. Deci...

  5. #26
    junior Padrino's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    122
    Reputatie
    1
    Sa ramana, altfel Universitatea va avea iar probleme in cadrul lotului. Rednic e genul de om care stie sa impuna respect. Disciplina e cuvantul sau favorit, iar rezultatele sale la U sunt rodul acestui om cu caracter

  6. #27
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    mircea rednic a declarat prin toata presa ca o sa plece de la craiova asa ca rapidisti sa si ia adio de la el!lasati-ne!lasati-ne!
    cu stiinta 4ever!
    totul pentru victorie!
    U.CRAIOVA-STEAUA
    3 1
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  7. #28
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    ca nu o sa plece-scuze
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  8. #29
    sport legend
    Join Date
    Jun 2003
    Posts
    6,986
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by The_Kid
    Imi permiti o opinie din exterior.
    Esti naiv daca nu vrezi ca lucrurile au inceput sa mearga inspre bine si la Craiova, o data cu venirea lui Rednic. Fara suparare, dar nu se poate compara deocamdata Badea cu Rednic.
    Eu personal as vrea sa ramana pt. bunul mers al fotablului romanesc. Cu Rednic pe banca si cu inca 2-3 jucatori a-ti putea lua o optiune serioasa pt. titlu la anul.
    Sper sa fie asa.

    In mod sigur nu sunt naiv.. . si tot in mod sigur pot face aceste aprecieri mai corect decat tine din doua motive : 1.sunt tot timpul "conectat" la problemele echipei 2. Am vazut destul fotbal la viata mea si au trecut pe aici destui antrenori ca sa pot face aprecieri fara sa fiu subiectiv. Pana acum Rednic nu a demonstrat decat ca este un antrenor bun , atat...ceea ce a demonstrat si Badea care a luat echipa in situatie de criza si a dus-o pana pe locul patru la sfarsitul turului... nu avem de unde sti daca rezultatul nu era mai bun daca ramanea Badea.
    Nu vreau nici sa-l supralicitam pe Rednic....a avut posibiltatea sa termine pe trei acest campionat si in cel putin doua partide decisive nu a stiut sa faca mutarile necesare....

  9. #30
    MA vA ..... inter's Avatar
    Join Date
    Apr 2003
    Posts
    15,068
    Reputatie
    1
    Quote Originally Posted by The_Kid
    Imi permiti o opinie din exterior.
    Esti naiv daca nu vrezi ca lucrurile au inceput sa mearga inspre bine si la Craiova, o data cu venirea lui Rednic. Fara suparare, dar nu se poate compara deocamdata Badea cu Rednic.
    Eu personal as vrea sa ramana pt. bunul mers al fotablului romanesc. Cu Rednic pe banca si cu inca 2-3 jucatori a-ti putea lua o optiune serioasa pt. titlu la anul.
    Sper sa fie asa.
    , si poate reusiti si voi sa promovati la anu
    de spui prostului ca-i prost/ te uraste fara rost
    si de razi de-a lui prostie / te priveste cu manie
    iar cand leaga trei cuvinte/ doar te-njura far' de minte

  10. #31
    sport legend vladi's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    503
    Reputatie
    1
    ...si poate se duce la Standard Liege...nu neaparat la Rapid:-)

  11. #32
    Steaua iulian's Avatar
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bucuresti
    Posts
    3,989
    Reputatie
    1
    Mircea Rednic, antrenorul echipei de fotbal Universitatea Craiova, a recunoscut ieri, in premiera, ca ar putea reveni la Rapid. “Saptamina viitoare voi da un raspuns. Deocamdata, la Universitatea am doar promisiuni, fata de Rapid, unde sint certitudini! Sint antrenori interesati de partea financiara, si altii de performanta. Eu intru in cea de-a doua categorie. Oricum, la acest capitol, oferta Rapidului este net superioara. Voi avea o discutie cu domnul Staicu si voi decide. Acum totul depinde numai de mine”, a dezvaluit Rednic. Pavel Badea, presedintele gruparii “alb-albastre”, a mentionat: “Rednic e legat prin contract inca un sezon. Nu are nici o clauza sti****ta. Sintem conditionati doar verbal si moral de aducerea unor jucatori! Noi ne dorim performanta, dar este nevoie de bani. Nu ne permitem sa dam 350.000 de dolari pentru doi jucatori!”.
    Free Sevilla!!!!

  12. #33
    ex-hai craiova!!!! corinutza_88's Avatar
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Craiova-e acasa
    Posts
    723
    Reputatie
    1
    aseara domnului Rednic i sau oferit 20%din actiuni si astfel a acceptat sa ramna la universitatea!
    de aseara rednic este oltean!
    doamne ajuta!
    cu stiinta pana la moarte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    [SIZE=5][FONT=Fixedsys][SIZE=4][COLOR=DarkOrchid]FORTZA STIINTA!!![/COLOR][/SIZE] [/FONT] [/SIZE]

  13. #34
    manager Ravelly's Avatar
    Join Date
    Nov 2003
    Location
    Navodari
    Posts
    330
    Reputatie
    1
    Craiova arata altceva de cand a venit Rednic si sper ca in campionatul viitor sa punem mai multe pb echipelor bucurestene. De ce nu chiar sa atacam titlul. Mult succes Rednic!

  14. #35
    junior
    Join Date
    May 2004
    Location
    Iasi
    Posts
    137
    Reputatie
    1
    dupa cum a fost tratat de copos nu cred ca rednic se va mai intoarce curand la rapid; oricum am auzit ca deja ar fi acceptat razvan lucescu postul de antrenor la rapid. cat despre rednic nu stiu daca va mai ramane la craiova - eu cred ca da ca din cate am vazut la tv la craiova publicul este destul de patimas si stie sa isi iubeasca oamenii de fotbal mai ales cei de valoare deci rednic are tot sprijinul si toate conditiile de a continua acolo.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •